Yokohama Avid Ascend 215 55R H Time Fits: 2013- Ford Focus SE, - Honda Civic LX-P

Yokohama Avid Ascend 215 55R H Time Fits: 2013- Ford Focus SE, - Honda Civic LX-P

DEN 1104.32

Обновено

Достапно за нарачка

Гумите на Јокохама се дизајнирани да настапат подобро, да ве одржуваат побезбедни и да ве одведат понатаму. Avid Ascend има мостови за блокирање на шарите за да го намали движењето на шарата за дури и облека и намалена бучава. Адаптивните 3Д сипси ја испорачуваат вистинската моќ во сезоната, истовремено промовирајќи подолго носење. И нашата ексклузивна технологија за масло од портокал придонесува за низок отпор на тркалање и долг живот на шара. Гумите на Јокохама се дизајнирани да настапат подобро, да ве одржуваат побезбедни и да ве одведат понатаму. Avid Ascend има мостови за блокирање на шарите за да го намали движењето на шарата за дури и облека и намалена бучава. Инсталација на гуми од 12 долари по гума. Кликнете овде за повеќе информации. City Tradesman SLT2000 Nissan Maxima GLE2022 Ram Pro Master City Tradesman2003-04 Volkswagen Passat W82006-07 Volvo S60 2.5 T1999 Mercedes-Benz E320 4 Matic2007-10 Saab 45172 2.0 T2001-03 Nissan Maxima GXE2009 Audi A4 Quattro Cabriolet2009-10 Volkswagen Passat Trendline2007-09 Audi A4 Cabriolet2006-07 Volkswagen Passat Value Edition2000-03 Volvo V70 T51997 Mercedes-Benz E320 Base2004 Volvo S60 2.5 Tand More-Додадете го вашето возило на нашиот фит-додаток за да проверите.

Избор на клиент

Dextero DTR Touring 205 60R 91H Tire Fits: 2011- Nissan Sentra Base, 2007- Nissan Sentra SL Обновено
Dextero DTR Touring 205 60R 91H Tire Fits: 2011- Nissan Sentra Base, 2007- Nissan Sentra SL

Turing Dtr1 е нова сезона турнеја гума дизајнирана за возила за патници и кросовер DTR1 испорачува сите сезонс�

DEN 840.00
Антарес длабок копач гума од кал -теренот - 30x9.50r 104s Обновено
Антарес длабок копач гума од кал -теренот - 30x9.50r 104s

Гумата Антарес Дип Дигер е гума од кал за крајна авантура надвор од патот и високи нивоа на влечење, но н�

DEN 2.33
Генерален грабнувач на 275 65R S гуми се вклопува:- Шевролет Silverado LT Trail Boss, 2004- Ford F- FX4 Обновено
Генерален грабнувач на 275 65R S гуми се вклопува:- Шевролет Silverado LT Trail Boss, 2004- Ford F- FX4

Осигурете се дека вашиот камион е подготвен за секаков вид време со генералниот Grabber AT2 Tire 275 / 65 R18 SL 116 S BW..

DEN 1.67
Антарес длабок копач 285 75r Q гума Обновено
Антарес длабок копач 285 75r Q гума

Длабокиот копач на Антарес може да се користи во груби околини како што се карпести падини, кал, пустина

DEN 3463.36
Genenral Grabber на 33x12.50R 105Q Обновено
Genenral Grabber на 33x12.50R 105Q

Тешката гума за сите терени дизајнирани со агресивна, самочистачка шара која обезбедува влечење надвор

DEN 3722.88
Michelin Latitude Tour 265 70R T гуми се вклопува: Toyota Tacoma TRD Pro, 2000- Toyota Tundra SR5 Обновено
Michelin Latitude Tour 265 70R T гуми се вклопува: Toyota Tacoma TRD Pro, 2000- Toyota Tundra SR5

Мишелин Latitude Tour AllSeason HighPerformance Highway гуми комбинирајќи го квалитетот на возењето на премиерната турнеја г

DEN 2400.00
RADAR RS- 215 65R 98H BSW TIRE FITS: 2009- Субару Форестер X, 2017 година- Jeep Renegade North Обновено
RADAR RS- 215 65R 98H BSW TIRE FITS: 2009- Субару Форестер X, 2017 година- Jeep Renegade North

RADAR RS500 215 / 65 R16 98 H BSW е туристичка гума Опсегот е дизајниран за средна големина на големи автомобили, обез�

DEN 1.67
Transforce A T LT275 65R 123S E цела сезонска гума се вклопува:- Chevrolet Silverado LT Trail Boss, 2004- Ford F- FX4 Обновено
Transforce A T LT275 65R 123S E цела сезонска гума се вклопува:- Chevrolet Silverado LT Trail Boss, 2004- Ford F- FX4

Firestone Transforce A / T LT275 / 65 R18 123 S E цела сезонска гума Firestone Transforce A / T LT275 / 65 R18 123 S E цела сезонска гума Firestone Transforce

DEN 1.00
Радар Дима АС- 285 50R V гуми Вметнува: 2013- GMC Yukon XL Denali, 2013- GMC Yukon Denali Обновено
Радар Дима АС- 285 50R V гуми Вметнува: 2013- GMC Yukon XL Denali, 2013- GMC Yukon Denali

RADAR DIMAX AS8 285 / 50 R20 116 V BSW е целата сезонска турнеја гума која нуди оптимална комбинација на квалитетни и ек�

