ПРЕКЛОПЕН ВЕНТИЛАТОР ЗА ВРАТОТ НА ЛЕД Дисплејот, Вентилатор За Врат Без Сечила без 4000mah Со Прилагодување На Брзината, Пренослив Вентилатор За Летно Патување На Отв?

ПРЕКЛОПЕН ВЕНТИЛАТОР ЗА ВРАТОТ НА ЛЕД Дисплејот, Вентилатор За Врат Без Сечила без 4000mah Со Прилагодување На Брзината, Пренослив

DEN 95.84

Обновено

Достапно за нарачка

Ултра-лесен дизајн 270гр тежина и материјал за СТОМАЧНИ МУСКУЛИ погоден за Кожата, 80°~150° агол на прилагодување, со што помалку се оптоварува вратот.Прилагодете го вентилаторот за вратот по ваш вкус со висококвалитетна врска со мек лепак и затворен дизајн за дополнителна безбедност.Уживајте во посилна сила на ветерот и побрзо ладење со надграденото движење без ножеви со двојна вител енергија.5-4h Weight : 270g.Чувајте го ладно подолго со батеријата 4000m Ah која може да работи континуирано 4-15 часа и 3-брзински прилагодливи поставки. 1*УСБ кабел за полнење. ●3 Режими На Брзина На Проток На Воздух ● Овој вентилатор за вратот што се преклопува опремен со 3 прилагодливи поставки за волумен на воздух(Слаб, Природен, Силен). Дајте ви најдобро искуство во тивка и удобна околина. Со 4000мах бартерии и четири турбински моторни дизајни,ќе трае подолго и ќе обезбеди ветер со голема брзина. Тоа покажува 1 до 3 брзини и капацитет на батеријата што е погодно за прилагодување и преглед на моќноста за корисникот уживајте во ладењето на протокот на воздух во текот на целиот ден.Земете го со вас каде и да одите и направете го практичен и забавен подарок за семејството и пријателите. ●Долготрајно Траење На Батеријата ● Вградени батерии на полнење 4000m Ah, енергетски ефикасниот капацитет на батеријата го поддржува вентилаторот на вратот да работи 4-15 часа(во зависност од различните брзини) Нашиот вентилатор за вратот се совпаѓа со дизајнот за брзо полнење за кој се потребни само 2 часа за да се наполни целосно уживајте во силниот проток на воздух во рок од еден ден.Карактеристики : 1.

Избор на клиент

Northlight 35 Вештачка пластична минијатурна палма саксија, зелена Обновено
Northlight 35 Вештачка пластична минијатурна палма саксија, зелена

Додадете малку тропска талент на кој било простор со ова факс мини палми! Со големи реални лисја можете �

DEN 799.84
Трговска марка ликовна уметност потпишува Франкаис I платно уметност по пекара во боја Обновено
Трговска марка ликовна уметност потпишува Франкаис I платно уметност по пекара во боја

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 2.00
Фани може да млеко чоколадо мини пикси, Оз Обновено
Фани може да млеко чоколадо мини пикси, Оз

Млеко чоколадо, пикси, мини, кутија 7 мл индивидуално завиткани Фини чоколади од 1920 година...

DEN 201.28
Орен Хејман „кралица на лопати“ уметност Обновено
Орен Хејман „кралица на лопати“ уметност

Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фото

DEN 639.84
Студија за спиење Студија за спиење Повторете ја црната и розова студентска типографија Вуд wallидна уметност, 12, дизајн од Обновено
Искуство со трки: Возете автомобил со трка во НАСКАР Обновено
Искуство со трки: Возете автомобил со трка во НАСКАР

Возете вистински тркачки автомобил во НАСКАР, кој е управуван од Jimими nsонсон, Дејл rуниор, effеф Гордон, Т�

DEN 175.84
24 -от облека за удобност плус големина на преклопување на половината исечени панталони Обновено
24 -от облека за удобност плус големина на преклопување на половината исечени панталони

Удобно плус панталони со големина што можеме да ги носиме за обичен или облечен изглед со вистинските а�

DEN 399.84
Подлога за сопирачките на Хела Диск Обновено
Подлога за сопирачките на Хела Диск

Поставете подлога за сопирачките на дискот Hella 355006541 Подлогата за сопирачките на дискот се вклопува во Se

DEN 1224.96
Чудо-камиони за девојчиња за чудо нација, големини 4- & плус Обновено
Чудо-камиони за девојчиња за чудо нација, големини 4- & плус

Поставете го нејзиниот пат да се скрати со камионџијата на чудо на Nation Nation Во западен стил, оваа јакна им

