Брахма Унис Оден 6 Мека работа за работа со меки пети

Брахма Унис Оден 6 Мека работа за работа со меки пети

DEN 1143.68

Обновено

Достапно за нарачка

Работниот багажник на Брама Овен 6 "е специјално дизајниран за сурови, тешки работни средини. Дуел со големина за да одговара и на мажите и црвките. Изработено е од оригинална кожа горната и гумена надворешна плоча за да издржи груба употреба. Овој пар Брама Работните чизми имаат стил на чипка и јака и јазик за дополнителна удобност. Тој е отпорен на масло и отпорен на лизгање. Одржувањето на чисто е лесно. Едноставно избришете ја површината со чиста крпа и повторно изгледа како ново. Brahma Unisex Owden 6 „Избриши за работа со меки пети : Горна кожа од велур. Стил на чипка. Отпорен на масло. Подготвена јака и јазик. Отпорен на лизгање. Ева надворешна плоча. Избришете чиста со крпа.

Избор на клиент

Брахма Унис Оден 6 Мека работа за работа со меки пети Обновено
Брахма Унис Оден 6 Мека работа за работа со меки пети

Работниот багажник на Брама Овен 6 "е специјално дизајниран за сурови, тешки работни средини...

DEN 320.00
Менс Кембриџ Работна Патика На д-Р Шол Обновено
Менс Кембриџ Работна Патика На д-Р Шол

Работна патика тестирана да работи за вас ТЕСТИРАНИ ПЕРФОРМАНСИ : во независно лабораториско тестирање

DEN 703.84
Херман преживеани машки Довер водоотпорен 6 челични пети работи чизми Обновено
Херман преживеани машки Довер водоотпорен 6 челични пети работи чизми

Чуварот на челични пети „Херман Преживеал“ Довер, кој е издржлив багажник што е изграден за да се зашти

DEN 2.67