Сафавиех Моли Запали. Диа. Прилагодлив Приврзок, Хром Крем

Сафавиех Моли Запали. Диа. Прилагодлив Приврзок, Хром Крем

DEN 0.33

Обновено

Достапно за нарачка

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Моли 3 Светлината 16 во. Диа. Прилагодлив Приврзок, Хром/Кремаедноставно елегантен, овој приврзок со современа нијанса беспрекорно се вклопува во секој декор. Модерен класик, неговиот светол, јасен стил дифузира мека надземна светлина идеален за интимна вечера или соире во која било елегантно назначена просторија. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Лесен за чистење и одржување. Потребно е мало собрание. Боја : Хром/Крем. Боја На Сенка : Крем. Собрани димензии : 15.75 во. W x 15.75 во. Д х 14.25 во. Х. Изработени Со Железо/Акрилик. Сенка Материјал : 100% Полиестер. Боја На Кабелот : Јасно. Должина на кабелот : 72 во. Максимална Виси Должина : 80.25 во. Минимална Виси Должина : 14.25 во. Прилагодлива Глава На Светилка. Сертификација светилка : ЕТЛ. Димензии крошна : 4.75 Во W x 4.75 во. Д х 0.75 во. Тип На База На Сијалица : Е26. Вклучен тип На Сијалица : CFL 13 W. Макс Моќност : 13 W. Лумен : 830. Количина На Светилки : 3. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Пред чистење на било која светилка сенка или тела, исклучете го изворот на енергија. Избришете со мека, сува крпа. Избегнувајте употреба на хемикалии и средства за чистење на домаќинствата бидејќи тие може да го оштетат финишот.

Избор на клиент

Хотелски стил TC египетски памучен сет, кралица, бела дамаск, 4-парчиња Обновено
Хотелски стил TC египетски памучен сет, кралица, бела дамаск, 4-парчиња

Подигнете ја вашата спална соба со овој хотелски стил 600 сет на египетски памучни листови со нишки...

DEN 3.00
Момци за чудо нација опуштени фит фармерки од тексас, 2-пакувања, големини 4- & хаски Обновено
Момци за чудо нација опуштени фит фармерки од тексас, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Одличен пар класични фармерки, овие брзо ќе станат пар во неговата гардероба! Дизајнирани со прилагодли

DEN 0.33
Живописен живот природни пелети за хартија мачки легло, незнаени, lb Обновено
Живописен живот природни пелети за хартија мачки легло, незнаени, lb

Завршете ја работата со живописни животни пелети со природна хартија Направено од рециклирана хартија

DEN 2.00
До Рикос, Хигадо де Поло, фреско, 0. - 1. ЛБ чаша Обновено
До Рикос, Хигадо де Поло, фреско, 0. - 1. ЛБ чаша

ON Producto Imprescindible El El Repertorio de Todos Ел Хигадо де Поло и Тиерно, Југосо и Ноублимент Саброзо Se puede uteilizar para freír, asar

DEN 52.16
Карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато свадба бенд Обновено
Карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато свадба бенд

Loveубов толку силна како твојата е нешто што треба да се слави На денот на вашата свадба или посебна годи�

DEN 3.00
Кингвинг Да Јас Сум Ладен 24: Дуксер Женски Трендовски Печатење На Букви Раглан Обичен Пуловер Со Пуловер Со Долг Ракав Обновено
Напад на сезоната на титан сезона англиски и лого за машка машка графичка графичка мета Обновено
Напад на сезоната на титан сезона англиски и лого за машка машка графичка графичка мета

Последната сезона е тука! Како ќе следите по стапките на минатото на Мисијата за да ја вратите моќта на о

DEN 1.00
Носител на списанието со современо стакло во Клидман Обновено
Носител на списанието со современо стакло во Клидман

Ставете го вашиот стил Savvy на екранот со овој модерен држач за списанија Тенката, рамката во форма V се ли

DEN 1.00
Моќен Светло Осветлен Мевосек И Лупа Обновено
Моќен Светло Осветлен Мевосек И Лупа

МОЌЕН Мевосек Со СИЛНО Осветлување Светлина; лупа; и мевосек сите во едно! Оваа ултра корисна алатка е со

DEN 2.67
Примарен сребрен Стерлинг Сребрен родиум обложен црвен емајлиран вкрстен приврзок со ланец на кабел за форзантина Обновено
Женски Врвови Блуза Графички Отпечатоци Кратки Ракави Обични Жени Летни Тркалезни Деколте Кошули Розова 4XL Обновено
Женски Врвови Блуза Графички Отпечатоци Кратки Ракави Обични Жени Летни Тркалезни Деколте Кошули Розова 4XL

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 0.67
Црна Дупка Испушта Енергија Постер Печатење Од Страна На Науката Извор Обновено
Црна Дупка Испушта Енергија Постер Печатење Од Страна На Науката Извор

Црната Дупка Што Дава Отпечаток Од Енергетски Постер Од Научен Извор (24 х 18) ќе направи совршен додаток н

DEN 239.68
Tuphel Modern Poppy цвета сина апстрактна ботаничка и цветно сликарство бело врамен уметнички печатен wallид Обновено
Tuphel Modern Poppy цвета сина апстрактна ботаничка и цветно сликарство бело врамен уметнички печатен wallид

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 2.67
Трговска марка ликовна уметност одење по облаци платно уметност од Филип Саин-Лауди Обновено
Трговска марка ликовна уметност одење по облаци платно уметност од Филип Саин-Лауди

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа Производ Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова го подготви, уме

DEN 1.67