& T Samsung Galaxy Alpha G850A GSM 4G LTE паметен телефон со случаи на симетрија Otterbo

& T Samsung Galaxy Alpha G850A GSM 4G LTE паметен телефон со случаи на симетрија Otterbo

DEN 0.67

Обновено

Достапно за нарачка

Останете поврзани со вашиот зафатен животен стил со AT&T Samsung Galaxy Alpha G850 A GSM 4 G LTE паметен телефон. AT&T Samsung Galaxy Alpha G850 A GSM 4 G LTE паметен телефон (отклучен) : Звук и музика : Музички плеер. Популарни формати на тон на ringвонење. Мобилни карактеристики : WLAN : Wi Fi 802.11a/b/g/n/ac, двоен опсег. Wi Fi Direct, жариште. Bluetooth v4.0, A2 DP, EDR, LE. НФЦ : Да. Android 4.4 (Kitkat) OS. 12 MP камера f/2.2, 31 mm, автофокус, LED блиц, гео-обележување, фокус на допир, откривање на лице/насмевка, панорама, HDR. 2,1 MP предна камера. Снимање на видео : 2160p на 30 fps, 1080p на 60 fps, 720p на 120 fps. Внатрешна меморија : 32 GB. RAM меморија : 2 GB. GPS : Да, со А-ГПС, Глонас. Micro USB 2.0 порта. Чипсет : Exynos 5430. Процесор : Octa-Core (Quad-Core 1.8 GHz Cortex-A15 и Quad-Core 1.3 GHz Cortex-A7). GPU : Mali-T628. Технички профил : Време на разговор : до 11 ч. Време на мирување : до 350 ч. Батерија : Литиум-јон 1860m Ah. Приказ : 4.7 "Супер амол -капацитивен екран на допир. Резолуција : 720 x 1280. Корнинг Горила стакло 4. Порака : СМС и ММС. Е -пошта. Инстант пораки. Вклучен : Батерија. УСБ Кабел. Полнач.

Избор на клиент

Трговска марка ликовна уметност „Сиднеј Австралија небото црвена“ платно уметност од Мајкл Томпсет Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Сиднеј Австралија небото црвена“ платно уметност од Мајкл Томпсет

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Moderner Product Type : Galleryзавиткано платно уметност Ова е подготв

DEN 0.33
Џијугала Ѓердани Приврзоци За Жени Девојки Тркалезно Дијамантско Писмо англиски Ѓердан Од Титаниум Челик Подароци Обновено
Градиенски табла за мажи и големи мажи на Georgeорџ и големи мажи, до големина 3XL Обновено
Градиенски табла за мажи и големи мажи на Georgeорџ и големи мажи, до големина 3XL

Шорцевите за брзо сушење од Georgeорџ се совршен избор за плажа, базен или двор Приближно Мерења на модели :

DEN 0.33
Мелиса Ванг „Солениот ветре v“ платно уметност Обновено
Мелиса Ванг „Солениот ветре v“ платно уметност

Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на

DEN 2.00
Регина Мур „смирен премин I“ платно уметност Обновено
Регина Мур „смирен премин I“ платно уметност

Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи По�

DEN 639.84
Jbu Контрола на раката за контрола на раката Обновено
Jbu Контрола на раката за контрола на раката

TRW Control Control Arm Bushing изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

DEN 1.33
Apple Watch Space Space Black Link Нараквица Обновено
Apple Watch Space Space Black Link Нараквица

Изработена од истата легура од не'рѓосувачки челик 316 L како што е случајот, нараквицата за врски има пов�

DEN 223.68
Трговска марка ликовна уметност „Chinoiserie II“ платно уметност од Фарида Заман Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Chinoiserie II“ платно уметност од Фарида Заман

Уметник : Фарида Замансубјект : Сè уште начин на живот : Азиски инспириран Производ Тип : Галерија, обвитк

DEN 2601.60
Склоп на решетка Компатибилен СО CHEVROLET SILVERADO P U 2003 - Саќе Пластика Текстура Црна HD Модел Вклучува Класичен Обновено
Склоп на решетка Компатибилен СО CHEVROLET SILVERADO P U 2003 - Саќе Пластика Текстура Црна HD Модел Вклучува Класичен

Произведен од висококвалитетни материјалилесен за инсталирање; го заменува стариот или оштетениот дел

DEN 1364.48
Карат Т.В. Дијамант 10KT Бело злато прстен за ангажман во форма Обновено
Карат Т.В. Дијамант 10KT Бело злато прстен за ангажман во форма

Изразете ја својата loveубов со овој прекрасен елемент, кој е познат како неверојатна уметност Работеше в

DEN 12063.84
DesignArt 'црно -бело шарени под тропски лист III' модерна метална wallидна уметност на кругот - диск од 23 Обновено
DesignArt 'црно -бело шарени под тропски лист III' модерна метална wallидна уметност на кругот - диск од 23

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност во црн к�

DEN 719.84