1. Карат Т.В. Прстен за ангажман со сертифициран со бело злато од GSI

1. Карат Т.В. Прстен за ангажман со сертифициран со бело злато од GSI

DEN 2.33

Обновено

Достапно за нарачка

1.00 Carat T.W. GSI сертифициран дијамант 14 K прстен за ангажман на бело злато. Самоуверено прогласете за вашата loveубов со овој тркалезен прстен за ангажман со дијаманти солитер. Моден во злато 14К, овој прстен прикажува зачудувачки 1,00ct. TDW GSI сертифициран дијамант, фали ранг на боја на I-J и јасност на I2-I3. Овој мајстор-пресечен дијамант може да се пофали со поголема површина што фаќа и рефлектира поголема светлина, создавајќи спектакуларно поголем изглед. Не треба дополнителна придружба, овој прстен е завршен со светла полирана сјај. Сертифицирани дијаманти на GSI се придружени со сертификат за автентичност. Квалитет на дијамант : I-J/I2-I3, Diamond Cut : Round, Diamond Setting : Prong, Metal : 14 K злато, позлата : Родиум. Класичен изглед! Едноставен прстен за ангажман е вечен дизајн во светот на модата, третирајте се со себе или некој посебен со овој модерен и пенлив прстен за ангажман. Накитот е одличен начин да додадете малку едноставна боја на вашиот изглед. Овој прекрасен прстен е достапен по ваш избор на големини 6, 7 и 8. доаѓа во кутија. 1.00 Carat T.W. GSI сертифициран дијамант 14 KT прстен за ангажман на бело злато.

Избор на клиент

Мајденформ Женски Безжичен Градник Без Прерамки, Стил SE0015 Обновено
Мајденформ Женски Безжичен Градник Без Прерамки, Стил SE0015

Префрлете ја вашата облека со леснотија Безжичен градник без прерамки со мазна поддршка и сигурно вкло�

DEN 191.20
Женска Европска И Американска Ретро Надворешна Трговија Големи Димензии Лесни Меки Единствени Обични Чевли Сандали Обновено
Кристоферите Го Прават Тоа Подобро Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци Обновено
Кристоферите Го Прават Тоа Подобро Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

DEN 0.33
Модни Модели Големи И Високи Мажи Кошула За Плажа Алоха Со Кратки Ракави За Мажи Жени Обновено
Модни Модели Големи И Високи Мажи Кошула За Плажа Алоха Со Кратки Ракави За Мажи Жени

[Пакетот вклучува] 1Пакет Хавајска Кошула (Големината може да биде избрана) [Карактеристики На Производо

DEN 319.84
Сидро Монтирање На Моторот Десно Одговара избери: 1997-БУИК ВЕК, 2000-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА Обновено
Сидро Монтирање На Моторот Десно Одговара избери: 1997-БУИК ВЕК, 2000-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА

Монтирање На моторот Деснофитс : 8804 Буик Регал, 8889 Олдсмобил Котлас Крузер, 8897 Олдсмобил Котлас Врховен,

DEN 0.33
Томас Ерншо Машки Манжетни Манжетни ВРСКА ЕС-007-Ц2 Обновено
Томас Ерншо Машки Манжетни Манжетни ВРСКА ЕС-007-Ц2

Трансформирајте го вашиот професионален изглед или облека за облекување со овие врски со манжетни Тома

DEN 1.00
Карсон, Брајан Вајт Модерно Дрво Рамка Музеј Уметност Печати Насловена - Кралицата Улица Торонто Бр 160 Обновено
Карсон, Брајан Вајт Модерно Дрво Рамка Музеј Уметност Печати Насловена - Кралицата Улица Торонто Бр 160

Брајан Карсон претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 32х25, насловено "Крал

DEN 1165.44
Тркалезна Метална Количка За Сервирање, Проѕирно Стакло И Злато Обновено
Тркалезна Метална Количка За Сервирање, Проѕирно Стакло И Злато

Комбинирајќи мешавина од акрилни нозе што поддржуваат златен метален стаклен врв и дното на огледалото

DEN 2007.84
Ажурирање На Модата Женски Сатенски Краток Кафтан Кафтан, Животински Принт Обновено
Ажурирање На Модата Женски Сатенски Краток Кафтан Кафтан, Животински Принт

Ажурирање На Модниот Женски Животински Принт Сатенски Кратки Кафтани / Кафтани имаат прекрасен принт �

DEN 1.33
Inleife Панталони За Жени Дозвола Жените Лабава Фитинг Печатени И Обоени Панталони Секојдневен Појас Широк Нога Панталони Обновено
Спортски Женски Костим За Капење Бикини Со Висок Струк Носете Плажа За Капење Жена Печатени Пливање Бикини Долни Костими За Обновено
Chevrolet Trailblazer 2002-Индиго Сина Металик Wa Една Фаза Автомобилска Боја Оз Четка-Во-Капакот Шише Обновено
Chevrolet Trailblazer 2002-Индиго Сина Металик Wa Една Фаза Автомобилска Боја Оз Четка-Во-Капакот Шише

Направено со помош на компјутерска контролирана опрема за мешање која обезбедува совпаѓање НА кодот НА

DEN 1.00
Ренти 20 20 Геометриска Гранична Кадифена Перница, Природна Црна Обновено
Ренти 20 20 Геометриска Гранична Кадифена Перница, Природна Црна

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Сафавиех Ренти 20" х 20" Геометриска Гранична Кадифена П

DEN 223.84