Поводник За Повлекување

Поводник За Повлекување

DEN 167.84

Обновено

Достапно за нарачка

Оловото ШТО Се Повлекува ХАЛТИ им дава слобода на кучињата при одење и уверување на сопствениците со тоа што ги чува миленичињата безбедни и безбедни. Со својата handономски дизајнирана рачка, мек гел зафат и едноставно заклучување со еден клик за да се прилагоди должината на оловото, одењето кучиња во која било средина никогаш не било полесно. Ова силно, но лесно олово е погодно и за мали и за големи раси. Обединувајќи го стилот и функционалноста, Опсегот НА ОДЕЊЕ ХАЛТИ доаѓа во четири живописни бои. Рефлектирачкото ткаење ОД 3 MÉ нуди висока видливост. Опсегот ЗА Пешачење ХАЛТИ може да се пофали со ист квалитет и стручен дизајн што нашите клиенти го очекуваа Од Друштвото На Животни, креаторите на светски познатата Глава НА ХАЛТИ. ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН-Поводникот ШТО Се Повлекува ХАЛТИ е лента за цврстина и безбедност и може да се протега до 10 стапки (големина мала) и 16 стапки (големина средна и голема). УДОБНО држење ЗА Гел - Издржливото куќиште има softономски мек гел зафат што ќе ви помогне удобно да одржувате цврста контрола. Дури и рачката со мала големина одговара на големи раце. БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ ЗА КРШЕЊЕ И ЗАКЛУЧУВАЊЕ-Сигурно едно копче на допир е едноставно заклучување со еден клик за да ја прилагодите должината на оловото, што го олеснува шетањето на вашето куче во која било средина. БЕЗБЕДЕН ЗА КУЧИЊА од СИТЕ ГОЛЕМИНИ - Поводникот ШТО Се Повлекува ХАЛТИ доаѓа во 3 големини S, M, L и работи за сите кучиња до 110 фунти. Рефлектирачките врвни шевови ОД 3М шкотлит обезбедуваат висока видливост за безбедност за време на ноќните прошетки. Додатоци ЗА Опсег НА Одење КООРДИНИРАНИ ВО БОЈА-ХАЛТИ се достапни во 4 бои. Достапни се и соодветни јаки, ремени, традиционално олово и наградувано водство Се-Во-Едно.

Избор на клиент

Сисонвил Мамо Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци Обновено
Сисонвил Мамо Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

DEN 303.84
Сентука Памук Лен Плажа Одмор Шорцеви За Жени Плус Големина Врвка Еластична Половината Дневна Шорцеви Обновено
Сентука Памук Лен Плажа Одмор Шорцеви За Жени Плус Големина Врвка Еластична Половината Дневна Шорцеви

Големина : С САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕВРА : 43 Половината : 6075см / 23.6229.53 "Колк : 101см / 39.76 " Должина : 54см / 21.2

DEN 0.67
Вентилатор Мотор-Компатибилен Со-Акура ТЛ 2013 Обновено
Вентилатор Мотор-Компатибилен Со-Акура ТЛ 2013

Вентилатор МоторКомпатибилен со 20092014 Акура TLNote : Вентилатор Мотор; Со Тркало; Со ACMaterial : Plastic New Или Reman : New

DEN 1.00
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Јаглен Црна Површина Килими, 8 '12' Обновено
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Јаглен Црна Површина Килими, 8 '12'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Јаглен Со Црна Површина килими, 8 'х 12' Дизајниран да и�

DEN 1238.24
Практичен Водоотпорен Правоаголен Преклопен Шатор Сино Обновено
Практичен Водоотпорен Правоаголен Преклопен Шатор Сино

Шаторот е практична ставка за секојдневна употреба, широко видена во активности на отворено, како што с�

DEN 3023.84
2. Кт Брилијантен Принцеза Намалување Симулирани Зелен Дијамант 14к Розово Злато Пасијанс Со Акценти Прстен сз 7 Обновено
Пери Домашни Порти Тафтуван Шенил Полетоп, Зимски Бел, 50 108 Обновено
Пери Домашни Порти Тафтуван Шенил Полетоп, Зимски Бел, 50 108

Создадете сонлив изглед во вашиот дом со Панелите За Завеси На Пери Хоум Гејтс Овој сет од два ќе го нагл

DEN 1.33
Блум Грчки Урн Жардиниер 18 во. Јаглен Сива Обновено
Блум Грчки Урн Жардиниер 18 во. Јаглен Сива

ГРЧКА КОЛЕКЦИЈА Од Блум : Додадете допир на грчка елеганција во вашата градина или дом со оваа шармантна

DEN 0.67
Нерф Акустрике Мега Булдог Бластер, Со Векови и нагоре Обновено
Нерф Акустрике Мега Булдог Бластер, Со Векови и нагоре

Искусете ја возбудата, енергијата и ставот на брендот Нерф и дознајте зошто е Нерф или Ништо Nerf blasters од Ha

DEN 0.33
Волшебничкиот Свет На Хари Потер Жените Слитерин Здолниште Ноќта На Вештерките Костим Обновено
Волшебничкиот Свет На Хари Потер Жените Слитерин Здолниште Ноќта На Вештерките Костим

Имаме прикриено сомневање дека ќе ви се допадне Волшебничкиот Свет На Женското Здолниште Слитерин Хари

DEN 527.84
Круг Ларимар Рачно Изработени Сплит Стенк Бенд Стерлинг Сребрена Двојна Камен Жените Прстен Обновено
Круг Ларимар Рачно Изработени Сплит Стенк Бенд Стерлинг Сребрена Двојна Камен Жените Прстен

Ние користиме природни скапоцени камења; може да очекувате мала варијација во секое сечење и кабохони...

DEN 735.84