Tresemme шампон и климатизација анти-прекин на броењето на Оз

Tresemme шампон и климатизација анти-прекин на броењето на Оз

DEN 1.33

Обновено

Достапно за нарачка

Посилната коса започнува со вашиот шампон. Нежно и лесен, нашиот анти-прекин шампон на Тресемме ја обновува и ревитализира потресената, слаба коса за да ја задржи мазна, здрав изглед и силен. Четкање. Чешлање. Стајлинг. Без оглед колку сте нежни, сите овие предизвикуваат кршење. Ревитализацијата на климатизерот за анти-пауза на Tresemmé е балсам за коса за сува коса што ја зајакнува, ја храни и штити косата од сплит краеви и кршење. За да ги заштитиме вашите брави, ние го дизајниравме нашиот зајакнување на системот за анти-прекин на Tresemmé со нашиот шампон за климатизација и кондиционер за да ги навлажнуваме и негувате најштетените области на вашата коса и да го намалиме кршењето за 80% по само една употреба*. *Измерено како кршење при чешлање при користење на системот за шампон за анти-прекин на Tresemmé и систем за климатизација наспроти не-условен шампон. Чекор 1 : Започнете со шампон за анти-пауза на Тресемме. Чекор 2 : Применете го климатизерот за анти-прекин на Tresemmé. Со соодветна количина на овој третман на коса, се применува прво од средната врата до крај, а потоа работете нешто што останува преку корени. Чекор 3 : Извршете чешел со широк заб или прсти од корени до крај за да се разоткрие и целосно да ја премачкате косата. За крајна поправка на косата, оставете на 2-3 минути и темелно исплакнете. Чекор 4 : Бидете сигурни да ја заштитите косата од стилизирање на топлина со спреј за заштита на топлина Tresemmé Tamer и чувајте го вашиот стил на место со Tresemmé дополнителен спреј за коса. Нежно и доволно лесен за секојдневна употреба, нашиот напреден систем за зајакнување на косата со витамин Б12 помага во обновувањето и ревитализација на потресената, слаба коса за да ја задржи мазна, здрава и силна. Човек на место. Човек на место. Човек на место. https : // i5/asr/24893ec1-4563-41 FA-9 EFB-42 BA1 D0 D5 E98.F417 A4 C35 F49 D4 ECD5 C479905 AA827 B3.jpeg. https : // i5/asr/24893ec1-4563-41 FA-9 EFB-42 BA1 D0 D5 E98.F417 A4 C35 F49 D4 ECD5 C479905 AA827 B3.jpeg. https : // i5/asr/24893ec1-4563-41 FA-9 EFB-42 BA1 D0 D5 E98.F417 A4 C35 F49 D4 ECD5 C479905 AA827 B3.jpeg. https : // i5/asr/24893ec1-4563-41 FA-9 EFB-42 BA1 D0 D5 E98.F417 A4 C35 F49 D4 ECD5 C479905 AA827 B3.jpeg. https : // i5/asr/24893ec1-4563-41 FA-9 EFB-42 BA1 D0 D5 E98.F417 A4 C35 F49 D4 ECD5 C479905 AA827 B3.jpeg. https : // i5/asr/24893ec1-4563-41 FA-9 EFB-42 BA1 D0 D5 E98.F417 A4 C35 F49 D4 ECD5 C479905 AA827 B3.jpeg.

Избор на клиент

Дневен шампон за одбрана Ша путер 32oz Обновено
Дневен шампон за одбрана Ша путер 32oz

Нашиот секојдневен шампон за путер од шеа ја остава косата навлажнета Безбедно за секојдневна употреба

DEN 207.52
Шампон за нафта Арган и балсам Оз + Оз Термичко ограничено издание 2.0 Обновено
Шампон за нафта Арган и балсам Оз + Оз Термичко ограничено издание 2.0

Погодно за сите типови на коса : Премиум шампон на природата и сет на балсам е совршен производ за мажи и

DEN 367.84