Fusion Swimbait Jighead

Fusion Swimbait Jighead

DEN 351.20

Обновено

Достапно за нарачка

Куките на Беркли Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов. Главата на свирката за пливање има ултра-реалистички изглед и чувство со обична точка за влечење од 40 степени за оптимално следење и природна презентација за пливање и други меки пластика. Со најразлични големини и комбинации на куки, главата за свирка на Swigbait Fusion19 нуди решение за многу стилови и големини на мамки. Секој пакет дава идеални препораки за мамка. Точка на игла за полесно навлегување. Детали со висока дефиниција за реален изглед. Конусен чувар на мамки со жични брави мамки на своето место. Фалсификувана кука за зголемена странична јачина. Оптимален дизајн на главата за најразлична мека пластика на Беркли. Пакетот има иновативен резистентен мида за управување со справи.

Избор на клиент

Волфрам туби свирка риболов мами 1 32oz сјај chartreuse Обновено
Волфрам туби свирка риболов мами 1 32oz сјај chartreuse

Jigиг VMC® Tungsten Tubby нуди компактен профил со став Комбинацијата на тешка волфрам и супер брза брзина на пад

DEN 175.84
Беркли Фузија Бак опашка свирка риболов мамка за риболов Обновено
Беркли Фузија Бак опашка свирка риболов мамка за риболов

Дизајнирано да се спари совршено со Berkley® Gulp! ®, свирката на опашката Fusion19 ™ има квалитетни компоненти к�

DEN 351.20
Беркли прескокнувајќи свирка Обновено
Беркли прескокнувајќи свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свирката на Беркли Скипин ги содр

DEN 0.33
Беркли PowerBait пред-строга атомска риба пржете Обновено
Беркли PowerBait пред-строга атомска риба пржете

Мирисот на Berkley Power Bait и вкусот импрегниран во мамките се вкусуваат со риба по мамка за гризење Рибите ви�

DEN 2.00
Беркли Фузија Бакктаил риболов свирки Обновено
Беркли Фузија Бакктаил риболов свирки

Дизајнирано да се спари совршено со Berkley® Gulp! ®, Fusion19? Bucktail Jig има квалитетни компоненти кои се идеални за

DEN 231.84
Wahoo Риболов Бакктаил свирка 1 8oz Обновено
Wahoo Риболов Бакктаил свирка 1 8oz

Овие свирки на bucktail се совршени за риболов со слатководни или солена вода! Стриптерот Белиот Бакктил ја

DEN 302.08
Беркли Фузија Бакктаил риболов свирки Обновено
Беркли Фузија Бакктаил риболов свирки

Дизајнирано да се спари совршено со Berkley® Gulp! ®, Bucktail свирка Fusion19 има квалитетни компоненти кои се идеалн

DEN 2.67
Нортленд се справи со фураж миноу свирка, слатка вода, супер-гло-чаб Обновено
Нортленд се справи со фураж миноу свирка, слатка вода, супер-гло-чаб

Northland Tackle Forage Minnow Jig, 1 / 16 oz, #8 hook, 2 card, Walleye, Crappie, Perch, freshwater,ice fishing lure, SuperGlo Chub The renowned Forage Minnow® Jig flashes and flutters up s

DEN 175.84
РАТТЛЕН БАСС БАСС СВЕТСКИ ОД АРКИЕ ЛАУРС® РАТТИЧКИ МИКРО ХУКИ СИЛИКОН СВЕТСКИ БАСИНГ БАСС БАСОВНА ПАРФОНЕР ¼ Оз Обновено
Беркли Финеса риболов Обновено
Беркли Финеса риболов

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свирката на Berkley® Finesse ги содржи с�

DEN 166.88