Бриџстоун Дуелер Х Л ЕКСТ Цела Сезона 235 50Р 97Х Патничка Гума

Бриџстоун Дуелер Х Л ЕКСТ Цела Сезона 235 50Р 97Х Патничка Гума

DEN 3184.00

Обновено

Достапно за нарачка

Bridgestone Dueler H/L 400 EXT 235/50 R18 97 HOVERVIEWDesigned за употреба На CUVs, Теренци И лесни камиони, Dueler H/L 400 EXT од Bridgestone нуди симетричен дизајн на шарите на ребрата за влечење преку целата година, издржлива конструкција за долго абење и севкупна одлична рамнотежа на ракување, патишта, низок шум, квалитет на возење и зафат. Низок шум и добар квалитет на возење на автопат. Брзина Рејтинг Н (130 милји на час). Долг работен век. Одличен избор за лесни камиони, Теренци, кросовери. Раб/Тркало не е вклучен со купување. Големина : 235/50Р18. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Избор на клиент

Нито Тера Граплер Г ЛТ305 65Р Гума Обновено
Нито Тера Граплер Г ЛТ305 65Р Гума

Гума За сите терени, Terra Grappler G2 е дизајниран за употреба на лесни камиони и им нуди на возачите силна трак

DEN 5222.72
Мишелин Крст Терен ТЕРЕНЕЦ Цела Сезона П235 70Р 104с Гума Обновено
Мишелин Крст Терен ТЕРЕНЕЦ Цела Сезона П235 70Р 104с Гума

Мишелин Крст Терен ТЕРЕНЕЦ Тирерафинирана удобност и сигурни перформанси во влажни и суви услови.Вкрст

DEN 3.00
Гудјер Вранглер СР-А Цела Сезона П255 75Р 113с Лесен Камион Гума Обновено
Гудјер Вранглер СР-А Цела Сезона П255 75Р 113с Лесен Камион Гума

Goodyear Wrangler СРP255 / 75 R17 113 SOVERVIEWGoodyear Wrangler СРа Гуми обезбеди исклучителни автопат возење и супериорен подобр�

DEN 0.33
Фалкен Вајлдпик А Т3в Сите Терени ЛТ285 75Р 121 118 Е Лесен Камион Гума Обновено
Фалкен Вајлдпик А Т3в Сите Терени ЛТ285 75Р 121 118 Е Лесен Камион Гума

Falken Wildpeak A / T3 W LT285 / 75 R17 121 / 118s EOVERVIEWThe WILDPEAK AT3 W Од Falken е дизајниран за авантура, во секое време и во секое вре

DEN 0.67
Гудјеар Уверување ЦС Тројно Гуми За Сите Сезони 245 60Р Ч Обновено
Гудјеар Уверување ЦС Тројно Гуми За Сите Сезони 245 60Р Ч

Осигурување На Гудјер ТРОЈНО КАКО Што Е Гума за Сите Сезони наменета за возачи на ТЕРЕНЦИ, кросовери и л�

DEN 3.33
Нанканг СП - 255 55Р В Гума Одговара: 2017-Акура Мд Спорт Хибрид, 2017-Ауди П Прогресив Обновено
Нанканг СП - 255 55Р В Гума Одговара: 2017-Акура Мд Спорт Хибрид, 2017-Ауди П Прогресив

тој СП7 Од Нанканг е гума за изведба за лесни камиони, Теренци и кросовери Оваа солидна опрема може лесно

DEN 2168.32
Мишелин Географска Ширина ТУРНЕЈА HP Сите Сезона 215 65R 98H Гума Обновено
Мишелин Географска Ширина ТУРНЕЈА HP Сите Сезона 215 65R 98H Гума

Мишелин Географска Ширина ТУРНЕЈА HP Сите Сезонски Високи Перформанси Автопат Гуми Нудат самоуверено р�

DEN 1058.40
ГУДЈЕР Вранглер МТ Р СО КЕВЛАР ЛТ315 75Р 121к Терен За Кал Теренски Гуми 3157516 Обновено
ГУДЈЕР Вранглер МТ Р СО КЕВЛАР ЛТ315 75Р 121к Терен За Кал Теренски Гуми 3157516

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 3147.84
Кумхо Круген Премиум КЛ 255 60Р Ч Гума Одговара: Буик Енклава ЦХЛ, 2007 - Сатурн Оутлоок ХР Обновено
Кумхо Круген Премиум КЛ 255 60Р Ч Гума Одговара: Буик Енклава ЦХЛ, 2007 - Сатурн Оутлоок ХР

Crugen Premium KL33 нуди премиум удобност за сите сезони на ВОЗАЧИТЕ НА CUV и SUV Широк, заоблен надворешен раб им да

DEN 2476.32
Мики Томпсон Баја Мтз П Кал ТЕРЕН ЛТ305 55Р 121К Е Лесен Камион Гума Обновено
Мики Томпсон Баја Мтз П Кал ТЕРЕН ЛТ305 55Р 121К Е Лесен Камион Гума

Мики Томпсон Баја Мтз P3 LT305 / 55 R20 121 Q Eoverview Гумите Baja MTZ P3 Од Мики Томпсон се одликува со агресивен дизајн н�

