Зедкер Акварел Цветни Туш Завеси, Завеси За Бања, Модерна Минималистичка Бела Бања Завеса, Водоотпорна Ткаенина Со Куки, Завеси Долго

Зедкер Акварел Цветни Туш Завеси, Завеси За Бања, Модерна Минималистичка Бела Бања Завеса, Водоотпорна Ткаенина Со Куки, Завеси

DEN 367.84

Обновено

Достапно за нарачка

Различни Обрасци Туш Туш Завеса Бања Туш Завеса Дигитално Печатење Полиестер Туш Завеса Карактеристики : € Големина И Материјал : Одговара на стандардни кади и тушеви. Изработен е од полиестерска ткаенина која е, брзо сушење, издржлива и лесна. Одликувајќи се со бои, јасни линии и деликатно обложување, совршени за создавање удобна средина за капење.●Инсталирајте И Расклопете Брзо : на шипката има метални шипки, а завесата за туширање може брзо да се закачи на столбот со помош на прстени за завеси. Кога сакате да ја исчистите или замените завесата за туширање, може лесно да се отстрани.●Лесно За Нега : Не грижете се како да се грижите за тоа. Само завесата прстени и го стави во машината за перење. Ве молиме не користете белило. Ако има брчки, ве молиме пеглајте го нежно на пониска температура.●Повеќенаменска Завеса● : Бања, хотел, завеса на вратата, завеса за прозорци во бањата, завеса за преграда во просторијата, завеса за соба во студентски дом, завеса за гардероба, завеса за автомобил за патување, + Едноставна И Стилска Q : оваа завеса за туширање е погодна за модерна декорација на бања. Облечете ја омилената завеса за туширање и уживајте во времето за капење!1 X туш завеса големина : 165*180 CMNotes : поради различниот ефект помеѓу фотографијата и вистинската вистинската боја на може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. ви благодарампоради рачно мерење, дозволете мало отстапување на мерењето. Зедкер Акварел Цветни Туш Завеси, Завеси За Бања, Модерна Минималистичка Бела Завеса За Бања, Водоотпорна Ткаенина со 12 Куки, Завеси Долги 71 Инчи.

Избор на клиент

Деца Бод Водоотпорен Туш Завеси Дизајн Апстрактни Водоотпорен Бања Завеса Кади Хотел Бања Декор Обновено
Деца Бод Водоотпорен Туш Завеси Дизајн Апстрактни Водоотпорен Бања Завеса Кади Хотел Бања Декор

Туш завеса карактеристики : 1 Погоден за широк спектар на бањи и доаѓа со пластични куки за завеси за ту�

DEN 3.33
Домашно Складирање На Текстил Среќна Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Туш Завеса, Бања Туш Завеса Празнична Атмосфера Обновено
Популарни Ретро Океан Делфин Сина Туш Завеса Модерен Водоотпорен Туш Завеси Обновено
Популарни Ретро Океан Делфин Сина Туш Завеса Модерен Водоотпорен Туш Завеси

Туш завеса карактеристики : 1 Погоден за широк спектар на бањи и доаѓа со пластични куки за завеси за ту�

DEN 2.67
Океан Туш Завеса Сетови, Најлон Туш Завеса Водоотпорен Туш Завеса Туш Завеса И Куки Детски Туш Завеса Во Собата Л-180* Обновено
Мерач Винил Туш Завеса лагер в Пондерирани Магнети И Метални Громови Во Мудрец Обновено
Мерач Винил Туш Завеса лагер в Пондерирани Магнети И Метални Громови Во Мудрец

3 мерач винил туш завеса лагер со метални громови и магнети Во Мудрец, големина 72" x72 "Оваа стандардна гол�

DEN 2.00
Ганма Море Крајбрежје Небо Камења Изгрејсонце И зајдисонце Плажа Природа Туш Завеса Полиестер Ткаенина Бања Туш Завеса Обновено
Среќен Божиќ Туш Завеса Цртан Филм Дедо Мраз На Плажа Одмор Полиестер Ткаенина Бања Бања Завеси Во Собата Со Куки Обновено