Виолетова Сјај Во Темниот Прав-500гр

Виолетова Сјај Во Темниот Прав-500гр

DEN 148.48

Обновено

Достапно за нарачка

Сјај Во Прав е вашето уникатно решение за креативен Сјај во Темните проекти! Осветлете ги вашите занаети со специјално дизајнирани прашоци за сјај достапни Во Небесно Сина, Зелена, Виолетова и Аква ! Нашите прашоци се живописни, безбедни и можат да се користат за различни проекти – можностите се ограничени само на вашата имагинација. Сјајот На Сјајот На Куќата На герт работи прекрасно со повеќето видови медиуми за да направи прекрасни светлечки бои, мурали и слики со сјајни ѕидови, светат свеќи, дури и да го додадат во глазура за сјајна завршница ! Користете Ја Сјајната Куќа На Герт Во Прав на завршните глазури на непроѕирни предмети или директно на проѕирни предмети. Примерок од прекрасните проекти што ги создадоа нашите клиенти : лак за Нокти, Гел Свеќи, Декупаж, Скулптури, Цветни Аранжмани, Детали За Автомобили и Мотоцикли, Сликарство, Уметност Од Песок, Завршна Обработка На Мебел или само мистифицирајте ги вашите пријатели со чудно блескаво шише на вашата полица! 500 гр Виолетова Сјај во Темниот Прав. Сјајот може да трае 8 часа или повеќе кога е целосно наполнет. Општо земено, додадете 10% -25% прашок по тежина на медиум, колку е поголем концентратот, толку е посветол и подолг сјајот, не додавајте во вода. Јасните или полутранспарентните медиуми најдобро функционираат, бидете сигурни дека медиумот не е отпорен НА УВ, или правот нема да се полни правилно. Хемиското соединение е нетоксично и нерадиоактивно.

Избор на клиент

Комплет Здолниште За Девојчиња калсунбаби, Јакна Со Крпеница За Затворање Копчиња со Плисирана Облека за Здолниште 3-7Т Обновено
Едноставно Маргаритка, 18 18 Зентангл, Цветни Печати Надворешна Перница, Чај Обновено
Едноставно Маргаритка, 18 18 Зентангл, Цветни Печати Надворешна Перница, Чај

Украсете го вашиот декор Со едноставно интригантно празничната кубанска колекција перници На Отворено

DEN 0.67
Трговска марка ликовна уметност „Сиднеј Австралија небото црвена“ платно уметност од Мајкл Томпсет Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Сиднеј Австралија небото црвена“ платно уметност од Мајкл Томпсет

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Moderner Product Type : Galleryзавиткано платно уметност Ова е подготв

DEN 0.33
Копчиња за маж и големо машка маичка за истегнување на долгиот ракав надолу Обновено
Копчиња за маж и големо машка маичка за истегнување на долгиот ракав надолу

Копчето за истегнување на долгиот ракав на Чапс, надолу со тексас, го комбинира полираниот изглед на коп

DEN 565.28
Едноставно Дејзи 16 16 Тесен јаз од лентата за печатење на отворено перница Обновено
Едноставно Дејзи 16 16 Тесен јаз од лентата за печатење на отворено перница

Украсете ги и персонализирајте ги вашите отворени простори со перници од колекцијата на едноставно Деј

DEN 0.33
Време и време на женски изложени долги ракави се облекуваат Обновено
Време и време на женски изложени долги ракави се облекуваат

Исечете го времето што ќе го однесете за да се подготвите на половина со овој лесен, ветровито фустан од

DEN 358.08
Бурч бел кревети сет, кралица Обновено
Бурч бел кревети сет, кралица

Бело на бело е секогаш свежо и разноврсно доволно за да го надополни секој стил на спална соба Свилениот

DEN 1.33
Омнифилтер Рс2-Дс12-С Стринг Рана Полипропилен Филтер, Микрон, Пакет Обновено
Омнифилтер Рс2-Дс12-С Стринг Рана Полипропилен Филтер, Микрон, Пакет

Определување : Стандарден Кертриџ; 5 Микрони Рејтинг; 5 Гпм Проток; 3 Месеци Или 15.000 Литри Просечен Живот; �

