Трип Лајт ПС 6 - Излезна Лента За Напојување

Трип Лајт ПС 6 - Излезна Лента За Напојување

DEN 287.84

Обновено

Достапно за нарачка

Моќ Лента 120 V 5-15r 6 Излез 15ft Кабел 5-15 P. Трип Лајт Е Моќ Тоа! Ps615 power strip нуди сигурна, удобна и економична дистрибуција на енергија за апарати, електрични алати, осветлување и друга електрична опрема. Вклучува 6 нема 5-15Р приклучоци, 15-метарски кабел за напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и слотови за монтирање на клучалката. Мулти-излезната лента го намалува нередот на кабелот и овозможува поврзување на повеќе електрични уреди со еден ѕиден штекер со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Карактеристики осветлен прекинувач за напојување И интегриран прекинувач 15А за да се спречат опасни преоптоварувања. ВЛЕЗ/ИЗЛЕЗ : Влез : НЕМА5-15п/Излез : 6 НЕМА 5-15Р ЕЛЕКТРИЧНИ : 120В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 50/60хз, 15А ФОРМАТ : кабелска лента за дистрибуција НА енергија 120в Наизменична СТРУЈА Влезен Напон. 15 стапки. Должина На Кабелот.

Избор на клиент

Без граници макси фустан на јуниори Обновено
Без граници макси фустан на јуниори

Поставете ја вашата sundress настрана и добредојде, лесниот макси фустан на границите е здив на свеж стил со

DEN 288.00
4 w 10 d 14 H Олимписки груб пила заграда, западен црвен кедар Обновено
4 w 10 d 14 H Олимписки груб пила заграда, западен црвен кедар

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 2.67
Wolverine 6 Директно прицврстување на водоотпорни чизми за работа со меки пети Обновено
Wolverine 6 Директно прицврстување на водоотпорни чизми за работа со меки пети

Овој машки 6 "Волверин водоотпорен мек пети работи работи напорно и игра исто толку напорно...

DEN 879.84
Торба за монограм дамаск монограм Обновено
Торба за монограм дамаск монограм

Thummprintz, Damask Monogram Blue : Издржливо печатено 100 проценти полиестерски материјали се вклопуваат преку миење н�

DEN 287.84
Исечете ги деструираните женски тексас Бермуда шорцеви Обновено
Исечете ги деструираните женски тексас Бермуда шорцеви

Направени за летни викендиовие тексас Бермуда шорцеви од лажичка ги имаат тоа што имав вечно, со исцрпе�

DEN 1.00
Атлетски работи Машка и голема машка активна маица, 2-пакет Обновено
Атлетски работи Машка и голема машка активна маица, 2-пакет

Бидете подготвени за што и да има денот во склад со мека и удобна активна тема „Мека и удобна активен“ И

DEN 351.84
Едноставно маргаритка 18 30 Геометриска кујна за пешкири на плочки за плажа Обновено
Едноставно маргаритка 18 30 Геометриска кујна за пешкири на плочки за плажа

Создадете мирна крајбрежна околина во вашата кујна со помош на едноставно Дејзи! Ако сакате кујнски крп

DEN 246.24
Таупе рачно изработена луксузна перница 20in 26in Обновено
Таупе рачно изработена луксузна перница 20in 26in

Оваа перница за мода е како сјаен дијамант во кој било простор Додадете текстура и димензија во секоја п

DEN 275.84
Канти за складирање со 2 парчиња рекари за деца, повеќе бои Обновено
Канти за складирање со 2 парчиња рекари за деца, повеќе бои

Издржливи и преносни канти имаат два исечоци за рачки, што ги прави лесни за носење и пополнување...

DEN 0.33
Трговска марка ликовна уметност „Западниот брег скитници II“ платно уметност од Лора Маршал Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Западниот брег скитници II“ платно уметност од Лора Маршал

Уметничка : Лора МаршалСубјект : Типографија Стил : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткано

DEN 1.33
Популарна бања Медлин беж колекција на бања ткиво Бојдер за бо Обновено
Популарна бања Медлин беж колекција на бања ткиво Бојдер за бо

Декорирајте ја бањата со современиот дизајн на популарната бања Медлин беж луксузен држач за додатоци �

DEN 1.33
Без граници на цветните печатени мрежи на јуниори 3 4 ракав w cami 2fer Обновено
Без граници на цветните печатени мрежи на јуниори 3 4 ракав w cami 2fer

Кој не сака малку искра во нивниот живот? Ниту една граница не вели, никој! Овој 3 / 4 ракав печатен мрежен �

DEN 302.24
Портфолио на хартија Крафт со затворање на копче и низа, мало широко, 1 4 1 4 2 Обновено
Портфолио на хартија Крафт со затворање на копче и низа, мало широко, 1 4 1 4 2

Малите портфолија на хартија за хартија и плик се одлично место за чување на вашите уметнички дела, доку

DEN 2.33