Стила Смаџ Кајал Ајлајнер, Интензивно Црно

Стила Смаџ Кајал Ајлајнер, Интензивно Црно

DEN 224.00

Обновено

Достапно за нарачка

Како орган за облоги за очи, Стила помина три години развивајќи ја оваа врвна, со високи перформанси, ултра-пигментирана лагер за очи кол. Специјално формулиран за употреба на водната линија, овој мек, кремаст ајлајнер се лизга без напор за лесно да создаде зачаден или широкоок изглед. Доволно време за играње за да создадете совршен изглед што останува поставен. Ултра-пигментирани кол око лагер кој останува стави.