DEN 0.33
Кумхо Патот Вложување ПЛАНИНАТА Кал Терен LT245 75R 120 116q E Светлина Камион Гума Одговара: 2000 - Форд F-Lariat, 1994-Dodge Обновено
Кумхо Патот Вложување ПЛАНИНАТА Кал Терен LT245 75R 120 116q E Светлина Камион Гума Одговара: 2000 - Форд F-Lariat, 1994-Dodge

Воведувајќи Го Патниот потфат Кумхо МТ71, крајната теренска гума дизајнирана да ги освои најтешките тер�

DEN 2613.92
Антарес Комфорт 225 75Р С Гума Обновено
Антарес Комфорт 225 75Р С Гума

Удобноста На Антарес а5 гумата за сите сезони се фокусира на обезбедување сигурна влечна сила, издржлив�

DEN 2.33
Вестлејк Су Цела Сезона 245 65Р 107Т Сув Кросовер Гума Одговара: Џип Гранд Чироки Оверленд, Џип Чироки Траилхок Елита Обновено
Вестлејк Су Цела Сезона 245 65Р 107Т Сув Кросовер Гума Одговара: Џип Гранд Чироки Оверленд, Џип Чироки Траилхок Елита

WESTLAKE SU318 245 / 65 R17 107 TOVERVIEWWestlake SU31 е гума за сите сезони која е наменета за употреба на CUVs И Теренци и има чет�

DEN 2043.04
ХАНКУК Динапро БАНКОМАТ РФ Гума ЗА Сите Терени - 31Х10, 50Р ЛРЦ 6ПЛИ Номинална Обновено
ХАНКУК Динапро БАНКОМАТ РФ Гума ЗА Сите Терени - 31Х10, 50Р ЛРЦ 6ПЛИ Номинална

За агресивно возење на сите терени Најдобрата гума на / надвор од патот за возилата 4х4, Ханкук Динапро НА

DEN 2419.04
Фајрстоун Дестинација М Т 255 75Р П Гума Обновено
Фајрстоун Дестинација М Т 255 75Р П Гума

FIRESTONE ДЕСТИНАЦИЈА M / T LT255 / 75 R17 111 Q ЦЕЛА СЕЗОНА ГУМИ FIRESTONE ДЕСТИНАЦИЈА M / T LT255 / 75 R17 111 Q ЦЕЛА СЕЗОНА ГУМИ...

DEN 2787.04
МИШЕЛИН XPS Ребро 225 75R Q Гума Обновено
МИШЕЛИН XPS Ребро 225 75R Q Гума

**ДОСТАПЕН ПОПУСТ** **ОТКУПИ на https : / / / автоматски / зделкипромоцииипопусти MICHELIN XPS РЕБРО Тиреалчелик, л

DEN 5760.48
Купер Дискаверер СР Ол-Сезона 235 60Р18ХЛ 107в Гума Одговара: 2017 - ХОНДА ЦР-В ЕКС-Л, 2011-Хонда Одисеја Турнеја Елита Обновено
Купер Дискаверер СР Ол-Сезона 235 60Р18ХЛ 107в Гума Одговара: 2017 - ХОНДА ЦР-В ЕКС-Л, 2011-Хонда Одисеја Турнеја Елита

СТАБИЛИЗАЦИЈАТА е браник стратешки лоциран во неколку жлебови на шарата на гумата кои помагаат да се ст

DEN 3249.44
Кумхо Еко Солус КЛ 255 65Р Ч Гума Обновено
Кумхо Еко Солус КЛ 255 65Р Ч Гума

Кумхо Тир го разви Еко Солус КЛ21 специјално за премиум кросовер и спортски комунални возила на пазарот..

DEN 0.67
Мишелин А Т Цела Сезона П245 70Р 108с Гума Обновено
Мишелин А Т Цела Сезона П245 70Р 108с Гума

Мишелин ЛТХ А / Т 2 Гуми За Сите Терени Кои Нудат самоуверено ракување и тивко, удобно возење.Лесниот Ками

DEN 1.67
Купер Дискаверер М+С Зимска Гума - 255 70Р 111С Обновено
Купер Дискаверер М+С Зимска Гума - 255 70Р 111С

Откривачот М+С е премиум зимска гума со навртки наменета за возачи кои бараат одлична влечна сила на сне

DEN 2160.00
Мастеркрафт Курсер CXT LT315 70R 121 118Q D БУВ ГУМА Обновено
Мастеркрафт Курсер CXT LT315 70R 121 118Q D БУВ ГУМА

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1.33
Дик Цепек Забава ЗЕМЈА ЛТ285 75Р 126К Гума Обновено
Дик Цепек Забава ЗЕМЈА ЛТ285 75Р 126К Гума

Забавната Земја е развиена со користење на уникатна технологија и инженерство за да обезбеди одлична в�

DEN 2.00
Данлоп Грантрек СЈ 265 70Р 110к гуми 2657015 Обновено
Данлоп Грантрек СЈ 265 70Р 110к гуми 2657015

1 Dunlop Grandtrek SJ6 265 / 70 R15 110q ГУМИ Dunlop Grandtrek SJ6 W 265 / 70 R15 110q гума : ЦикЦак жлебовите во центарот создаваат близнац

DEN 2.67