Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овален Рубин И Дијамантски прстен

Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овален Рубин И Дијамантски прстен

DEN 2.67

Обновено

Достапно за нарачка

Донесете грациозна елеганција на вашиот секојдневен изглед со овој прекрасен скапоцен камен и дијамантски прстен. Овој прстен од бело злато од 14 карати се истакнува со овален црвен рубин скапоцен камен леден со тркалезни дијаманти НАСПРОТИ 2/СИ1 од двете страни. Овој прстен е достапен во големина на прст 6, скапоцен камен тежи 0,60 cttw.Метална Тежина : 2,72 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2ммринг Големина : 6гемстоун Детали : Тип : Рубин Месец На Раѓање : Јуликолор : Редцут : Фацетед Облик : Овалзиза : 6мм х 4ммвежина : 0,6 cttwquanty : 1jewerthstone поставување : Prongdiamond Детали : јасност : Vs2/Si1color : g-Ibirthstone Месец : Aprilcut : Facetedshape : Roundsize : 1.4 mmweight : 0.024 Cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со бел лак, совршена за чување или подарок давање.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен, Дијамант.

Избор на клиент

МОБИЛЕТ ЛЕД Безжична Подлога ЗА Полнење за iPhone X, XS, XS MAX, XR, Samsung Note 9, Забелешка 8, Galaxy S9, S Plus, S8, S Плус Обновено
МОБИЛЕТ ЛЕД Безжична Подлога ЗА Полнење за iPhone X, XS, XS MAX, XR, Samsung Note 9, Забелешка 8, Galaxy S9, S Plus, S8, S Плус

Одликувајќи се со иновативна технологија, Мобилната Безжична Подлога за Полнење ви овозможува брзо пол

DEN 1.33
2-годишен план за заштита за часовници 500-4999,99 $ Обновено
2-годишен план за заштита за часовници 500-4999,99 $

Добијте години на заштита за само пени на ден Покриени опции : Механичко Што е опфатено? Механички и елек

DEN 2.67
Трговска марка ликовна уметност „Доберман на телефон“ платно уметност од Фаб Фанки Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Доберман на телефон“ платно уметност од Фаб Фанки

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernional Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 2601.60
Република 507-406-Црвено-Западен Орегон Универзитет Мажи Основана Маица, Црвено-Медиум Обновено
Република 507-406-Црвено-Западен Орегон Универзитет Мажи Основана Маица, Црвено-Медиум

Мажи Основана Маичка Воспоставената Маица е висококвалитетна маица со екипаж со задебелени букви печа�

DEN 527.84
Машки Војна На Ѕвездите Боба Фет Нема Закани Само Ветува Резервоарот Врвот Црна Мала Обновено
Машки Војна На Ѕвездите Боба Фет Нема Закани Само Ветува Резервоарот Врвот Црна Мала

Војна На Ѕвездите Боба Фет Нема Закани Само Ветува Црн Резервоар врвот има епски дизајн достоен за најд�

DEN 351.84
Печат Перле Работ Перници, 30 20 Обновено
Печат Перле Работ Перници, 30 20

Фервеј перници парови веднаш ја осветлуваат секоја спална соба со нивните шарени дизајни Печат Перле Р�

DEN 1.00
О Беј Рајли лента со лента со граничи со лумбална перница, морнарица сина бела, 14 36 Обновено
О Беј Рајли лента со лента со граничи со лумбална перница, морнарица сина бела, 14 36

Дизајнирано да стои сам или да слоши со други акценти, перницата „Рајли фрла“ носи нова димензија на ст

DEN 1.00
БУ АЦ Адаптер замена За Ремингтон 41АЗ10БГ 8 18В п н: 121397 - Безжична Моторна Пила лилјак Обновено
БУ АЦ Адаптер замена За Ремингтон 41АЗ10БГ 8 18В п н: 121397 - Безжична Моторна Пила лилјак

AC Адаптер За REMINGTON 41 AZ10 BG983 8 "18 V p / n : 12139701 Безжичен Моторна Пила Лилјак" Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz Во Светот Напон

DEN 401.76
Женски Летни Врвови Блуза Цврст Краток Ракав Обични Женски Кошули За Вратот На Екипажот Виолетова 5XL Обновено
Женски Летни Врвови Блуза Цврст Краток Ракав Обични Женски Кошули За Вратот На Екипажот Виолетова 5XL

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 208.80
Атлетски Работи Женски Атлетски Тркачки Резервоар Обновено
Атлетски Работи Женски Атлетски Тркачки Резервоар

Атлетски и funcетски, модерен и функционален Резервоарот За Хедер Со Пруги Со Атлетски Дела е совршен атл�

DEN 0.33
Трговска марка ликовна уметност „Апе Формула IV“ платно уметност до јуни Ерика Вес Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Апе Формула IV“ платно уметност до јуни Ерика Вес

Уметник : јуни Ерика Весссубјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден вид : галеријаобвиткано платно ум�

DEN 2.00
Крст Бод Обрач Сет Вез Штанд Обрач Дрво Вез Полица И Прилагодливи Вез Обрач Прстен Рамка Обновено
Крст Бод Обрач Сет Вез Штанд Обрач Дрво Вез Полица И Прилагодливи Вез Обрач Прстен Рамка

Опис : 1 парчиња Комплет Обрач Со Вкрстен Бод Е разноврсна и удобна алатка за везење која ја комбинира фу�

DEN 3.00
Тензор Осветлување Текстура Смола Маса Светилка, Лер Сијалица Вклучени Обновено
Тензор Осветлување Текстура Смола Маса Светилка, Лер Сијалица Вклучени

Оваа столна ламба прави привлечно парче за прикажување за секоја просторија Тоа?с стручно изработени и

DEN 511.84
Малиот Пиратски Симпатичен Ракун На Инктастик Јаја Со Подарок За Меч Мало Момче Или Мало Девојче Маица Обновено
Малиот Пиратски Симпатичен Ракун На Инктастик Јаја Со Подарок За Меч Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Вашиот мал матеј може да исплови Во Малиот Пиратски Симпатичен Ракун На Нашата Јаја Со Маица За Мали Дец

DEN 2.67
Светло за складирање на склопување на светски јура Обновено
Светло за складирање на склопување на светски јура

Овој труп за складирање на Sura Ssic World прави совршен додаток на спалната соба, плакарот или игротеката на в

DEN 1569.44
Мрежа Лан Кабел Жица Тестер RJ RJ Мрежа Жица Кабел Трагач Тест Алатка Обновено
Мрежа Лан Кабел Жица Тестер RJ RJ Мрежа Жица Кабел Трагач Тест Алатка

Опис Се користи за тестирање НА RJ45 кабли, RJ11 телефонски линии и мрежа cables.It лесно може да разликува кабел

DEN 0.67
Омитај Симпатична Дуксери За Жени Мода Долги Ракави Лабава В - Вратот Печатење Дуксер Врвот Обновено
Омитај Симпатична Дуксери За Жени Мода Долги Ракави Лабава В - Вратот Печатење Дуксер Врвот

91"Shoulder : 62cm / 24.38"Length : 78cm / 30.26"Sleeve : 64cm / 25.92"Size : XXLBust : 134cm / 52.50" Size : SBust : 110cm / 43.56"Size : MBust : 116cm / 45.67"Shoulder : 54cm / 21.20"Lengt

DEN 2.33