Тојела Едноставен Метал Диск Обетки Темперамент Сребро

Тојела Едноставен Метал Диск Обетки Темперамент Сребро

DEN 1519.84

Обновено

Достапно за нарачка

Преглед : 100% нов дизајн и висококвалитетни задолжителни работи за модните жени имаат прекрасен изгледспецификации : Материјал : Легурил : Европски И Американски Стил : Унисекс Моделирање : геометриски процес на Третман : галванизација боја : 4323 злато, 4323 сребренопопуларни елементи : метал, боемски, геометриски Пакет Содржина : Обетки*1 големина Информации : Дијаметар : 2.2 cmweight : 5g toyella едноставен метал диск обетки темперамент сребро.

Избор на клиент

0. Карат рубин скапоцен камен и акцент бел дијамантски женски сребрени обетки Обновено
0. Карат рубин скапоцен камен и акцент бел дијамантски женски сребрени обетки

Интензивен и неискажлив, Руби поседува кадифено квалитет што додава многу софистицираност на секој изг

DEN 0.33
Примарна Сребрена Сребрена сребрена родиум-обложена 0. Цттв Дијамант И Розова Турмалин Обетки Обновено
Примарна Сребрена Сребрена сребрена родиум-обложена 0. Цттв Дијамант И Розова Турмалин Обетки

Зрачи со елеганција со овие блескави обетки со дијамантски и розови турмалински обетки Изработени од с�

DEN 2.33
Fau Sapphire и CZ прстен со обетки од бисер со свежа вода Обновено
Fau Sapphire и CZ прстен со обетки од бисер со свежа вода

Задебелен, смарагдисечен сафир сафир солитер се смалува во овој кул поставка на сребрен тон Брилијантн�

DEN 2.33
Сребрена Црвена Лента Срце Француски Обетки Обновено
Сребрена Црвена Лента Срце Француски Обетки

Црвена Лента Срце Француски Обетки Големината на шармот е прибл 0,75 х 0,35 х 0,16 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамк�

DEN 278.08
Примарно Сребрено Сребрено Дрво Пост Обетки Обновено
Примарно Сребрено Сребрено Дрво Пост Обетки

Брилијантно обликувани од сребро, овие прекрасни дрвја на животот во кружни обетки сигурно ќе го зголем

DEN 3.33
Создадени розови сафир Стерлинг сребрена овална виткање обетки Обновено
Создадени розови сафир Стерлинг сребрена овална виткање обетки

Овие атрактивни обетки покажуваат висење создадени розови сафир седум милиметри од пет милиметарски о�

DEN 512.00
Раш Стерлинг Сребрена Виолетова Бисерна Капка Обетки Создадени Со Циркондија Кристали С172 Обновено
Раш Стерлинг Сребрена Виолетова Бисерна Капка Обетки Создадени Со Циркондија Кристали С172

Стил Висат Боја Сребро Материјал Бисер, Стерлинг Сребро Метал тип Стерлинг Сребро За оваа ставка Висат �

DEN 8544.00
Родиум над стерлинг сребрена круша рамки сет 1-1 2 капки обетки Обновено
Родиум над стерлинг сребрена круша рамки сет 1-1 2 капки обетки

Овие модерни обетки од сребро со сребрени капки имаат 10мм х 9мм круша бели CZ камења на жица во форма V...

DEN 1.67
6. Кт Облик На Срце Зелена Аметист Капка Обетки Во Сребро Обновено
6. Кт Облик На Срце Зелена Аметист Капка Обетки Во Сребро

Глам до вашиот изглед со Овие Стерлинг сребрена природна Зелена аметист капка обетки Овие зелени обетк�

DEN 573.92
Воодушевување Накит Сребрен 3-Д Шапка За Дипломирање со сребрен лист француски Обетки Обновено
Воодушевување Накит Сребрен 3-Д Шапка За Дипломирање со сребрен лист француски Обетки

