Прилагодлив Лб Мрена И Гира Поставен Соonomономски Зафати За Домашна Теретана

Прилагодлив Лб Мрена И Гира Поставен Соonomономски Зафати За Домашна Теретана

DEN 2239.84

Обновено

Достапно за нарачка

Изградете го вашето тело Со Гира и мрена од 44 килограми! Создадете ја вашата домашна теретана за неколку секунди со лесно склопување. Овој сет на тежина ви овозможува брзо да се менувате помеѓу вежбите со гира и мрена за да се фокусирате на мускулната сила, издржливоста или кардиоваскуларното здравје. Тежините се направени со железен песок и полипропилен за заштита на вашите подови, што го прави погоден за употреба во вашата домашна теретана. Прилагодете ја тежината за да одговара на вашите потреби и продолжете со тренингот. Карактеристики : . - 2 во 1 гира и мрена поставени за вкупно 44 килограми. - Лесно се склопува. - Направено со железен песок и пластика за да се избегне оштетување на подот и е погодно за домашна употреба. - Нелизгачки зафат за дополнителна удобност и безбедност. - Помага во состојбата и обликувањето на рацете, рамената, грбот и зајакнување на мускулите. Спецификација : . - Боја : Црвена и Црна. - Материјал : Челик, ПП, Железен Песок. - 4 х 3лб плочи : 7 "х 1.25" Т. - 4 х 6лб плочи : 8.5 "х 1.5" Т. - 2 х 1"х 15.75" Л краток пол. - 1 х 1" х 15.75"Л поврзување пол. - 1 х 1" Внатрешна дупка на ѕвонче плоча. - 4 х заклучување. - ДВА ВО ЕДЕН ДИЗАЈН : овој комплет со мрена ќе ја подобри вашата рутина за кревање тегови, можете да го користите како мрена или гира за вкупна тежина од 44 килограми. - КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој комплет тежина е направен со железен песок и пластика за да се избегне оштетување на подот и да се направи погоден за домашна употреба. Вклучува меко обложено држење за дополнителна удобност и безбедност додека тренирате за сила. - ЛЕСНО СЕ СКЛОПУВА : овој сет за тежина на мрена е лесен за составување, така што можете да се фокусирате на потење. - ТРЕНИНГ ЗА ЦЕЛО ТЕЛО : Користете ги овие тегови за тренинг за сила на целото тело! Донесете ја салата во вашиот дом и зајакнете ги рацете, нозете, грбот, рамената, стомачните мускули и многу повеќе со овие тегови. - ИНФОРМАЦИИ ЗА МРЕНА : 3 фунти плочи 7 "х 1.25" Т, 6 фунти плочи 8.5 "х 1.5" Т, 2 х 1"х 15.75" Л краток столб, 1 х 1"х 15.75" Л поврзувачки столб, Внатрешна дупка на ѕвонче плоча 1".

Избор на клиент

Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природни Темно Кафеава, 9' 12' Обновено
Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природни Темно Кафеава, 9' 12'

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекции на килими од природни Влакна Мек Сисал за те�

DEN 1.67
Tripp LITE UPS Паметни Онлајн 3000va 2700w Продолжен Рок 120V LCD USB DB 2URM SU3000RTXLCD2UN Обновено
Tripp LITE UPS Паметни Онлајн 3000va 2700w Продолжен Рок 120V LCD USB DB 2URM SU3000RTXLCD2UN

Led диодите ја означуваат достапноста на моќноста на линијата, конверзијата НА НАИЗМЕНИЧНА струја до DC, р

DEN 3.33
Плејте Час Чипка Безжичен Градник, Стил 20 27 Обновено
Плејте Час Чипка Безжичен Градник, Стил 20 27

Playtex 18 Час Чипка Безжичен Градник, Стил 20 / 27 Playtex 18 Час Чипка Безжичен Градник Потпис Мрамката се прилаго�

DEN 639.20
Хари Потер Новороденче Момчиња Облека Во Собата: Гушкање Боди Панталони Шапка сива зелена 0-Месеци Обновено
Хари Потер Новороденче Момчиња Облека Во Собата: Гушкање Боди Панталони Шапка сива зелена 0-Месеци

Облечете го вашиот мал волшебник во овие преслатки облеки На Хари Потер и подгответе се за магична аван�

DEN 1.33
Викерман 6.5 ' Сребрена Ламба Ела Тенка Вештачка Елка, Топла Бела ДУРА-ОСВЕТЛЕНА ЛЕД Светла Обновено
Викерман 6.5 ' Сребрена Ламба Ела Тенка Вештачка Елка, Топла Бела ДУРА-ОСВЕТЛЕНА ЛЕД Светла

Викерман 6.5 ' Сребрена Тинсел Ела Тенка Вештачка Елка со 948 пвц совети и 400 Топли Бели светла ВО италијанс�

DEN 2719.84
Магнафлоу Каталитички Конвертор Одговара изберете: 2000 - ФОРД Ф250, 2000 - ФОРД Ф350 Обновено
Магнафлоу Каталитички Конвертор Одговара изберете: 2000 - ФОРД Ф250, 2000 - ФОРД Ф350

Оем Одделение Каталитички Конвертор Од Магнафлоу Конфигурација На Конверторот : Универзално Вклопувањ

DEN 3.33
Килим За Повлекување На Островот Куристан Ресифе, 7 ' 6 Тркалезна, Теракота-Природна Обновено
Килим За Повлекување На Островот Куристан Ресифе, 7 ' 6 Тркалезна, Теракота-Природна

Поставете Го Повлекувањето На Островот Куристан Ресифе Внатрешен / Надворешен Тепих со границата на па�

DEN 3.00
Брентвуд Апарати 1. Литар Нерѓосувачки Челик Безжичен Електричен Котел Во Розово Злато Обновено
Брентвуд Апарати 1. Литар Нерѓосувачки Челик Безжичен Електричен Котел Во Розово Злато

Брентвуд Апарати КТ 1770рг 1.2Литарски Безжичен Електричен Котел Од не 'рѓосувачки Челик (Розово Злато) Ов�

DEN 614.24
Каролини Богатства SS8404OVMT Ѕвездена Ноќ Keeshond Печка Мит, Големи, разнобојни Обновено
Каролини Богатства SS8404OVMT Ѕвездена Ноќ Keeshond Печка Мит, Големи, разнобојни

Каролини Богатства SS8404 OVMT Ѕвездена Ноќ Keeshond Печка Мит, Голем, разнобојни Печка Мит кој раса специфични Ke

DEN 0.67
Баки Унизе Маска За Лице За Возрасни, Прилагодлива, Ѕвезди На Слободата, Возрасни, 4х5 Обновено
Баки Унизе Маска За Лице За Возрасни, Прилагодлива, Ѕвезди На Слободата, Возрасни, 4х5

Нашиот бренд нуди голема разновидност на додатоци за сите сезонибило да е тоа пријатна шамија за fall и зи

DEN 3.00
JTC Контрола Суспензија Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 1996-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ, 1995 - ДОЏ СТРАТУС Обновено
Чико Некстфит Јас Кабриолет Автомобил Седиште, Петарда Обновено
Чико Некстфит Јас Кабриолет Автомобил Седиште, Петарда

) За инсталација со безбедносниот ремен на возилото, системот за затегнување на ременот за Заклучување �

DEN 3152.00