Мизуно 9-Спајк Напредна Ерупција Ниска Бејзбол Трева

Мизуно 9-Спајк Напредна Ерупција Ниска Бејзбол Трева

DEN 1.67

Обновено

Достапно за нарачка

Нуди голема разновидност за повеќеслојна и мулти-спортска употреба, со користење на надворешен ѓон дизајниран за зголемена влечна сила и зголемена флексибилност. мизуно Е Јапонска компанија за спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Среден ѓон со целосна должина : амортизација Од Пета до пети за крајна удобност. Заземјување : агресивниот дизајн на обетка обезбедува подобрена влечна сила за употреба во повеќе спортови.

Избор на клиент

Мизуно Напредно Финч Елита Софтбол Клеат Обновено
Мизуно Напредно Финч Елита Софтбол Клеат

Родот Е Дизајниран за специфични движења на софтбол, обезбедувајќи супериорно вклопување, удобност и р�

DEN 1517.28