Ноќта На вештерките Лента За Глава Ултра-Лесен Пријателски За Кожата Креативен Украс Повеќе Стилови Декоративна Ткаенина Од Филц Без Алергии Тематска Лента За Гла

Ноќта На вештерките Лента За Глава Ултра-Лесен Пријателски За Кожата Креативен Украс Повеќе Стилови Декоративна Ткаенина Од

DEN 1.67

Обновено

Достапно за нарачка

Опис : со вклучена капа за забава, ќе го привлечете вниманието на другите луѓе и ќе станете фокус центар. Дизајнот на лилјаци, волшебнички капи, тикви, пајаци и разни видови украси со тематика За Ноќта на Вештерките го прават попривлечен и уникатен.Нашите ленти за глава се лесни, не назабени и нема да предизвикаат никакво оштетување на вашиот скалп, така што ќе можете да ги носите со доверба. Лентите за глава лесно се ставаат и соблекуваат за да ја одржите фризурата на место цел ден long.It изработен е од висококвалитетна ткаенина од филц и пластичен материјал.Должината на овој производ е 22,5 см, а ширината е 19 см.Овој производ е погоден за дома, домаќинство, студентски дом, забава, фестивал, итн.Име на предметот : Лента За Глава На Ноќта На Вештерките Материјал : Ткаенина Од Филц, Пластика Карактеристики : привлечен, Без Мирис, Неиритација, Ултра-Лесни Детали : 22,5 см х 19см/8,86" х 7,48" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Лента За Глава На Ноќта на Вештерките со вклучена капа за забава, ќе го привлечете вниманието на другите луѓе и ќе станете фокус центар. Дизајнот на лилјаци, волшебнички капи, тикви, пајаци и разни видови украси со тематика За Ноќта на Вештерките го прават попривлечен и уникатен. Нашите ленти за глава се лесни, не назабени и нема да предизвикаат никакво оштетување на вашиот скалп, така што ќе можете да ги носите со доверба. Лентите за глава лесно се ставаат и соблекуваат за да ја одржите фризурата на место цел ден. Изработен е од висококвалитетна ткаенина од филц и пластичен материјал. Должината на овој производ е 22,5 см, а ширината е 19 см. Овој производ е погоден за дома, домаќинство, студентски дом, забава, фестивал, итн.

Избор на клиент

Механички Та Назад Опрема одговара Меѓународен 389156Р1 Обновено
Механички Та Назад Опрема одговара Меѓународен 389156Р1

Компатибилен Со Меѓународен Трактор (и) 656, 666, 686 Го заменува Меѓународниот ОЕМ бр 389156р1 сите нови, обнове�

DEN 3567.04
5. Приемник, Дигитален До Аналоген Звук Aadpter Џек Возачот Слободен Преносни Хифи Стерео Звук Поддршка U Диск Репродукција Обновено
Харкила Ураганот Камо ПАНТАЛОНИ ОПТИФАДА Земја Шума Ц Камо Обновено
Харкила Ураганот Камо ПАНТАЛОНИ ОПТИФАДА Земја Шума Ц Камо

Екстремно лесни 3слојни меки школка лов панталони со ветроупорна, дише ГОР ВИНДСТОПЕР® мембрана...

DEN 0.67
Хелиум РАК Рудар 6DBI 915MHZ омни антена 10ft кабел За Синкробит Бобкет Небра Обновено
Хелиум РАК Рудар 6DBI 915MHZ омни антена 10ft кабел За Синкробит Бобкет Небра

Карактеристики : сосема нов висококвалитетен изработен од висококвалитетен материјал, издржлив Рудар �

DEN 3.00
Кернс Малтешки Крст Обновено
Кернс Малтешки Крст

Ова е оригиналниот Кернс "Калај" Централно Парче што се користи на 6" Кожни Фронтови многу години! Сеуште

DEN 1.00
Карлос Клајбер: Моцарт Симфонија Бр. Линц Брамс Симфонија Број 2 Обновено
Карлос Клајбер: Моцарт Симфонија Бр. Линц Брамс Симфонија Број 2

КЛАЈБЕР / ВИЕНСКА ФИЛАРМОНИЈА : СИМФОНИЈА 2 овој концертен филм го прикажува Карлос Клајбер како го вод�

DEN 626.40
Облак Дожд Овлажнител Шарени Светлина Капка Дожд Овлажнител Обновено
Облак Дожд Овлажнител Шарени Светлина Капка Дожд Овлажнител

Материјал : абс+пластика Притиснете го најдесното копче за да ја прилагодите количината на капки дожд и

DEN 2.00
Нфл_про Линија Млади Дерек Барнет Полноќ Зелена Филаделфија Иглс_ Играч Џерси Обновено
Нфл_про Линија Млади Дерек Барнет Полноќ Зелена Филаделфија Иглс_ Играч Џерси

Стил : Дресот е удобен, дише и лесен за перење Сошиени / печатени имиња на тимови и броеви за сопствени по�

DEN 735.84
Женски Y&F Заострени Полиестерски Технолошки Врвки За Влечење Активни Обични Џогери S S L XL Обновено
Женски Y&F Заострени Полиестерски Технолошки Врвки За Влечење Активни Обични Џогери S S L XL

Врвен квалитет : Y&F нудат супериорна удобност и стил Материјалите вклучуваат 65% памук, 30% Полиестер и 5% С�

DEN 2.67
Величествено Бебе Бебе Магнетни Паметни-Блиски Пешаци, Љубовни Птици Обновено
Величествено Бебе Бебе Магнетни Паметни-Блиски Пешаци, Љубовни Птици

Нашата магнетна нога, со нашите магнетни сврзувачки елементи за заштеда на време и без дизајн над глава�

DEN 809.92