14к Бело Злато Природен Чаден Топаз Прстен Овален Двојно Ореол Дијамант, големина 5.5

14к Бело Злато Природен Чаден Топаз Прстен Овален Двојно Ореол Дијамант, големина 5.5

DEN 7504.00

Обновено

Достапно за нарачка

Со поделено стебло и два реда Дијаманти, Овој Прстен е прекрасен. Изработен од цврсто Злато поставено Со Природен Скапоцен Камен акцентиран со Вистински Брилијантни Исечени Дијаманти. Достапно во големини од 5 до 10, вклучувајќи половина големини. Дизајниран од ПЈЕРА исклучиво За Габриела Голд. Природно-живописен, супериорен квалитет на скапоцен камен во боја|Висок квалитет, вистински дијамантски акценти|14к Цврсто Злато|Ексклузивен дизајн ОД ПЈЕРА За Злато Габриела|Изработен во САД|Зачадени топаз прстени|Овални прстени од скапоцени камења|двојни дијамантски прстени од ореол|Дијамантски прстени од скапоцени камења|прстени од Роден Камен, веренички прстени од роден камен.

Избор на клиент

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Половина Круг Бенд Големина 12 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Половина Круг Бенд Големина 12

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 2719.20
Титаниум Рамен Ласерски Дизајн Брусен Бенд Обновено
Титаниум Рамен Ласерски Дизајн Брусен Бенд

Совршена облека за вашиот одличен ден, овој свадбен бенд ја запечатува вашата посветеност со симбол на �

DEN 1.67
10к Жолто Злато 8ин Рачно Полиран Фигаро Синџир Нараквица Обновено
10к Жолто Злато 8ин Рачно Полиран Фигаро Синџир Нараквица

10к 8,8 мм Рачно полирана Фигаро Врска Нараквица Должина : 8 Инчен Материјал : Примарна Чистота : 10кфиниш : П�

DEN 2.67
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Со Големина На Работ Бенд 14 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Со Големина На Работ Бенд 14

Запомнете го вашиот завет за љубов засекогаш со овој безвременски свадбен бенд Изработена од 14 каратно

DEN 0.33
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 4 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 4

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 3.00
Накит Од Лу 14к Жолто Бело И Розово Трибоен Златен Прстен Кубни Циркони ЦЗ Машка Годишнина Свадба Бенд Големина 10.5 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 8х Овален Цитрин И Ааа Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 8х Овален Цитрин И Ааа Дијамантски Прстен

Едноставен, но впечатлив, овој прстен од бело злато од 14 карати сигурно ќе го зашемети секој стил...

DEN 2.67
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината На Бендот 7.5 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината На Бендот 7.5

Рефлектирајте ја вашата љубов со овој вкусен свадбен бенд изработен во топло 14 каратно жолто злато...

DEN 10239.84
10к Бело Злато Природен Розов Сафир Прстен Овални Дијамантски Акценти, големина 8.5 Обновено
10к Бело Злато Природен Розов Сафир Прстен Овални Дијамантски Акценти, големина 8.5

Декоративна лента изработена од Цврсто Злато и поставена Со Природни Скапоцени Камења и акцентирана Со

DEN 8944.00
Круна обетки обетки Во роза w мушка-сет орхидеи розова кристали Обетка 287127НПО Обновено
Круна обетки обетки Во роза w мушка-сет орхидеи розова кристали Обетка 287127НПО

Совршен за додавање кралски раб на вашиот изглед нашите обетки Од роза Од Пандора Се обликувани како ми�

DEN 0.67
14к Двобојна Златна Нараквица Фенси 7. Во Полирана Врска Обновено
14к Двобојна Златна Нараквица Фенси 7. Во Полирана Врска

Лесли 14К Двобојна Полирана Фенси Врска Нараквица Материјал : Примарна Чистота : 14к|Финиш : Полиран|Должи�

DEN 3.33
10к Бело Злато 6х Овален Вистински Дијамантски Прстен Од Сафир. Карат вт-1.17 кт Обновено
10к Бело Злато 6х Овален Вистински Дијамантски Прстен Од Сафир. Карат вт-1.17 кт

