Кадифен Футон Кауч, Кауч За Софа Од Средината на Векот Со Перници, Модерен Тапациран Тросед За Љубов Со Метални Стапала Од Розово Злато, Преклопен Софа Кревет, Софа ?

Кадифен Футон Кауч, Кауч За Софа Од Средината на Векот Со Перници, Модерен Тапациран Тросед За Љубов Со Метални Стапала Од Розово

DEN 3471.84

Обновено

Достапно за нарачка

Купувањето значи дека можете да поседувате кревет додека поседувате софа. Купувањето значи дека можете да поседувате кревет додека поседувате софа. Доаѓа со задебелени нозе кои цврсто ќе ве поддржат и ќе обезбедат супериорна стабилност. Чиста и едноставна силуета ќе додаде уникатна топлина и шарм во вашата куќа, тоа е совршен додаток за вашата дневна соба. Избран Луксузен Материјал : овој софа од средината на векот е изработен од висококвалитетен кадифе,мек на допир,многу е лесен за нега и нема да се збрчка и избледува како троседот од ткаенина. Следете ги упатствата и можете лесно да ја завршите инсталацијата.Нашите софи се опремени со удобни перничиња од пена со висока густина за да обезбедат крајна удобност и поддршка.

Избор на клиент

Пикарди Сака Седиште со Перници Во Антички БИСЕР И Путер Стп Обновено
Пикарди Сака Седиште со Перници Во Антички БИСЕР И Путер Стп

Колекцијата софа пикардија го оживува влијанието на Европските антиквитети со традиционални резби, де�

DEN 0.67
Оуквилпарк Клер Кадифена Ткаенина Тапацирана Дневна Соба Љубовно Седиште, Сино Обновено
Оуквилпарк Клер Кадифена Ткаенина Тапацирана Дневна Соба Љубовно Седиште, Сино

Создаден за модерен простор, живописната нијанса И рационализираниот профил На Колекцијата Клер соврш�

DEN 2111.84
Софи Дневна Соба Материјал Троседот Љубов Седиште Во Сино Обновено
Софи Дневна Соба Материјал Троседот Љубов Седиште Во Сино

Овој преоден сет за софа и љубовно седиште е безвременски и разноврсен Овој дводелен комплет додава удо

DEN 5279.84