Користени Dell Ширина Е 14 Лаптоп, Windows Pro, Intel Core i7 - 4600u Процесор, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 128gb Солидна Состојба Диск

Користени Dell Ширина Е 14 Лаптоп, Windows Pro, Intel Core i7 - 4600u Процесор, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 128gb Солидна Состојба Диск

DEN 3039.68

Обновено

Достапно за нарачка

Користи Dell Latitude E7440 14" Лаптоп : Клучните Карактеристики и Предности : 14" display HD анти-отсјај LED-позадинско осветлување display Intel Core i7-4600 U processor2.1 GHz8 GB систем меморија (да се прошири до 16 GB)ви Дава сила да се справи со повеќето моќта гладни апликации и тони на мултимедијални work128 GB цврста состојба drive Store до 85,000 фотографии, 36,000 песни или 67 часа HD видео и more Up да ги 1 час на батеријата life Battery живот ви дава пристап до вашите фајлови и media Intel HD Graphics Weight : 3.6 lbs Thin дизајн лесно може да се земе на road10/100/1000 Base-T (Gigabit Ethernet, 802.11 Безжични LANConnect до широкопојасен интернет модем со жичана Ethernet или безжично да се поврзете на Wi Fi сигналот или "жешко" место со 802.11 врска изграден во вашиот PCAdditional Карактеристики : Webcam Full-големина keyboard3 x USB 2.0 портови, 1 x HDMI порт, 1 x VGA приклучок, 1 x mini Display Port, 1 x audio out приклучок, 1 x RJ-45 Ethernet port Rechargeable battery Dimensions : 13.2" x 0.8" x 9.1"Color : black Software : Вистински Microsoft Windows 10 Про 64-битна edition Backup и Restore options изграден во Windows ви овозможи да се создаде безбедносни копии на вашите најважни лични документи, па ти си секогаш подготвени за worst Support и гаранција : Користени предмети имаат 90-ден делови и работна ограничен warranty Recovery партиција на Хард Drive What е Во Кутија : AC кабелот за Напојување и adapter Rechargeable battery Quick Започнете Guide To видете во спецификациите на производителот на овој производ, кликнете овде.За да видите листа на нашиот КОМПЈУТЕР Додатоци, кликнете овде.Тргувајте со вашиот користен компјутер и електроника за повеќе пари за трошење. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде. Користениот Лаптоп Dell Latitude E7440 14" работи На Windows 10 Pro. I7-4600u процесор на Intel Core ја напојува оваа пренослива компјутерска машина. СО 8 GB RAM МЕМОРИЈА и диск со цврста состојба ОД 128 GB, ќе имате многу меморија и складирање за да ги стартувате вашите медиуми и да ги чувате вашите датотеки и програми при рака.

Избор на клиент

Приклучок за фитил за воздух Во Миризливо Полнење Масло, кт, Сина Агава И Бамбус, Освежувач На Воздух, Есенцијални Масла Обновено
Килим За Повлекување На Островот Куристан Ресифе, 7 ' 6 Тркалезна, Теракота-Природна Обновено
Килим За Повлекување На Островот Куристан Ресифе, 7 ' 6 Тркалезна, Теракота-Природна

Поставете Го Повлекувањето На Островот Куристан Ресифе Внатрешен / Надворешен Тепих со границата на па�

DEN 3.00
Готам Тв Џејмс Гордон Статуа Обновено
Готам Тв Џејмс Гордон Статуа

ИЗВАЈАН ОД фил РАМИРЕЗ од средните улици НА готам—диво популарната телевизиска серијадоаѓа оваа прекр

DEN 2.33
Викерман 24 Кашмир Бор Вештачки Елка, Мулти-Обоени dura-lit® LED Светла Обновено
Викерман 24 Кашмир Бор Вештачки Елка, Мулти-Обоени dura-lit® LED Светла

Викерман 24" х 21" Кашмир Вештачки Елка со 76 пе / пвц / совети Тврда Игла, 50 ПРЕДВОДЕНИ италијански 7Боја Мулт

DEN 7268.96
Мевотех Мк Суспензија Стабилизатор Бар Линк Комплет Одговара изберете: ХОНДА ГРАЃАНСКИ СИ ГОСПОДИНЕ, ХОНДА ГРАЃАНСКИ СИ Обновено
Уникатен Разбој Тепих Од Решетки Од Филаделфија Светло Зелена Беж 12' 2 16 Геометриски Современ Совршен За Дневна Соба Кревет Обновено
Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природни Темно Кафеава, 9' 12' Обновено
Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природни Темно Кафеава, 9' 12'

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекции на килими од природни Влакна Мек Сисал за те�

DEN 1.67
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Во Средината На Векот Модерен Јаглерод Сив Ориентален Простор Килими, 2'5' Обновено
Нутрихеф Готвење Тенџере Со Капак-Нелепливи Висококвалификувани Кујнски Садови, 2. Кварт Обновено
Нутрихеф Готвење Тенџере Со Капак-Нелепливи Висококвалификувани Кујнски Садови, 2. Кварт

Нутрихеф Тенџере За Готвење Со КапакНелепливи Висококвалификувани Кујнски Садови, 2,1 Квартал (Работи С�

DEN 479.84
21x26 Природна Издржана Сива Рамка За Слика Обновено
21x26 Природна Издржана Сива Рамка За Слика

2214512822714592 21"x26" Природни Издржана Сива Слика рамка од Homeroots.co, А.Ако сте ја барале таа совршена рамка за сли

DEN 565.28
Магнафлоу Каталитички Конвертор Одговара изберете: 2000 - ФОРД Ф250, 2000 - ФОРД Ф350 Обновено
Магнафлоу Каталитички Конвертор Одговара изберете: 2000 - ФОРД Ф250, 2000 - ФОРД Ф350

Оем Одделение Каталитички Конвертор Од Магнафлоу Конфигурација На Конверторот : Универзално Вклопувањ

DEN 3.33
Чико Некстфит Јас Кабриолет Автомобил Седиште, Петарда Обновено
Чико Некстфит Јас Кабриолет Автомобил Седиште, Петарда

) За инсталација со безбедносниот ремен на возилото, системот за затегнување на ременот за Заклучување �

DEN 3152.00