Замп Х77403ФМ R-18х Тркачки Шлем Снел Са Сертифициран, Мат Црна, Средна

Замп Х77403ФМ R-18х Тркачки Шлем Снел Са Сертифициран, Мат Црна, Средна

DEN 3679.20

Обновено

Достапно за нарачка

Новиот Шлем R-18Х е Шлемот Со Отворено Лице Од најновата генерација На Замп. Вклучува отстранлив / перен ентериер кој овозможува прилагодено вклопување и може да се измие или замени со нова постава.Карактеристики Вклучуваат : . Композитен фиберглас лесен отворен школка За лице7-Врвен Воздушен Систем : Добијте Проток На Воздух За да ве одржува ладен Ентериер Отпорен На Пожар Со Лента за сончање што може да се отстрани/Пере Удобност Линерм6 Влошки За Потпирачи За Глава И Врат Snell SA2020 Одобрен Замп H77403 FM Rz-18h Тркачки Шлем Snell SA2020 Сертифициран, Мат Црн, Среден.