Ремо Амбасадор Исчисти Тапан Главата

Ремо Амбасадор Исчисти Тапан Главата

DEN 959.84

Обновено

Достапно за нарачка

Конструирани со 1-слоен 10-милион Јасен филм, Амбасадорот® Јасни тапани се користат како тесто глави и се индустриски стандардни том резонантни тапани. Карактеристики : Обезбедува светли, отворени тонови со волумен и јасност1 Слајд 10-милион Јасен Филмдеал за том, бас, тесто и резонантни апликации најпопуларни за том резонантна глава Вашиот Ремо Амбасадор Исчисти Тапан денес по загарантирана најниска цена Од Сем Direct Директно Со нашата 45-дневна политика за враќање и 60-дневна заштита на цените. Идеален за том, бас, тесто и резонантни апликации. 1 слај 10-мил Јасен филм. Ремо Амбасадор Исчисти Тапан Главата 12 инчи.

Избор на клиент

Ремо Царот Абонос Тапан Главата Обновено
Ремо Царот Абонос Тапан Главата

Конструиран со 2пли од 7,5мил abony® и 7Мил Јасни филмови, emperor® abony® drumheads обезбедува максимален волумен за а�

DEN 959.84