Рамен Панел НАДВОРЕШНА ХДТВ Антена, Бела

Рамен Панел НАДВОРЕШНА ХДТВ Антена, Бела

DEN 591.84

Обновено

Достапно за нарачка

Дизајнот На панелот Со Рамен Панел Антоп е pleasетски пријатен и погоден за да одговара на широк спектар на домашни надворешни стилови. Дигитален технолошки дизајн од новата Генерација : одговара на механички антени. УВ облога, завршница отпорна на временски услови. Решение за целата куќа : Може да нахрани повеќе Телевизори. Повеќенасочен прием за умерени области на јачина на сигналот. Опсег на прием : 60 милји. Лесна надворешна инсталација на домот : работна површина, ѕид, покрив, балкон.

Избор на клиент

Кривината панел AT-212FM засилена засилена AM FM антена Обновено
Кривината панел AT-212FM засилена засилена AM FM антена

Antop Antenna Inc AT212 FM криви панел AT212 FM засилена засилена AM / FM антена; Опсег : 50 милји од точката на потекло од си

DEN 1.67
АНТ1400E Мултидирекционална внатрешна рамна HDTV антена Обновено
АНТ1400E Мултидирекционална внатрешна рамна HDTV антена

Дигиталните рамни антени на RCA го олеснуваат тоа да уживаат во веродостојноста, практичноста, непобедли

DEN 1.00
Seachoice Морски Сенасочни ТВ Антена, Аналогни И Дигитални, Во. Дијаметар Обновено
Seachoice Морски Сенасочни ТВ Антена, Аналогни И Дигитални, Во. Дијаметар

Морската Семинарска Тв Антена Е совршено компактно решение за секаков вид брод.Комплетниот пакет вклуч

DEN 255.84
На-400b Рамен Панел Големо Момче Smartpass Засилен Опсег На Милји Со Голема Добивка Надворешна Внатрешна Дигитална HDTV Антена Обновено
Канал Господар - Антена Оџак Планината, Пар Обновено
Канал Господар - Антена Оџак Планината, Пар

Овој Канал Господар Оџак Планината се користи за монтирање на антена јарбол, до 11 / 2 инчи во дијаметар, н�

DEN 1.00
ХД ДТВ Ултра-Тенка Транспарентна Антена Обновено
ХД ДТВ Ултра-Тенка Транспарентна Антена

Погледнете ги вашите омилени дигитални канали со АНТЕНАТА QFX 17 HD / DTV Таа ги зема локалните ТЕЛЕВИЗИСКИ к�

DEN 255.84
Mohu MH- Slate Indoor Indoor Ewdoor Засилена HDTV антена Обновено
Mohu MH- Slate Indoor Indoor Ewdoor Засилена HDTV антена

Подготвени да фрлате кабел или сателит? Замислете да уживате во програмирање преку воздух апсолутно бе�

DEN 2.67
КАБЕЛ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА АНТЕНАТА Н-ТИП МАШКИ ДО РП-СМА МАШКИ Обновено
КАБЕЛ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА АНТЕНАТА Н-ТИП МАШКИ ДО РП-СМА МАШКИ

TPLINK TLANT200 PT 0.5Метар 2.4 GHz / 5 GHz Пигтаил Кабел Со Nтип Машки ДА RP SMA машки конекторRPSMA / N Тип За Антена 1.64 ft1 x N�

DEN 159.84
Rca Ant3037e Отворено 41 Јаги Hdtv Антена Обновено
Rca Ant3037e Отворено 41 Јаги Hdtv Антена

ОВАА RCA Отворено 41 Во Јаги ХДТВ Антената е ефикасно решение со долг дострел за примање бесплатни локални

DEN 591.84
360 ° Ротација 470-860MHz 16,5dB отворена антена надворешна дигитална HDTV засилена HD TV антена Обновено
360 ° Ротација 470-860MHz 16,5dB отворена антена надворешна дигитална HDTV засилена HD TV антена

Антената е изработена од висококвалитетен пластичен и алуминиумски материјал, издржлив и практичен во

DEN 591.84
Филипс Внатрешна Пасивна Јамка ДТВ Антена Обновено
Филипс Внатрешна Пасивна Јамка ДТВ Антена

Внатрешната Пасивна Јамка ФИЛИПС ДТВ Антена е оптимизирана за ХДТВ Компактниот елегантен дизајн ќе се �

DEN 10048.00
ВИЛСОНПРО В- Насочна антена Обновено
ВИЛСОНПРО В- Насочна антена

Периодична насока на вилсон, на дневникот на Вилсон, ќе го собере сигналот за мобилна кула и ќе го испрат

DEN 2.33
Идеален Идеален Рг Ф-Конектори за компресија, Пк Обновено
Идеален Идеален Рг Ф-Конектори за компресија, Пк

ИДЕАЛНИ Rg6 FКонектори За Компресија сега се вклопуваат RG6, RG6 Пленум, RG6 Quad И RG6 Quad Пленум Тие имаат внатреш�

DEN 163.36
Supersonic SC-HDTV Рамна Дигитална Внатрешна Антена Обновено
Supersonic SC-HDTV Рамна Дигитална Внатрешна Антена

Исечете го кабелот на кабел и сателит! Суперсоничната ХДТВ Рамна Дигитална Внатрешна Антена ви овозмож�

DEN 230.24
Еден за сите засилени внатрешни паметни ТВ -антени - поддржува 4K 1080p Обновено
Еден за сите засилени внатрешни паметни ТВ -антени - поддржува 4K 1080p

60 милји опсег на прием Оваа антена има опсег на прием до 60 милји Активните филтри за намалување на бучав�

DEN 237.92
Вилсонпро Јаги Мобилна Антена Обновено
Вилсонпро Јаги Мобилна Антена

Антената На Вилсон 13 d B 800 MHz Yagi Ќе го собере сигналот на мобилната кула и ќе го испрати преку кабелот до з�

DEN 527.84
Квантна дигитална ТВ антена на отворено Обновено
Квантна дигитална ТВ антена на отворено

Подобрете го приемот со дигиталната телевизиска антена на квантната FX на отворено Ќе ја цениме оптимал�

DEN 415.68