Обновен Acer Aspire R3-131T-C28S 11,6 Лаптоп N 1.6GHz 2 GB меморија 32 GB диск победа 8

Обновен Acer Aspire R3-131T-C28S 11,6 Лаптоп N 1.6GHz 2 GB меморија 32 GB диск победа 8

DEN 3.00

Обновено

Достапно за нарачка

Оваа ставка е реновирана од Aspire R-11 и ќе го видите светот на нов начин. Со паметен компјутер флуидно се движи помеѓу четири режими, нема ограничувања на работата што може да се создаде, моменти што треба да се споделат и да се направат врски. Откријте компјутер што е сè што ви треба за да биде, каде и да одите. Acer 11,6 "Aspire R-11 R3-131 T-C28 S лаптоп компјутер : Клучни карактеристики и придобивки : Intel Celeron N3050 Dual-Core процесор1.60 GHz (до 2.16 GHz преку турбо засилување), 2 MB L2 кеш. до 8 GB) ви дава опции за сурфање, видео конференција, документи, основно уредување на фотографии и едноставни компјутерски задачи. 32 GB Хард возење 21.333 фотографии, 9,143 песни или 17 часа HD видео и повеќе. до широкопојасен модем со жичен етернет или безжично поврзете се со Wi Fi сигнал или жариште со врската 802.11 AC вградена во вашиот компјутер. Дополнителни карактеристики : Вградена HD веб-камера. Читател на SD мемориски картички. Bluetooth v4.0 технологија. 1 x USB 3.0 порта, 1 x USB 2.0 порта, 1 x 3,5 mm комбо приклучок, 1 x RJ-45 Ethernet порта, порта 1 x HDMI. 4-клеточна литиум-јонска батерија, до 8 часа траење на батеријата. 3,48 фунти, 11,73 "x 8.31" x 0,82 ". Софтвер : Оригинален Microsoft Windows 8.1 64-битно издание. Microsoft Office Sute. : Адаптер за напојување и AC. За повеќе пари да потрошат. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и исчистен од обновените продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во нова состојба што е во нова состојба што Може или нема да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричка. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Избор на клиент

Прерамка дијамантска мрежа боди чорапи 1036-ЦРНА ЖЕШКА РОЗОВА Обновено
Прерамка дијамантска мрежа боди чорапи 1036-ЦРНА ЖЕШКА РОЗОВА

Прерамка дијамантска мрежа боди чорап (Гстринг не е вклучена) Музичките Нозе нудат иновативни моди, одл�

DEN 271.04
Тор Акција Слика, Меч Спајк Обновено
Тор Акција Слика, Меч Спајк

Вашиот мал херој може да ги победи силите на злото каде и да се Со Акционата Фигура На Мечот Тор Овој вои�

DEN 1.33
Подобри Трендови Џулијан Цврст Модел Памук За Сите Возрасти Целосна Постелнина Сет-Бело Обновено
Подобри Трендови Џулијан Цврст Модел Памук За Сите Возрасти Целосна Постелнина Сет-Бело

Освежете ги ентериерите во вашата спална соба со волшебниот стил На Џулијан Колекција на покривки...

DEN 0.67
Тркалото На Времето: Сезона-Херои И Негативци Ѕид Постер, 22.375 34 Обновено
Тркалото На Времето: Сезона-Херои И Негативци Ѕид Постер, 22.375 34

Овие Трендови Меѓународни Тркалото На Времето : Сезона 1 Херои И Негативци Ѕидниот Постер е дизајниран �

DEN 1.00
Мики Маус Со Дедо Брада Воздушно Разнесена Божиќна Декорација Обновено
Мики Маус Со Дедо Брада Воздушно Разнесена Божиќна Декорација

Мики Маус Со Дедо Брада Божиќна Декорација Со Воздух Мики Маус Со Дедо Брада Божиќна Декорација : Само н�

DEN 639.84
Снугпак Ф Мумија Вреќа За Спиење Обновено
Снугпак Ф Мумија Вреќа За Спиење

Тежина : 63оз; големина Пакет : 11 Во Х 10 Во Удобност : 5°C / 23°F; Ниско : 10°C / 14°F Изградба : Полиестер; Боја : Зел

DEN 3.00
Оптилу 5 ПРЕДВОДЕНА Работна Светлина, 27W За Камиони, Автомобили И Колички За Голф Обновено
Оптилу 5 ПРЕДВОДЕНА Работна Светлина, 27W За Камиони, Автомобили И Колички За Голф

Вклучува (1) 5" ЛЕД Работна Светилка СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Дел Бр : H71030101 Осветлување : Долг Дострел.

DEN 415.68
3d MAXpider L1PO Kagu Кат Мат Одговара 21-Cayenne Одговара изберете:, PORSCHE CAYENNE Обновено
3d MAXpider L1PO Kagu Кат Мат Одговара 21-Cayenne Одговара изберете:, PORSCHE CAYENNE

L1 PO01921502 3 D MAXpider PORSCHE CAYENNE 20192021 / CAYENNE GTS 20212021 KAGU TAN R2 (3 ПАРЧИЊА) PORSCHE CAYENNE 20192021 / CAYENNE GTS 20212021 KAGU TAN R2 (3 ПАРЧИЊА) 3

DEN 3.00
Бела слатководна култивирана бисер и карат Т.Г.В. Прстен од бел топаз Стерлинг Сребрена годишнина Обновено
Бела слатководна култивирана бисер и карат Т.Г.В. Прстен од бел топаз Стерлинг Сребрена годишнина

Спакувано до совршенство Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со к

