Лист и Лоза - 0. Тцв Круг Сече Сол И Бибер Дијамант - Пасијанс Свадба Прстен Сет-18к Роза Злато Позлата во текот На Сребро

Лист и Лоза - 0. Тцв Круг Сече Сол И Бибер Дијамант - Пасијанс Свадба Прстен Сет-18к Роза Злато Позлата во текот На Сребро

DEN 3.33

Обновено

Достапно за нарачка

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : БИДЕЈЌИ КОРИСТИМЕ ПРИРОДЕН ДИЈАМАНТ ОД СОЛ И БИБЕР, СЕКОЈ КАМЕН ЌЕ БИДЕ УНИКАТЕН И РАЗЛИЧЕН ВО ОДНОС НА БОИТЕ И ПОДМНОЖЕСТВАТА. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ИНФОРМИРАНИ ДЕКА ЦЕНТРАЛНИОТ КАМЕН МОЖЕБИ НЕ ИЗГЛЕДА ТОЧНО ИСТО КАКО ВО РЕКЛАМИРАНИТЕ СЛИКИ. Фатете ја вашата вечна љубов со овој Лист и Лоза - 0,5 Тцв Кружен Сол И Бибер Дијамант - Пасијанс Свадбен Прстен сет-18к Роза Позлата над Сребро. Вешто рачно исечен на убав круг исечен од нашите квалификувани златари, овој елегантен комплет за венчавки со дијаманти од сол и бибер комбинира вкупно 0,50 каратна сол и дијамант од бибер со странични моисанити на цврсто позлата од розово злато над сребро. Специјален и нетрадиционален, овој комплет дијамантски прстен со сол и бибер е совршен за оние кои би сакале да ја изразат својата харизма и уникатност. Со своите чудни бои и подмножества, овој комплет дијамантски прстен од сол и бибер несомнено ќе биде суштински додаток за секоја колекција накит. Овој комплет за венчални прстени со дијаманти од сол и бибер е убав и достапен бидејќи е достапен по прифатлива цена. Ако сте во потрага по неверојатно романтичен подарок за вашиот значаен другар, нашиот комплет дијамантски бенд со сол и бибер може да биде добар избор за секоја посебна пригода, т.е. роденденски прстен, прстен за свршувачка или предлог за брак, прстен за денот На Вљубените итн. Дополнително, овој комплет за венчални прстени со дијаманти од сол и бибер може да се прилагоди на вашиот сопствен избор на метални бои : 18к црна позлата над сребро, 18к бело злато над сребро или 18к позлата со роза над сребро. Ајде да ја импресионираме со овој сол и бибер венчални прстени поставени и, сигурно, таа нема да жали за тоа. Вкупна Каратна Тежина (Сите Камења) : 0,50 Карат. Главен Скапоцен Камен Тип : Сол И Бибер. Главна Тежина На Скапоцен Камен : 0,50 Карат. Главна Форма На Скапоцен Камен : Тркалезно Сечење. Главна Боја На Скапоцен Камен : Светло Сива до Темно Сива. Главна Јасност На Скапоцени Камења : Н / А. Метален Тип : 18к Позлата од Розово Злато преку Сребро. Тип На Дизајн На Прстен : Веренички Прстен / Невестински Прстен / Венчален Прстен / Прстен За Ветување / Прстен За Годишнина.

Избор на клиент

Tuphell Industries настава Буда претставува мудрост Мотивациска апстрактна сина шема, 17, дизајн од Ени Ворен Обновено
Tuphell Industries настава Буда претставува мудрост Мотивациска апстрактна сина шема, 17, дизајн од Ени Ворен

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 1.00
Пумпи за Бела Вита Нара Обновено
Пумпи за Бела Вита Нара

Нара од Бела Вита е одлична модна пумпа со мека бебешка кукла што се ажурира на блокирана висока потпети

DEN 1.67
Активна технологија за активни технолошки руно со активни мажјаци на Расел, со целосна јакна, до големина 5xl со големина 5xl Обновено
Време и време џемпер за женски очила Обновено
Време и време џемпер за женски очила

Со џемпер на романтиката, времето и џемперот на очите на очите на Тру е лесен, женствена и убав додаток н�

DEN 0.33
Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas отпечатоци „Chicflic“ книги - зелена, розова Обновено
Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas отпечатоци „Chicflic“ книги - зелена, розова

Chicflic, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна зелена боја, овој ликове�

DEN 271.84
Потпис од Леви Штраус и Ко. Обновено
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Строс слаби отворање на нозете Подигање и инсејм : високи; 29 "ИНСЕАМ Затворање : Затворање

DEN 1.00
Oshош Биер „Напуштена штала во лингли„ Канвас уметност “ Обновено
Oshош Биер „Напуштена штала во лингли„ Канвас уметност “

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Истакнати бои : тен, сив�

DEN 704.00
Едноставно Дејзи најтопла желби Доги зелена торба за перење Обновено
Едноставно Дејзи најтопла желби Доги зелена торба за перење

Додавањето стил на вашиот одмор никогаш не било толку лесно отколку со најтопли желби торба за перење к�

DEN 0.33
Алатка за изведба W 25 -31 Висина Пневматски Продавница Столче, Високо Назад Вртливо Седиште, lbs Оптоварување Обновено
Алатка за изведба W 25 -31 Висина Пневматски Продавница Столче, Високо Назад Вртливо Седиште, lbs Оптоварување

Алатка за изведба W85031 Високо Назад Пневматски Продавница Столче Со Вртливото Седиште е изградена со те�

DEN 1.67
Уникатни поволни цени алуминиумска легура пролетен шатор за улога на палуби со клип Обновено
Уникатни поволни цени алуминиумска легура пролетен шатор за улога на палуби со клип

Уделот на шаторот е дизајниран за кампување на палубата на пристаништето или патот од дрвена штица...

DEN 287.84