Виндам Луиз Медалјон Волна Тркач Килим, Црвена, 2 '3 7'

Виндам Луиз Медалјон Волна Тркач Килим, Црвена, 2 '3 7'

DEN 2.00

Обновено

Достапно за нарачка

Рака Тафтувана Во Индија. Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.Колекцијата SAFAVIEH Wyndham Wyd376c Рачно Изработен Црвен Килим уметноста НА SAFAVIEH е сликовито прикажана во Колекцијата Wyndham со дизајни кои се движат од современи цветни до традиционални глобални мотиви. Висина на купот : 0,5 инчи. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се избегне менување и лизгање. Секој килим со богата нијанса е рачно тафтуван од мајстори ткајачи користејќи волна со врвен квалитет. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Достапно во повеќе големини. 100% Волна. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.

Избор на клиент

3xl Верувај Ми Јас Сум Менаџер Превенција Од Загуба Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци Обновено
3xl Верувај Ми Јас Сум Менаџер Превенција Од Загуба Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

DEN 0.33
Три Икона Џакумба Фудбал Мајка Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци Обновено
Три Икона Џакумба Фудбал Мајка Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Екипажот Вратот Бел�

DEN 445.76
Артофрамс Метално Злато Со Украсена Детална Рамка За Слика, Златна Рамка За Постер Од Дрво Обновено
Артофрамс Метално Злато Со Украсена Детална Рамка За Слика, Златна Рамка За Постер Од Дрво

Метална златна завршница на дрво со украсени детали за внатрешни работи 22х34" Метално Злато со Украсен Д

DEN 775.20
PBaeM Новороденче Девојчиња Симпатична Лак Краток Ракав V-Вратот Фустан, Големини 0-18M Обновено
PBaeM Новороденче Девојчиња Симпатична Лак Краток Ракав V-Вратот Фустан, Големини 0-18M

Пбаем! Меко чувство, удобно, дише и погодно за кожата за носење Одговарајте на совршената облека за ваши�

DEN 255.84
Рачно Ткаени Птичји Гнездо Виси Кревет За Спиење Какаду Папагал Играчки Обновено
Рачно Ткаени Птичји Гнездо Виси Кревет За Спиење Какаду Папагал Играчки

Опис : птичјото гнездо е рачно ткаено со материјал од памучно јаже, помеко Тоа може да ги направи птиците

DEN 158.88
Женски Среден Век Гроздобер Боја Појавување Краток Ракав Надвор Рамо Фустан Обновено
Женски Среден Век Гроздобер Боја Појавување Краток Ракав Надвор Рамо Фустан

Карактеристики : Еластичен Материјал : Изработен од издржлив и растеглив материјал, овој појас на полов�

DEN 1.67
Агли Компанија Затворен Круг Апстрактен Портокал Модерна Област Килими, 7 ' Круг Обновено
Агли Компанија Затворен Круг Апстрактен Портокал Модерна Област Килими, 7 ' Круг

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2072.96
Црна и Црвена Анти-изгубена Телефонска Табличка Приврзок За Приврзок За Клучеви За Клучеви За Клучеви Додатоци Обновено
Женски Моден Летен Сладок Лабав Секојдневен Принт Ретро Комбинезон Со Прерамки Обновено
Женски Моден Летен Сладок Лабав Секојдневен Принт Ретро Комбинезон Со Прерамки

Женски Моден Летен Сладок Лабав Секојдневен Принт Ретро Комбинезон Со Прерамки ве Молиме проверете Ја �

DEN 244.16
Smartflex® RV Морски Црево, 1 2 25', 3 4 - Гхт Фитинзи Обновено
Smartflex® RV Морски Црево, 1 2 25', 3 4 - Гхт Фитинзи

Црева smartflex®, од производителите на flexzilla®, имаат хибриден материјал За Мешавина На Полимери и нудат врв�

DEN 2.33
Кенет Џејмс Геометриска Јута Бела Четириаголна Позадина, 20,5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт Обновено
Кенет Џејмс Геометриска Јута Бела Четириаголна Позадина, 20,5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

Дајте им на вашите ѕидови софистициран стил на плажа со оваа позадина од четириаголник Дизајнот има све

DEN 2.00
Сценографијата Хил Мамо Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци Обновено
Сценографијата Хил Мамо Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Г

DEN 223.52
Портрет На Црквата Томас Во Печатење Фотографии Во Бела Позадина Обновено
Портрет На Црквата Томас Во Печатење Фотографии Во Бела Позадина

Портрет На Црквата Томас Во Печатење Фотографии Во Бела Позадина (8 х 10) ќе направи совршен додаток на ва�

DEN 3.33
Крајната Детска Столица Светло Розова Микро Обновено
Крајната Детска Столица Светло Розова Микро

Карактеристики децата сакаат да имаат стол сите свои!Овој стол од пена е покриен со лизгање за лесна нег

DEN 2.33
Леон Троцки, руски Марксистички Револуционерен Постер Од Научен Извор Обновено
Леон Троцки, руски Марксистички Револуционерен Постер Од Научен Извор

Леон Троцки, руски Марксистички Револуционерен Отпечаток Од Постер од Научен Извор (18 х 24) ќе направи со�

DEN 0.67
Направете Го Тоа Заузда Ирваси Дуксер Подарок Смешно Велејќи Маскиран Дуксер Обновено
Направете Го Тоа Заузда Ирваси Дуксер Подарок Смешно Велејќи Маскиран Дуксер

ПРАЗНИЧНИ ПОДАРОЦИ божиќни тематски графички опции за подароци за маици за пријатели и семејство маст�

DEN 575.84
Активен Женски Секојдневен Атлетски Лизгање На Плетени Високи Врвни Патики Обновено
Активен Женски Секојдневен Атлетски Лизгање На Плетени Високи Врвни Патики

Однесете го од теретана на улица во овие обични чевли за обука на жени рбх Оваа разноврсна патика со вис�

DEN 271.68
Кадифен Ќебе Фланелен Ќебе Мека Кадифен Супер Меки Ќебиња За Студентски Дом Обновено
Кадифен Ќебе Фланелен Ќебе Мека Кадифен Супер Меки Ќебиња За Студентски Дом

Детали за производот Материјал : 250гр фланелен Големина : ХХС80120см, ХС100150см, С130150см, ХЛ150200см Пакетот Вклу�

DEN 323.84
Филип, Џејми Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музеј Уметност Печатење Насловено-Тоалет Разговор 3 Обновено