Чико Некстфит Јас Кабриолет Автомобил Седиште, Петарда

Чико Некстфит Јас Кабриолет Автомобил Седиште, Петарда

DEN 3152.00

Обновено

Достапно за нарачка

) За инсталација со безбедносниот ремен на возилото, системот за затегнување на ременот за Заклучување го олеснува поставувањето, затегнувањето и заклучувањето на ременот на своето место.Chicco Next Fit i X Кабриолет Автомобилско Седиште одговара на вашето возило и вашето дете со докажана функционалност На Бравата За Суперкинч и систем за затегнување на ременот на возилото Со Заклучување, плус прилагодливост лесна за употреба дизајнирана за удобно сместување на растечките деца од 5 до 65 килограми. Темпераментот, исто така, има затегнувач за лесно влечење, множење сила и отстранливи влошки за рамо што се перат во машина. Систем за израмнување со 9 позиции за прецизно вклопување во поширок опсег на возила. Рамка засилена со челик СО пена што апсорбира енергија НА ЕПС е тестирана на страничен удар за супериорна заштита. Следниот i X е дизајниран да трае со вграден ?фит-способност? за секоја фаза, вклучувајќи отстранлив додаток за новороденчиња и мазно прилагодување на потпирачот за глава со една рака со девет позиции. Системот за затегнување на ременот за заклучување помага да се постигне безбедна инсталација со безбедносниот појас на возилото. Лесно повлекување, затегнување на ременот за множење сила за сигурно дете одговара со помал напор. Nextfit i X има систем за израмнување На навалување со 9 позиции и двојно Ниво На Меурчиња За Возење-индикатори кои помагаат да се постигне и потврди соодветен агол на седиштето на возилото. Двојно Ниво На Меур Од Десно Возење-индикаторите го потврдуваат аголот на седиштето и во режимите свртени наназад и напред. 9-позиција лесно прилагодување на потпирачот за глава и темперамент без преклопување сместување на деца кои растат. Следниот i X има рамка засилена со челик и е обложена со пена што апсорбира енергија ОД ЕПС за супериорна заштита од страничен удар.

Избор на клиент

Dreamline Unidoor-67-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Масло Нанесуваат Бронза Обновено
Dreamline Unidoor-67-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Масло Нанесуваат Бронза

Dreamline UnidoorX е врата за туширање без рамка, врата од када или куќиште што има луксузен модерен дизајн, надо�

DEN 0.33
Килим За Повлекување На Островот Куристан Ресифе, 7 ' 6 Тркалезна, Теракота-Природна Обновено
Килим За Повлекување На Островот Куристан Ресифе, 7 ' 6 Тркалезна, Теракота-Природна

Поставете Го Повлекувањето На Островот Куристан Ресифе Внатрешен / Надворешен Тепих со границата на па�

DEN 3.00
Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ BRHSR 18X9. 6Х5. БРНЗ , 1895ХСР126140З12 Обновено
Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ BRHSR 18X9. 6Х5. БРНЗ , 1895ХСР126140З12

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, �

DEN 1.67
влажни н Диви Мегагло Нагласување Прав, Хало Пешаци Обновено
влажни н Диви Мегагло Нагласување Прав, Хало Пешаци

Новото Ограничено Издание Огнен Змеј наспроти Леден Змеј Мегагло Нијансите за Истакнување во Прав се ф�

DEN 127.68
Моќност Запре Напред Еден Еволуција Обложени Кочница Роторbr1228евц 2014-БМВ 535д 2011-бмв 535и 2012-бмв 640и 2012-Бмв Активехибрид Обновено
Викерман 6.5 ' Сребрена Ламба Ела Тенка Вештачка Елка, Топла Бела ДУРА-ОСВЕТЛЕНА ЛЕД Светла Обновено
Викерман 6.5 ' Сребрена Ламба Ела Тенка Вештачка Елка, Топла Бела ДУРА-ОСВЕТЛЕНА ЛЕД Светла

Викерман 6.5 ' Сребрена Тинсел Ела Тенка Вештачка Елка со 948 пвц совети и 400 Топли Бели светла ВО италијанс�

DEN 2719.84
3Д Макспајдер Л1ХД ХОНДА ПИЛОТ 2009-КАГУ БЛЕК Р Подна Подлога Обновено
3Д Макспајдер Л1ХД ХОНДА ПИЛОТ 2009-КАГУ БЛЕК Р Подна Подлога

L1 HD05811509 3 D MAXpider ХОНДА ПИЛОТ 20092015 KAGU ЦРНА R1 HONDA ПИЛОТ 20092015 KAGU ЦРНА R1 3d Макспајдер Прилагодено Одговара На С�

DEN 349.60
Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природни Темно Кафеава, 9' 12' Обновено
Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природни Темно Кафеава, 9' 12'

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекции на килими од природни Влакна Мек Сисал за те�

DEN 1.67
Повелба Полимер Саќе Црна Мариноване Лопатка Делукс Комбо Сет, 7.65 мл Обновено
Повелба Полимер Саќе Црна Мариноване Лопатка Делукс Комбо Сет, 7.65 мл

Орка Повелбата Полимер Саќе Црна Мариноване Лопатка Делукс Комбо сет вклучува две лопатки, четири топк�

DEN 448.00
Брудер Мек Гранитен Противпожарен Мотор в Пумпа За Вода И Светлина И Звук Обновено
Брудер Мек Гранитен Противпожарен Мотор в Пумпа За Вода И Светлина И Звук

Противпожарниот мотор Мек Гранит има многу детали како што се отворање врати, ретровизори што се прекло

DEN 1.00
Калифорнија Воздух Алатки 10010dc Ултра Тивка & Нафта-Бесплатно 1. Кс, 10. Гал. Челичен Резервоар Воздушен Компресор - Со Систем Обновено