10к Бело Злато Сафир И Дијамантски Прстен Големина : 7.00 Должина : 0 Ммматеријал : Примарна Чистота : 10кстон

DEN 5279.84
14к Бел Златен Дијамант Природен Чаден Топаз Прстен Смарагд-исечете 16х, големина 10 Обновено
14к Бел Златен Дијамант Природен Чаден Топаз Прстен Смарагд-исечете 16х, големина 10

Овој Прекрасен Прстен е изработен од Цврсто Бело Злато Од 14К Со Вистински Дијаманти, Природни Скапоцени

DEN 13769.28
Примарно Злато Карат Бело Злато Половина Круг Бенд Големина 4 Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато Половина Круг Бенд Големина 4

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 10 каратно бело злато Оваа п�

DEN 8687.84
Примарно Злато Каратно Жолто Злато дијамант-сече Милано Јаже Синџир Нараквица Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато дијамант-сече Милано Јаже Синџир Нараквица

Совршен главен, оваа впечатлива Нараквица Со Синџир Милано јаже е совршена за секојдневна употреба Обл�

DEN 3.33
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Свадба Бенд Големина 9 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Свадба Бенд Големина 9

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 2.67
Титаниум Стерлинг Сребрена Влошка Рамна Четкана И Полирана Лента Обновено
Титаниум Стерлинг Сребрена Влошка Рамна Четкана И Полирана Лента

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

DEN 1.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Свадба Бенд Големина 10 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Свадба Бенд Големина 10

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 2.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 12 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 12

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 0.33
Чад Кварц И Дијамант Хало Ангажман Прстен 1. Кт тв Во 14к Бело Злато.големина 5.5 Обновено
Чад Кварц И Дијамант Хало Ангажман Прстен 1. Кт тв Во 14к Бело Злато.големина 5.5

Совршената девојка заслужува Прстен да одговара, затоа подарете и го Овој Веренички Прстен Со Чаден Ква

DEN 7999.84
14кт Бел Златен Овален Дијамантски Булчински Венчален Прстен Сет Cttw Обновено
14кт Бел Златен Овален Дијамантски Булчински Венчален Прстен Сет Cttw

14кт Бел Златен Овален Дијамантски Булчински Венчален Прстен Сет 1 Цттв Изработен во 14кт Бело Злато...

DEN 12111.84
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 7 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 7

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 10 каратно жолто злато, ов�

DEN 2.33
Најдобрите Злато 14к Бело Злато Полу-круг Свадба Бенд, Големина 8 Обновено
Најдобрите Злато 14к Бело Злато Полу-круг Свадба Бенд, Големина 8

14к Бело Злато 8мм Полукружна Свадбена Лента Големина 8сајз : 8.00 Должина : 0 Ммматеријал : Примарна Чистота

DEN 1.00
Најдобрите Злато 14к Бело Злато Половина Круг Бенд, Големина 14 Обновено
Најдобрите Злато 14к Бело Злато Половина Круг Бенд, Големина 14

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади Истражете ја најшироката колекција на стилски, тре�

DEN 8679.68
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шуплива Рамна Лента Големина 6 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шуплива Рамна Лента Големина 6

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 14 каратно жолто злато, ов�

DEN 9919.68
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесен Милгрин Полукружен Свадбен Бенд Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесен Милгрин Полукружен Свадбен Бенд

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 4463.68
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 8,5 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 8,5

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 10 каратно жолто злато, ов�

DEN 4639.20
Дијамант Камен Крал 0. Кт Перница Црвен Гранат 10к Жолт Златен Прстен Со Прстен Од Бело Злато Обновено
Дијамант Камен Крал 0. Кт Перница Црвен Гранат 10к Жолт Златен Прстен Со Прстен Од Бело Злато

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 1.33
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Големината На Бендот 6.5 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Големината На Бендот 6.5

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 2640.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Одговара Бенд Големина 8.5 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Одговара Бенд Големина 8.5

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 0.67