Енергетски стоп Сензор за абење на подлогата на сопирачката SW-0333

Енергетски стоп Сензор за абење на подлогата на сопирачката SW-0333

DEN 4783.04

Обновено

Достапно за нарачка

Одржувањето на сопирачките не престанува да ги заменува влошките и роторите на сопирачките. Powerstop има репутација за прецизност и придржување кон најстрогите стандарди на OEM, што се протега на нашите сензори за абење на сопирачките. Дизајнирано да ја исполни истата форма, вклопување и функционирање како оригиналниот дел од OEM. Ние се гордееме да ги исполниме или надминеме барањата за OEM. Сензорите за абење на сопирачките се спуштаат со влошките и осветлете ја светлината/предупредувањето за индикаторот за абење на сопирачката. Кога тоа се случи, време е да ги замениме влошките на сопирачките, како и сензорите. Нашите сензори се дизајнирани да издржат високи температури и да обезбедат одлична спроводливост на електродата. Сензорите за носење на сопирачките за напојување продолжуваат да работат по илјадници милји, обезбедувајќи ги возачите за безбедност и перформанси. Стоп за напојување на предната лева сопирачка сензор за абење SW-0332. Брза и лесна снимка во инсталацијата. Сензор за абење на подлогата на сопирачката создава светлина на таблата на возилото за да го означи тековното абење на сопирачката. Сензорот за абење на подлогата на сопирачките е во состојба да издржи високи температури. Се препорачува да се заменат сензорите за абење на подлогата на сопирачката во исто време со заменувањето на влошките на сопирачките, бидејќи сензорите за абење на подлогата на сопирачката се подложни на неуспех со велосипед со висока термичка должност. Програмата за стоп на Евро доаѓа со вашиот избор на електронски сензори за абење на подлогата за сопирачките, индивидуално боксени или спакувани со влошките на сопирачките. Сензорите за абење на сопирачката на сопирачката за напојување се направени за да се обезбеди добра спроводливост на електродата. Дизајнирано да ја исполни истата форма, вклопување и функционирање како оригиналниот дел од OEM. Сензорите за абење на сопирачките Powerstop продолжуваат да работат по илјадници милји, обезбедувајќи ги возачите за безбедност и перформанси. Fits : Audi R8 2017-2018; Audi R8 2020-2021.

Избор на клиент

1- Карат Т.Г.В. Гарнет и Карат Т.В. Прстен за ангажман на кросовер со розово злато од 14KT Обновено
1- Карат Т.Г.В. Гарнет и Карат Т.В. Прстен за ангажман на кросовер со розово злато од 14KT

Светла и смела, овој прстен за ангажман на кросовер на Тангело е совршен за оној што сака да се издвојува

DEN 3.33
Уникатни поволни цени чипка предни перики средно долги боб за девојче беж 12 “ Обновено
Уникатни поволни цени чипка предни перики средно долги боб за девојче беж 12 “

Периката е многу модерна и променлива, можете да ја направите во кој било стил според вашата потреба...

DEN 2.33
Leенски женски флекс-опуштено опуштено вклопување карго-обезмастеник Обновено
Leенски женски флекс-опуштено опуштено вклопување карго-обезмастеник

Обичен фаворит за носење, овие опуштени вклопувања Каприс од Ли имаат еластична лента за половината со �

DEN 3.33
Целосен поштенски ветерник на Расел и Големи мажи, до големина 5xl Обновено
Целосен поштенски ветерник на Расел и Големи мажи, до големина 5xl

Овој разноврсен ветерник е одлично преодно парче, совршено за различни активности и временски услови П�

DEN 3.00
Машко графичко руно качулка Обновено
Машко графичко руно качулка

Останете удобно во шумата, околу градот и на друго место со оваа машка графичка худи Направено од издржл

DEN 384.00
Јоки Финли- чипка на патики во сребро Обновено
Јоки Финли- чипка на патики во сребро

Овие се совршени модни патики ако сакате да додадете малку дополнителна сложеност додека сè уште остан�

DEN 559.84
Чудо на нација кратки ракави замав опуштено вклопување пакет за маици Обновено
Чудо на нација кратки ракави замав опуштено вклопување пакет за маици

Обичниот секојдневен стил доаѓа лесно со маицата на скалилата на Wonder Nation Овој сладок замав со кратки ра�

DEN 112.00
2. Carat T.G.W. Создадено смарагдно злато од 18kt над обетки од сребро обетки Обновено
2. Carat T.G.W. Создадено смарагдно злато од 18kt над обетки од сребро обетки

Овие убави обетки на обетки имаат смарагдни камења создадени од 6 мм Обените се изработени од 18 килограм

DEN 288.00
Примарен сребро Стерлинг Сребрен источен ортодон крст со приврзок со кабелски ланец Обновено
Примарен сребро Стерлинг Сребрен источен ортодон крст со приврзок со кабелски ланец

Овој источен православен крст е варијација на христијанскиот крст, носете го овој слив сребрен крст при

DEN 1.00
Дизајнрт хокеј голман на мраз за време на играта јас платно wallидна уметност Обновено
Дизајнрт хокеј голман на мраз за време на играта јас платно wallидна уметност

Овој прекрасен хокеј голман на мраз за време на играта I Canvas Art е отпечатена со употреба на највисок квал�

DEN 1071.84
Американска честитка Масовно бело ткиво хартија, 20 20 Обновено
Американска честитка Масовно бело ткиво хартија, 20 20

Зачувајте на хартија за подароци за сите ваши потреби за славење! Овој удобен пакет за хартија за најгол

DEN 255.84