DEN 784.00
Ливада Малани Полка Точки Област Килим, Беж, 4'6' Обновено
Ливада Малани Полка Точки Област Килим, Беж, 4'6'

Ливада Килим Колекција Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се

DEN 551.68
Тимкен Ха Тркало Лого И Центар Собранието Обновено
Тимкен Ха Тркало Лого И Центар Собранието

Тимкен користи тестови развиени ОД ОЕ кои го контролираат дизајнот, материјалите и процесот што се кори

DEN 1222.88
Чиста Лента Зелена ККГА Денатуриран Алкохол, 1-Кварт Обновено
Чиста Лента Зелена ККГА Денатуриран Алкохол, 1-Кварт

Денатуриран Алкохол Со Чиста Лента, Серија : Зелена, 1 qt Капацитет, Чиста Вода Бела, Хемиски Состав : Етил �

DEN 2.33
Безжичен 1080p Компјутер До HD Дисплеј Комплет Обновено
Безжичен 1080p Компјутер До HD Дисплеј Комплет

Сурфајте На Интернет и искусете ги вашите омилени онлајн емисии од удобноста на вашиот кауч,Прегледајт�

DEN 1022.24
Производи 018-1470 - Ек Капа со 1.5 Ѕид Џем, Црна, 4-3 8 2-5 8 7' Обновено
Производи 018-1470 - Ек Капа со 1.5 Ѕид Џем, Црна, 4-3 8 2-5 8 7'

Ап Производите ја снабдуваат индустријата За Рекреативни Возила со квалитетни делови за замена од 1992 г�

DEN 0.33
Војна На Ѕвездите: Сага - Боба Фет-Дизајн Ѕид Постер, 14.725 22.375 Обновено
Војна На Ѕвездите: Сага - Боба Фет-Дизајн Ѕид Постер, 14.725 22.375

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаБоба ФетДиск Дизајн Ѕид Постер е дизајниран со висок �

DEN 3.33
Моог Спрингс Серпентина, Задни Одговара изберете: 1987 - ФОРД МУСТАНГ ГТ, ФОРД МУСТАНГ ЛХ Обновено
Моог Спрингс Серпентина, Задни Одговара изберете: 1987 - ФОРД МУСТАНГ ГТ, ФОРД МУСТАНГ ЛХ

2 L 1985,19871988 ПЛИМУТ ПОТПИРААТ 4 Cyl 2.3 L Задниот Дел На Возилото, Освен Променлива Rate1980 База 2.3 L Задниот дел, 2В�

DEN 0.33
Чудо Жена Костим Обновено
Чудо Жена Костим

Вондер Жена е суперхерој и член На Лигата На Правдата Официјалниот Чудесен Женски Костим за Возрасни е �

DEN 1.33
Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара изберете: 2009-ПИЛОТ НА ХОНДА, -АКУРА РЛ СПОРТСКИ ХИБРИДЕН НАПРЕДОК Обновено
Црна Голдадор Елка Бела Кујна Пешкир Сет На Обновено
Црна Голдадор Елка Бела Кујна Пешкир Сет На

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични Голдадор уметнички дела Прославете Го Божиќ со Оваа Божиќ

DEN 246.24
Гејмврајт Двебиес Игра Со Карти Обновено
Гејмврајт Двебиес Игра Со Карти

Запознајте Ги Двојниците! Овие уникатно шарени ликови се надвор за да го фатат вашето срце, но прво мора

DEN 207.84
Швајцарски алпи за риболов кошула со кратки ракави Обновено
Швајцарски алпи за риболов кошула со кратки ракави

Уживајте во одличните на отворено во одличен стил од швајцарските Алпи Оваа риболов кошула е совршена з

DEN 3.33
Индустрии машки обични модни костуми розово цветни модели за сликање платно уметничко печатење Обновено
Индустрии машки обични модни костуми розово цветни модели за сликање платно уметничко печатење

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 399.84
Стерилит Кт. Заклучување Бо Пластика, Сина Нијанса, Сет од 6 Обновено
Стерилит Кт. Заклучување Бо Пластика, Сина Нијанса, Сет од 6

Ви треба помош за организирање? Чекор до Стерилитната Кутија За Заклучување Од 64 Кварти, со модерна форм

DEN 3.00
Магацински Изрази Стерлинг сребрена & 14к Создаде Смарагд Прстен Обновено
Магацински Изрази Стерлинг сребрена & 14к Создаде Смарагд Прстен

Прикажана на врвот на сребрена лента со сребро обложена со родиум од 2,25 мм, завршена со детали за милгри�

DEN 2.33
Бали Градник Страст За Удобност Минимизатор Женска Долна Жица Мазна Беспрекорна DF3385 Обновено
Бали Градник Страст За Удобност Минимизатор Женска Долна Жица Мазна Беспрекорна DF3385

Оваа Страст за удобен градник нуди удобна секојдневна поддршка и минимизирање Минимизира до 1,5 инчи! Ск�

DEN 319.04
Крокс Деца Унисе Јуниор КРОКБАНД ВТОРИ Сандала Обновено
Крокс Деца Унисе Јуниор КРОКБАНД ВТОРИ Сандала

Конечно, сандала со посигурна ?останете? подгответе се да бидете во чекор со вашите зафатени деца Затвор

DEN 0.33
Кингстон Месинг КС36320АЛ Када И Туш Славина, Полиран Месинг Обновено
Кингстон Месинг КС36320АЛ Када И Туш Славина, Полиран Месинг

Исклучителниот дизајн на оваа када и славина за туширање вкусно ја додворува елегантната архитектура н

DEN 3.00