DEN 1.67
Сет на дестинација на Firestone A T P235 75R 105S OWL цела сезона гуми на теренски камиони FS FITS: 1995- Chevrolet Tahoe LT, Обновено
Сет на дестинација на Firestone A T P235 75R 105S OWL цела сезона гуми на теренски камиони FS FITS: 1995- Chevrolet Tahoe LT,

Гумата за дестинација Firestone A / T е целокупната гума изградена за возачи на пикап, џип и SUV кои сакаат да од�

DEN 2.67
Радар Дима Р плус 235 45r W гума Обновено
Радар Дима Р плус 235 45r W гума

Radar Dimax R8 Pl ZR19 99 W BSW е ултра гума со високи перформанси специјално дизајнирана за возила со средни до висо�

DEN 895.68
Модул за вклопување во ставка Обновено
Модул за вклопување во ставка

Изграден за автопат и лесна употреба надвор од патот, ATZ Plе одличен избор за вашиот работен камион или дн

DEN 4023.84
Goodyear Track P225 75R 102S Owl W Обновено
Goodyear Track P225 75R 102S Owl W

Уживајте во довербата на патот со гуми за Tracker 2 Goodyear Тоа е добар избор за лесни камиони Илјадници бранов�

DEN 1250.24
Јокохама Avid Ascend P195 65R15 Обновено
Јокохама Avid Ascend P195 65R15

Avid Ascend е турнеја низ целата сезона гума дизајнирана за употреба на седани, CUV и минивани и им нуди на воза

DEN 0.33
RADAR RPX- Плус 215 50R V TIRE FITS:- Volkswagen Taos SEL, - Mazda CX- Гранд турнеја Обновено
RADAR RPX- Плус 215 50R V TIRE FITS:- Volkswagen Taos SEL, - Mazda CX- Гранд турнеја

RADAR RPX 800 215 / 50 R18 92 V BSW е спортска турнеја гума која е дизајнирана да одговара на широк спектар на компакте�

DEN 0.67
Радар Дима AS- 215 60R 100H Патнички гума се вклопува: epип Ренегад Север, Nissan Rogue SV Обновено
Радар Дима AS- 215 60R 100H Патнички гума се вклопува: epип Ренегад Север, Nissan Rogue SV

Dimax AS8 на Радар е премија, целата сезонска турнеја гума која е дизајнирана за употреба на автомобили со в�

DEN 1.00
Радар Дима АС- 245 55R 103H Патнички гуми се вклопуваат: 2014- Toyota Highlander Hybrid XLE, Toyota Highlander Hybrid Limited Обновено
Радар Дима АС- 245 55R 103H Патнички гуми се вклопуваат: 2014- Toyota Highlander Hybrid XLE, Toyota Highlander Hybrid Limited

Dimax AS8 на Радар е премија, целата сезонска турнеја гума која е дизајнирана за употреба на автомобили со в�

DEN 2.67
Мишелин lt a t 285 65r r гума Обновено
Мишелин lt a t 285 65r r гума

Мишелин LTX A / T 2 сите теренски гуми балансирајќи ја цврстината надвор од патот и удобноста на патот...

DEN 6475.36
Michelin LT285 70R Mud Terrain KM LRD Fits: - Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 392, - Jeep Wrangler Unlimited Rubicon Обновено
Michelin LT285 70R Mud Terrain KM LRD Fits: - Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 392, - Jeep Wrangler Unlimited Rubicon

Bfgoodrich mudterrain t / a km2 гумата без граници за сериозни ентузијасти надвор од патот Максимална гума за влечење

DEN 2803.04
Yokohama Avid Ensidigor 215 55R H Tire Fits: 2013- Ford Focus SE, - Honda Civic LX-P Обновено
Yokohama Avid Ensidigor 215 55R H Tire Fits: 2013- Ford Focus SE, - Honda Civic LX-P

Yokohama Avid Envidoor 215 / 55 R16 97 H TIRE YOKOHAMA AVID ENVIGOR 215 / 55 R16 97 H TIRE FITS : 201920 Honda Civic DX 202122 Honda Civic Ex 2012 Ford FocSEL SEL 201922 Ford Transit Connect

DEN 1.67
Goodyear Eagle F GS D одговара: - Турнеја на Хонда Цивил Спорт, година - Форд Фокус РС Обновено
Goodyear Eagle F GS D одговара: - Турнеја на Хонда Цивил Спорт, година - Форд Фокус РС

Краток опис не е достапен исклучителна влечење и ракување со радијална ултраперформација дизајнирана �

DEN 1.33
Goodyear Wrangler на Обновено
Goodyear Wrangler на

Тивка, радијална турнеја низ сите временски услови Континуирано централно ребро за мазно возење и долг�

DEN 0.67
Starfire SF- цела сезонска гума - 235 65R 104S Обновено
Starfire SF- цела сезонска гума - 235 65R 104S

Star Fire SF510 е дизајн на SUV вредност со премиум сите сезонски перформанси во? Вредност гума? цена...

DEN 2.00
Radar Pro Tour 205 75R 95S Патнички гуми се вклопуваат: Ford Ranger XLT, 1994- Toyota Pickup SR5 Обновено
Radar Pro Tour 205 75R 95S Патнички гуми се вклопуваат: Ford Ranger XLT, 1994- Toyota Pickup SR5

Radar Pro Tour 205 / 75 R14 95 S BSW се развива специјално за компактен и средна големина автомобили и е сезона турнеја

DEN 2.67