DEN 633.44
Рефлексивни фестивали Rawенски чизми за платформа за високи платформа на коленото во Мулти Обновено
Рефлексивни фестивали Rawенски чизми за платформа за високи платформа на коленото во Мулти

Дајте му на вашиот фестивалски рибар облека храбар пресврт со овие високи борбени чизми на коленото се �

DEN 719.84
A1HC Природна кокошка монограмирана врата за влезната врата, анти-пролеано третирано издржливо доормат за влез на отворено, Обновено
Трговска марка ликовна уметност „бели цветни сенки 1“ платно уметност од Пабло Естебан Обновено
Трговска марка ликовна уметност „бели цветни сенки 1“ платно уметност од Пабло Естебан

Уметник : Pablo Estebansubject : Floral Style : Eclectic Product Тип : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси,

DEN 478.40
Мики Маус Ноќта на вештерките без шоу чорапи, 2-пакувања, големина 4-10 Обновено
Мики Маус Ноќта на вештерките без шоу чорапи, 2-пакувања, големина 4-10

Останете топло и злобно забавно во оваа 2пакет на Mickey Mouse Halloween Women's No Show Shos Chods! Одликувајќи се со дизајни �

DEN 143.52
Хипер тежок 24-во-автоматско-товарен шрафцигер со торбичка, црвена црна боја Обновено
Хипер тежок 24-во-автоматско-товарен шрафцигер со торбичка, црвена црна боја

Хипер тешкиот шрафцигер со автоматско вчитување со автоматско вчитување со парчиња за брзо менување и �

DEN 0.67
Трендови Меѓународен постер Обновено
Трендови Меѓународен постер

Изразете се со овој постери со целосна боја, висококвалитетен постер Нашите постери се одличен начин за

DEN 2.33
Плус големина на женски долг ракав со висок низок туника врв Обновено
Плус големина на женски долг ракав со висок низок туника врв

Со долги ракави и лесен чувство, оваа високониска туника од облека за удобност 24 / 7 има длабоко деколте з

DEN 263.84
Без граници за машко и големо машко поларно руно пуловер Обновено
Без граници за машко и големо машко поларно руно пуловер

Изразувајте го вашиот стил додека одржувате пријатно во овој целосен печатење полузип пулвер од без гр�

DEN 2.67
Избодена слава голема машка технологија за целосна аспиратор Обновено
Избодена слава голема машка технологија за целосна аспиратор

Храбро соочете се со зимската сезона глава со стил во оваа избледена слава голема машка качулка со пост�

DEN 1.33
Трговска марка ликовна уметност „Психоделичен самрак“ платно уметност од Тина Лавои Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Психоделичен самрак“ платно уметност од Тина Лавои

Уметник : Тина Лавоејебјект : Флоралстајл : Модерни и современи проодни типови : Галеријаобвиткано платн

DEN 2601.60
1 2 W 1 2 D 16 H Едвардс занаетчија Ironелезен заграда за мазна заграда, Даглас ела Обновено
1 2 W 1 2 D 16 H Едвардс занаетчија Ironелезен заграда за мазна заграда, Даглас ела

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

DEN 652.64
Сет за нозе на девојчиња Гаранималс и сет за маици со долги ракави, 4-парчиња, големини 0 3М-24м Обновено
Сет за нозе на девојчиња Гаранималс и сет за маици со долги ракави, 4-парчиња, големини 0 3М-24м

Глава до пети, подготвени да одат! Новата облека на бебето девојче поставена од Garanimals има две маички со д

DEN 479.36
Бидете сами женски резервоар и панталони за пижами, 2-парчиња Обновено
Бидете сами женски резервоар и панталони за пижами, 2-парчиња

Кажете добра ноќ во вашиот нов омилен сон поставен од бидете сами Овој сет со пижами од 2 парчиња има рез�

DEN 1.33
Сет на медицинска сестра и наметка од 2 парчиња медицинска сестра Обновено
Сет на медицинска сестра и наметка од 2 парчиња медицинска сестра

2 компјутерска облека и медицинска сестра за спиење сет со хемиза и координирање на Tie Robe 2PC Мајчеста и ме

DEN 2.00
Розови рабови врамени печати за сликање Обновено
Розови рабови врамени печати за сликање

Овој печатен печатење на розови рабови е печатење со врвен квалитет giclee на архива хартија со висока рез�

DEN 1519.84
Подигање на креветот со ватиран сет со Shams Fullqueen, SageCream Обновено
Подигање на креветот со ватиран сет со Shams Fullqueen, SageCream

Ibrивописни, отпорни на избледени бои : Елегантен удобно микрофибер е направен да изгледа добро како што �

DEN 447.84