3Д Капа За Дипломирање со француски Обетки Со Лисја Од Силвертон од 2022 година 3Д Капа За Дипломирање со 202

DEN 368.00
Примарно Сребро Стерлинг Сребро Аметист Камен Висат Обетки Обновено
Примарно Сребро Стерлинг Сребро Аметист Камен Висат Обетки

Едноставно извонредни, овие сребрени обетки овозможуваат исклучителните камења од аметист да трепкаат

DEN 2.00
Здраво писе обетки обетки во сребро од сребро Обновено
Здраво писе обетки обетки во сребро од сребро

Додадете малку Flair Flair Flair на вашата облека со оваа шармантна обетки за обетки „Здраво Кити“...

DEN 335.20
ОДДИНИ ЗА ПОСТАВНИЦИ ЗА МИССУРИ Обновено
ОДДИНИ ЗА ПОСТАВНИЦИ ЗА МИССУРИ

Loveубов, најмоќната сила во спортот Покажете ја гордоста на вашиот тим оваа сезона со нашиот накит во фор

DEN 255.84
Women'sенски Сваровски кристал фино сребрен тон Бруклин мрежи за срцеви обетки Обновено
Women'sенски Сваровски кристал фино сребрен тон Бруклин мрежи за срцеви обетки

Дизајнирани во фино сребрена тон, овие обетки од срцеви мрежи во Бруклин содржат два елементи на Сваров�

DEN 559.84
Примарни Сребрени Обетки Од Сребрена Топка Обновено
Примарни Сребрени Обетки Од Сребрена Топка

Подигнете го вашиот стил со овие прекрасни обетки од сребрена висат топка Овие фенси обетки имаат безвр

DEN 0.33
Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Триаголник Кубни Цирконски Навојни Обетки Обновено
Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Триаголник Кубни Цирконски Навојни Обетки

Покажете го вашето модно чувство за стил со овие обетки со навој Дизајнирани од сребро, овие шармантни о

DEN 2.00
Примарни Сребрени Сребрени родиумски плоштад Мади К Кубни Цирконски Обетки Со Обетки Обновено
Примарни Сребрени Сребрени родиумски плоштад Мади К Кубни Цирконски Обетки Со Обетки

Додадете треперлив шмек на изгледот на вашето мало девојче со овие обетки со сребрена обетка обложена с

DEN 175.84
Примарни Сребрени Сребрени Родиумски Обложени Светло Зелени И Бели Кубни Цирконски Овални Обетки Со Обетки Обновено
Примарни Сребрени Сребрени Родиумски Обложени Светло Зелени И Бели Кубни Цирконски Овални Обетки Со Обетки

Додадете разигран сјај во вашата облека со овие прекрасни овални обетки со обетки Изработени во сребро

DEN 2.00
Примарна Сребрена Фунта Сребрена Родиум Позлатена Срцева Гранат Левербек Обетки Обновено
Примарна Сребрена Фунта Сребрена Родиум Позлатена Срцева Гранат Левербек Обетки

Додадете ја таа дополнителна искра на нејзиниот ден со овој романтичен пар обетки од гранат...

DEN 191.84
Примарен Сребрен Сребрен Кружен Сет За Прилепување Кубни Обетки Со Цирконски Обетки Обновено
Примарен Сребрен Сребрен Кружен Сет За Прилепување Кубни Обетки Со Цирконски Обетки

Додадете малку сјај и сјај на вашата убавина со овие прекрасни обетки со обетки Во прекрасен предвремен

DEN 458.72
Брилијантност фино накит Стерлинг сребрен оригинален дијамантски акцент на вкрстени и приврзоци за срце и обетки Обновено
Примарна сребрена Фунта Сребрена Розова розова и Јасна Кубна Цирконија Срце Пост Обетки Обновено
Примарна сребрена Фунта Сребрена Розова розова и Јасна Кубна Цирконија Срце Пост Обетки

Овие обетки со сребрена обетка сигурно ќе додадат грациозна елеганција на вашата облека Обетките покаж

DEN 1.33