DEN 2.00
Мовадо Униз Задебелени Букви Голем Дигитален Допир Часовник 3600253 Обновено
Мовадо Униз Задебелени Букви Голем Дигитален Допир Часовник 3600253

Часовникот Movado Unisex е елегантен часовник дизајниран за носење мажи и жени Се одликува со златен тон со за

DEN 271.20
Ekena Millwork 1 2 W 32 D 32 h Merced мазен традиционален изглед, западен црвен кедар Обновено
Ekena Millwork 1 2 W 32 D 32 h Merced мазен традиционален изглед, западен црвен кедар

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 3.00
CBAS220V Контрола Bo ЗА AS И Gg Серија Замав Порта Отварачи - PCB-220V AC 24V DC Обновено
CBAS220V Контрола Bo ЗА AS И Gg Серија Замав Порта Отварачи - PCB-220V AC 24V DC

Оваа контролна кутија со плочката ќе работи СО 220v Отварачи НА Порти ЗА Нишање AS600 / 1200, AS450 / 900, AS650 / 1300, GG450 /

DEN 2.67
Ахгли Компанија Затворен Круг Апстрактни Тиркизно Сини Модерни Килими, 3 ' Круг Обновено
Ахгли Компанија Затворен Круг Апстрактни Тиркизно Сини Модерни Килими, 3 ' Круг

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2624.00
јаксохду јаксохду Висечки Приврзок Ангелско Крило Фау Кристална Топка Автомобил Декорација Приврзок Автомобил Додатоци Обновено
Без граници на печатено копче за јарем на јуниори, вратоврска предна трепет ракав блуза Обновено
Без граници на печатено копче за јарем на јуниори, вратоврска предна трепет ракав блуза

Бидете без напор стилски оваа сезона со печатената копче за јарем на јарем на јуниори, кој е блуза од тре

DEN 431.84
Се прашувам нација бебе девојчиња, кои се поставени, големини 0- месеци Обновено
Се прашувам нација бебе девојчиња, кои се поставени, големини 0- месеци

Сладок сет Wonder Nation го има ансамблот на вашето бебе девојче комплетен и подготвен да оди со оваа облека о�

DEN 319.36
Шарви, Ема Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Летни Конфети јас Обновено
Нелепливи Пица Коцки Челик Печење Алатка Пица Пан Рерна Алатка Обновено
Нелепливи Пица Коцки Челик Печење Алатка Пица Пан Рерна Алатка

Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен*Неколку големини за да изберете, нелеплив дизајн погоден за да

DEN 383.84
Стамзод Машки Костум Тенок Фит Блејзер Со Двојни Гради И Панталони Со Еднобојна Матурска Смокинг Вино Л Обновено
Стамзод Машки Костум Тенок Фит Блејзер Со Двојни Гради И Панталони Со Еднобојна Матурска Смокинг Вино Л

ПОГОДЕН ЗА ВАШИОТ СТИЛ Овој Комплет За Свечени / Свадбени Костуми Е со Тенок фит исечен ОД 3д драпирање П

DEN 0.67
Век Кондензатор Вентилатор И Топлинска Пумпа Псц Мотор, Волти, 2. Засилувачи, Кс, 1, Вртежи Во Минута Обновено
Век Кондензатор Вентилатор И Топлинска Пумпа Псц Мотор, Волти, 2. Засилувачи, Кс, 1, Вртежи Во Минута

Одржувајте ја вашата опрема добро да работи Со Моторот На Вентилаторот На Кондензаторот Овој Век Дизај�

DEN 1.00
Линон Омбре Област Килим, 5 '7.5' Обновено
Линон Омбре Област Килим, 5 '7.5'

Колекцијата Омбре е едноставна машинска колекција со мешавина на бои создавајќи омбре ефект...

DEN 0.67
Анкор Тешки Навртки-Мерач Жица-25-Пакет Обновено
Анкор Тешки Навртки-Мерач Жица-25-Пакет

АНКОР Тешките Навртки се направени од загреан конзервиран бакар, обезбедувајќи максимален проток на ст

DEN 1119.84
Трговска марка уметност Тропска риба златна платно уметност од Курт Шафер Обновено
Трговска марка уметност Тропска риба златна платно уметност од Курт Шафер

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

DEN 1.00