Челзи Лејн Рајли Вуд Биро За Пишување Со Една Фиока, Марин Грин

Челзи Лејн Рајли Вуд Биро За Пишување Со Една Фиока, Марин Грин

DEN 1.00

Обновено

Достапно за нарачка

Бирото За Пишување На Челзи лејн меша рустикални линии и модерни елементи за дизајн за стилска фузија која е совршена за вашиот работен простор. Изграден со издржливи гумени шуми и фурнири од бреза, можете да ја прилагодите неговата завршница со избирање од низа живописни опции за боја. Неговата голема горна површина е совршена за завршување на е-пошта, изготвување на вашиот следен роман за ремек-дело, пишување љубовни писма или дудлинг со децата. 1 голема фиока со две влечење одоздола обезбедува доволно простор за складирање на најважните работи, како и разни предмети. Димензии : 42 L x 19w x 30 H во. Изграден со гумено дрво и бреза дрво. Достапно во различни уникатни бои. Карактеристики 1 фиока за меко лизгање со пространа внатрешност. Горната површина може да собере различни материјали и најважни работи.

Избор на клиент

Бензара Дрво Пишување Биро Обновено
Бензара Дрво Пишување Биро

За модерна, фарма или преодна домашна канцеларија, Бирото За Пишување Дрво Бензара е разноврсна и компа�

DEN 1.33
Дизајн на потпис Од Farли Каринхерст Фармхаус 60 Домашна Канцеларија Биро Со Фиоки, Потресени Бели Обновено
Дизајн на потпис Од Farли Каринхерст Фармхаус 60 Домашна Канцеларија Биро Со Фиоки, Потресени Бели

Барате нов пристап кон модерното живеење во фарма? Бирото За домашна канцеларија Каринхерст работи на т

DEN 3199.84
Наследство Стенд Ап Биро Странична Датотека Четири Со Библиотека Крај-Махагони Обновено
Наследство Стенд Ап Биро Странична Датотека Четири Со Библиотека Крај-Махагони

Седнете или застанете во удобноста На Наследството застанете модуларни работни станицисовршени за пош

DEN 2239.84
баси БЛ Ламинат Серија Лак Пред Биро Школка, 72w 42w 29h, Средна Цреша Обновено
баси БЛ Ламинат Серија Лак Пред Биро Школка, 72w 42w 29h, Средна Цреша

Школка без раце може да се организира или за конфигурации со лева или десна рака Издржлив 1" дебели врвов

DEN 9078.72
Acme Мебел ACME Agia Вградена УСБ-Порта Биро За Пишување Во Бела Завршница Обновено
Acme Мебел ACME Agia Вградена УСБ-Порта Биро За Пишување Во Бела Завршница

Чистата дрвена рамка со чиста бела завршница создава светла и елегантен изглед Бирото е опремено со пет

DEN 3616.00
Едноставни Домашна Пила-Завршница: Потресена Сива Боја Обновено
Едноставни Домашна Пила-Завршница: Потресена Сива Боја

Со ширина од 50 инчи и длабочина од 24 инчи, Малото Биро За Пила Е одлично решение и дома и во вашата канцел�

DEN 2.33
Компјутерско Биро, Домашна Канцеларија, Лаптоп, Лево, Десно Поставување, Фиоки За Складирање, 42 Л, Работа, Метал, Ламинат, Обновено
Leick Дома Длето & Forge Агол Компјутер Пишување Биро Со Капка Пред Тастатура Фиока, Чад Сива И Мат Црна Боја Обновено
Leick Дома Длето & Forge Агол Компјутер Пишување Биро Со Капка Пред Тастатура Фиока, Чад Сива И Мат Црна Боја

Совршен за лаптопи, десктоп тастатура или за криење хартии, Ова деликатно скалирано Длето Од Леик 23430 И А

DEN 1279.84
Географска ширина W Биро За Пишување Во Рустикален Кафеав Врежан Обновено
Географска ширина W Биро За Пишување Во Рустикален Кафеав Врежан

Создадете работен простор што го одразува карактеристичниот стил на дизајн од индустриска er со Ширина �

DEN 1599.84
38922нс Серија Биро Школка, 60.00 w 24.00 d 29.50 h, Махагони Јаглен Обновено
38922нс Серија Биро Школка, 60.00 w 24.00 d 29.50 h, Махагони Јаглен

Зголемување на резолуцијата, опции за урбано биро за челик за високотехнолошката менаџерска канцелари�

DEN 1.33
Домашен Мебел Милфорд Рустикално Биро За Пишување Со Фиоки Во Античка Бела Завршница Обновено
Домашен Мебел Милфорд Рустикално Биро За Пишување Со Фиоки Во Античка Бела Завршница

Создадете домашна канцеларија која заштедува простор и е убава Две фиоки за биро чуваат канцелариски м�

DEN 2304.00
Доминик Пишување Биро Во Огледало Обновено
Доминик Пишување Биро Во Огледало

Едноставно, смело и привлечно, Бирото За Пишување Доминик ќе му даде на вашето работно место посебен, но

DEN 0.33
Биро за пишување Во Графитна Завршница Обновено
Биро за пишување Во Графитна Завршница

Три фиоки со целосна екстензија со челични топчести лежишта Дарежлива издржлива површина за пишување...

DEN 1599.84
Бензара Бм Класичен Дрвен Биро За Пишување Со Фиока За Тастатура, Црна Обновено
Бензара Бм Класичен Дрвен Биро За Пишување Со Фиока За Тастатура, Црна

Додадете Извонреден Карактер И Стил Во Вашата Соба Со Ова Биро Во Стил На Пила Завршено Во Сјајно Црно И

DEN 667.36
Цезар Хардвер А3-52Б Memoryономски 52-Во Меморија КОПЧИЊА ПРЕДВОДЕНА Електрични Автоматски Висина Прилагодливи Седат Да Стојат Обновено
Јужен Брег Лини, Скандинавски Секретар Биро, Мат Јаглен Обновено
Јужен Брег Лини, Скандинавски Секретар Биро, Мат Јаглен

Сите наши производи ги исполнуваат Или надминуваат северноамериканските безбедносни стандарди и наше�

DEN 2.67
Модерни 48 Метал О-Рамка Компјутер Биро, Во Сива Тиково Обновено
Модерни 48 Метал О-Рамка Компјутер Биро, Во Сива Тиково

Богата со индустриски модерен дизајн елементи, како табела врвот интегриран Орамка, НА OM 48 " Метал ОРамк�

DEN 1517.92
Регенси Ки Прилагодлива Висина Училница Табела Обновено
Регенси Ки Прилагодлива Висина Училница Табела

Табелата За Училница Со Прилагодлива Висина Регенси Ки е разноврсна и функционална со лесно прилагодли

DEN 1.67