Дионо Солана Бравата Лесен Заден Појас Позиционирање Засилувач Автомобил Седиште, Розова

Дионо Солана Бравата Лесен Заден Појас Позиционирање Засилувач Автомобил Седиште, Розова

DEN 959.68

Обновено

Достапно за нарачка

Седиштето За Автомобил Без Грб Солана 2 е совршено за кога на вашето големо дете му треба малку поттик. Погоден од 40-120 килограми или висок до 63 инчи, може да очекувате 8 години безбедност од само еден засилувач. Екстра широкиот дизајн на солана 2 има многу простор за колковите и нозете, а ergономското седиште е дизајнирано за целосна удобност на детето. Животот со вашите малечки никогаш не е досаден, па зошто треба да биде вашето засилено седиште? Затоа воведовме различни светли бои, користејќи удобни навлаки од ткаенина кои лесно може да се отстранат и да се мијат во машина. Солана 2 има интегрирани конектори за БРАВИ и предни прилагодувачи кои ви овозможуваат брзо затегнување на засилувачот до седиштето на возилото за дополнителна стабилност. Дионо Солана 2 Бравата Лесен Заден Појас Позиционирање Засилувач Автомобил Седиште, Розова. Засилувачот Без брава Солана 2 е погоден од 40 – 120 килограми (18-54 кг) или до 63" (160 см) висок (прибл. 4-12 години) за 8 години употреба. Вклучува удобна baseономска основа за седишта дизајнирана за целосна удобност на детето. Екстра широк дизајн за дополнителна соба за колкови и нозе за вашето големо дете. Удобен лесен дизајн за лесно движење помеѓу возилата. Вклучува два држачи за чаши што се повлекуваат совршени за оние важни пијалоци и закуски за патување. Бравата Солана 2 е опремена со конектори за БРАВИ и предни прилагодувачи кои ви овозможуваат брзо да го затегнете засилувачот до седиштето на возилото, зголемувајќи ја безбедноста и стабилноста. Лесно отстранливи и ткаенини што се перат во машина за лесно чистење. Достапно во 3 живописни избори во боја. Тежина на седиштето : 6,1 килограми / 3 кг.

Избор на клиент

Магнафлоу Каталитички Конвертор Одговара изберете: 2000 - ФОРД Ф250, 2000 - ФОРД Ф350 Обновено
Магнафлоу Каталитички Конвертор Одговара изберете: 2000 - ФОРД Ф250, 2000 - ФОРД Ф350

Оем Одделение Каталитички Конвертор Од Магнафлоу Конфигурација На Конверторот : Универзално Вклопувањ

DEN 3.33
Нетфли Странец Работи: Сезона - Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375 Обновено
Нетфли Странец Работи: Сезона - Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375

Овие Трендови Меѓународни Нетфликс Странец Работи : Сезона 4 Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок

DEN 319.84
Користени Dell Ширина Е 14 Лаптоп, Windows Pro, Intel Core i7 - 4600u Процесор, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 128gb Солидна Состојба Диск Обновено
Користени Dell Ширина Е 14 Лаптоп, Windows Pro, Intel Core i7 - 4600u Процесор, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 128gb Солидна Состојба Диск

Користи Dell Latitude E7440 14" Лаптоп : Клучните Карактеристики и Предности : 14" display HD антиотсјај LEDпозадинско осв

DEN 3039.68
Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природни Темно Кафеава, 9' 12' Обновено
Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природни Темно Кафеава, 9' 12'

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекции на килими од природни Влакна Мек Сисал за те�

DEN 1.67
&N Комплет За Внесување Ладен Воздух: Високи Перформанси, Загарантирани За Зголемување На Коњските Сили: Chevy GMC 6,6 L V Дизел, Обновено
Брудер Мек Гранитен Противпожарен Мотор в Пумпа За Вода И Светлина И Звук Обновено
Брудер Мек Гранитен Противпожарен Мотор в Пумпа За Вода И Светлина И Звук

Противпожарниот мотор Мек Гранит има многу детали како што се отворање врати, ретровизори што се прекло

DEN 1.00
- ПРО СС 72848-Вентил Матични Печат Во Собата Обновено
- ПРО СС 72848-Вентил Матични Печат Во Собата

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

DEN 3.00
Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ BRHSR 18X9. 6Х5. БРНЗ , 1895ХСР126140З12 Обновено
Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ BRHSR 18X9. 6Х5. БРНЗ , 1895ХСР126140З12

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, �

DEN 1.67
Едноставна Модерна Вакуумска Изолација Од Нерѓосувачки Челик Војаџер Со Капак И Сламки Обновено
Едноставна Модерна Вакуумска Изолација Од Нерѓосувачки Челик Војаџер Со Капак И Сламки

Со Патничката Кригла Војаџер, ја зедовме нашата изолација со двојни ѕидови, запечатена со правосмукалк�

DEN 831.84
Бура Колекционерски Предмети Смртен Комбат Кира Акција Фигура Обновено
Бура Колекционерски Предмети Смртен Комбат Кира Акција Фигура

Сиракс, квалификуван Воин Од Моцвана, се потпира на неговите природни борбени вештини, неговиот чи, за и�

DEN 2.33
Босма XC Пет Камера, Целосна HD WiFi Внатрешна Безбедносна Камера, Преглед И Супер Широк Агол, Двонасочно Аудио И Видео, Ноќно Обновено