Традиционална област на Палацо Тега, светло зелена црна боја, 4 '6' '

Традиционална област на Палацо Тега, светло зелена црна боја, 4 '6' '

DEN 0.33

Обновено

Достапно за нарачка

Големина : 4 'x 6'. Колекцијата Палацо од Сафавих вклучува широк спектар на килими со стилизирана област, користени за модни изјави во подот. Стилски додаток за секоја просторија. 100% полипропилен со Chenille и Jute Weft. За употреба на тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за задржување помеѓу заштитата. Нежните текстура на палацо килими прикажуваат текстурирани мотиви, облечени во свилен мазен chenille се спротивстави на длабоко богато обоено поле. Редовно вакуум (по можност еден без барови со тепачки) и место чисто; За тешки дамки, се препорачува професионално чистење на килим; Ротирајќи ги килимите на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно носење од сообраќај на нозе и тежина на мебел. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. За непосредно украсување на преуредување, овој килим е еден од најлесните и најмодерните начини за освежување на просторијата со карактер и стил . Висина на купот : 0,25 во .

Избор на клиент

Ема Скарви „Град Бери гранка II“ платно уметност Обновено
Ема Скарви „Град Бери гранка II“ платно уметност

Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Заедницата на трговската марка е посветена на обезбе�

DEN 478.40
Детроит тигри Обновено
Детроит тигри

Флаут на вашиот тим гордост во стил Ве одржува пријатно и стилски Изберете од големини SXL Дами лиценцира

DEN 274.88
Портфолио на хартија Крафт со затворање на копче и низа, мало широко, 1 4 1 4 2 Обновено
Портфолио на хартија Крафт со затворање на копче и низа, мало широко, 1 4 1 4 2

Малите портфолија на хартија за хартија и плик се одлично место за чување на вашите уметнички дела, доку

DEN 2.33
Ледкингдомус подни душеци за - Тесла модел y Обновено
Ледкингдомус подни душеци за - Тесла модел y

Поди Држеви на Ledking Domза 20182022 година Tesla Model Y Заштита на животната средина : Изработено е од TPE материјал, и

DEN 2.33
Uspridefurniture Skipworth тапациран панел постелнина кралица кревет Обновено
Uspridefurniture Skipworth тапациран панел постелнина кралица кревет

Навлечете во блажен сон на овој тапациран тапациран панел Природното завршување на распрскуваните ноз�

DEN 2.67
Terra & Sky Women's Plus Size Raglan Sneave Tie Front Tee, 2-пакет Обновено
Terra & Sky Women's Plus Size Raglan Sneave Tie Front Tee, 2-пакет

Вратете се и опуштете се во оваа маица со кратки ракави на Terra & Sky, предмаица со вратоврска, во која има ра

DEN 591.84
Без граници макси фустан на јуниори Обновено
Без граници макси фустан на јуниори

Поставете ја вашата sundress настрана и добредојде, лесниот макси фустан на границите е здив на свеж стил со

DEN 288.00
Комплет за појас на Гејтс ТКК се вклопува Изберете: 2012- Volkswagen Passat Обновено
Комплет за појас на Гејтс ТКК се вклопува Изберете: 2012- Volkswagen Passat

Ние ги дизајниравме нашите комплети за буквално секое возило што го прави и моделот, така што техничари�

DEN 1.00
Bally Total Fitness Active Active high Rise Pocket глуждот Legging 25 “ Обновено
Bally Total Fitness Active Active high Rise Pocket глуждот Legging 25 “

Активни активни женски глупости на глуждот на глуждот со висок фитнес, 25 "карактеристики; 4 " Висок раст н

DEN 320.00
Без граници на цврстото хипстерско бикини во бикини Обновено
Без граници на цврстото хипстерско бикини во бикини

Beе бидете подготвени за одмор во ова дно за пливање од без граници! Пар со совпаѓање на врвот, или измеша�

DEN 858.56
18 18 Едноставно Дејзи Дејзи Меј Градина Внатрешна перница на отворено, јаболко зелена Количина 1 Обновено
18 18 Едноставно Дејзи Дејзи Меј Градина Внатрешна перница на отворено, јаболко зелена Количина 1

Разубавете го вашиот дом со едноставно маргаритка 18 "x 18 " Apple Green Daisy May Garden Indoor / Outdoor Pillow од нашата колекци�

DEN 823.84
Салон совршен акрилен лак за нокти, разновиден розов, 0. fl oz, пакет Обновено
Салон совршен акрилен лак за нокти, разновиден розов, 0. fl oz, пакет

Салон Совршен 4пакет собрани розови акрилни лакови за нокти, 0,5 fl oz Леснотијата на лакот ја исполнува јач

DEN 2.33
Babyfanatic Toddler & Baby Sippy Cup - NCAA Wirginia Tech Hokies Обновено
Babyfanatic Toddler & Baby Sippy Cup - NCAA Wirginia Tech Hokies

Бебе Фанатик 1 пакет чаша Вашето малечко можеби не е бесен вентилатор што сè уште сте, но нема зошто да н�

DEN 3.00
Уникатен медалјон медалјон Туарег гроздобер геометриски килим или тркач Обновено
Уникатен медалјон медалјон Туарег гроздобер геометриски килим или тркач

Апстрактни, потресени ефекти и современи дизајни цветаат заедно во нашата колекција Туарег Користејќи

DEN 1871.84