Унидор плус во. В во. Д во. Ч Без Рамка Туш Кабина Со Шарки Во Сатенска Црна Боја

Унидор плус во. В во. Д во. Ч Без Рамка Туш Кабина Со Шарки Во Сатенска Црна Боја

DEN 4799.68

Обновено

Достапно за нарачка

Dreamline Unidoor Plus е врата за туширање со шарки без рамка или куќиште што е совршено дизајнирано за денешните современи трендови. Со модерна привлечност и елегантни чисти линии, Унидор плус додава допир на безвременски стил на секој простор во бањата. Ексклузивен Чистокрвен водоотпорен и отпорен на дамки стаклен слој додава супериорна заштита од дамки и е речиси без одржување. Унидор плус е дел од Колекцијата Dreamline Unidoor, најразновидната линија на туш врати и куќишта на пазарот. Без оглед на вашите потреби, Dream Line има крајно решение за вашиот проект за туширање! Големина на моделот : 46 во. В х 34 3/8 во. Д х 72 во. Ж; Прошетка-Во Отворање : 23 во.; Конфигурација : Врата За Туширање со Вграден и Повратен панел. Вградување И Враќање Панели во прилог на ѕид со 1 во. У-канал; 1/2 во. ширина или прилагодување надвор од водоводот достапно на Страната На Панелот За Враќање. Премија 3/8 во. (10мм) дебело сертифицирано калено стакло; Чиста вода Од Соништата И стаклена обвивка отпорна на дамки; Тип На Стакло : Јасно.

Избор на клиент

Идораван Женски Врвови Клиренс Летна Женска Кошула Со Кратки Ракави В - Врат Свети Патрик Отпечатена Со Џебен Заштитник Обновено
Инктастично Богатство На Тато Денот На Свети Патрик Виножито И Златен Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Лигавче Обновено
6 Метал Сечење Градинарски ножици-9601МС Обновено
6 Метал Сечење Градинарски ножици-9601МС

Овие ножици се дизајнирани за сечење меки метали, изработка на накит, хоби, уметност и занаети, мртви гла

DEN 1.33
Облека За Девојчиња Карактер Печатење Секојдневна Игра Сонце За Секојдневни И Удобни Облеки За Девојчиња Обновено
Облека За Девојчиња Карактер Печатење Секојдневна Игра Сонце За Секојдневни И Удобни Облеки За Девојчиња

Големина : 66 Препорачана Возраст : 36 Месеци Должина : 45,5 см / 17,91" Биста : 51см / 20,08" Ракав : 9,5 см / 3,74" Колк : 59см

DEN 351.84
За Ибц Црево Адаптер 3 4 Конектор И За Ибц Резервоар За Вода Дожд Барел 1000Л Обновено
За Ибц Црево Адаптер 3 4 Конектор И За Ибц Резервоар За Вода Дожд Барел 1000Л

Карактеристика : *влезниот интерфејс е изработен од висококвалитетни и еколошки материјали и е стандар�

DEN 207.84
Машки И Големи Машки Нано-Т Долги Ракави На Ханес, До Големина 3XL Обновено
Машки И Големи Машки Нано-Т Долги Ракави На Ханес, До Големина 3XL

Толку лесен и мек сега ова е маичка за љубов Ултра лесен, ултра мек 100% плетен памучен фин дрес (Лесен Чели

DEN 503.84
Babysbule Долна Облека За Жени Дозвола Жените Секси Чипка Женски Едно Парче Отворено Датотека Долна Облека Боди Секси Долна Обновено
Обични Работни Панталони За Жени Канцеларија Суспендер Модни Панталони Обновено
Обични Работни Панталони За Жени Канцеларија Суспендер Модни Панталони

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Пролет, Лето,Fall,Зимски Материјал : 95% �

DEN 319.84
Коска Сува Полиестер Пет Бин Лента Со Шепа Лепенка Темна Морнарица Правоаголник Мали Обновено
Коска Сува Полиестер Пет Бин Лента Со Шепа Лепенка Темна Морнарица Правоаголник Мали

Сите Производи За Суво домашно милениче со Коски ја имаат на ум удобноста и здравјето на вашето домашно

DEN 367.84
Машки И Женски Зимски Кадифен Дуксер Машки Пуловер Палто Лабав Врат На Екипажот Со Кадифено Задебелување С-4ХЛ Обновено
Машки И Женски Зимски Кадифен Дуксер Машки Пуловер Палто Лабав Врат На Екипажот Со Кадифено Задебелување С-4ХЛ

Постави или не : Ностил : Пуловерсо или без лагер : без облога тип : без облик на вратот : Тркалезна должина

DEN 229.28
Компатибилен Со Samsung Galaxy Телефон Случај, Даб-Дрво Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај За Samsung Galaxy Обновено
Детска Ситна Репка Бело Сан Диего Падрес Слабо Боди Обновено
Детска Ситна Репка Бело Сан Диего Падрес Слабо Боди

Претворете го вашето дете во страствен поддржувач на Сан Диего Падрес веднаш со ова Слабо Боди од Ситна

DEN 1.67