Фустан За Миленичиња Цветен Дезен Облечи Мека Текстура Ретро Миленичиња Кучиња Мачки Танг Костум Фустан За Нова Година

Фустан За Миленичиња Цветен Дезен Облечи Мека Текстура Ретро Миленичиња Кучиња Мачки Танг Костум Фустан За Нова Година

DEN 366.40

Обновено

Достапно за нарачка

Опис : со мека текстура и фина изработка, овој фустан за миленичиња е пријателски за кожата, топол и удобен за носење на вашето куче. Во меѓувреме, дизајнот на затворање на копчињата го олеснува ставањето и полетувањето.Со карактеристика На Кинески гроздобер стил, цветна шема, ретро декор и светла боја, фустанот за миленичиња ќе го направи вашето домашно милениче поубаво, модерно, елегантно и привлечно.Фустанот за миленичиња е изработен од врвен материјал од акрилни влакна.Постојат 5 големини на производот за избор : XS, S, M, L, XL.It погоден е за носење кучиња и мачки Во Нова година.Име На Ставка : Домашен Фустан Материјал : Акрилни Влакна Стил : Секојдневен. Пол : Унисекс. Сезона : umn, Зима. Боја : Светло Црвена, Кралска Сина. Тип на јака : Стоечка Јака. Ракав : Без Ракави. Погоден за : Кучиња, Мачки. Карактеристики : Убави, Симпатични, Топли Детали : Големина : ХС, Биста : 28см-30см/11 " -11,8", Должина На Грбот : 18см-20см/7,1 " -7,9", Предложена Тежина : Под 1,5 кг (Прибл.). Големина : С, Биста : 33см-35см/13 " -13,8", Должина На Грбот : 23см-25см/9,1" -9,8", Предложена Тежина : 2кг-3кг (Прибл.). Големина : М, Биста : 38см-40см/15 " -15,7", Должина На Грбот : 27см-29см/10,6 " -11,4", Предложена Тежина : 3,5 кг-4кг (Прибл.). Големина : Л, Биста : 43см-45см/16,9 " -17,7", Должина На Грбот : 33см-35см/13 " -13,8", Предложена Тежина : 4,5 кг-5кг (Прибл.). Големина : XL, Биста : 48cm-50cm/18.9 " -19.7", Должина На Грбот : 36cm-38cm/14.2 " -15", Предложена Тежина : Под 6.5 кг (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Фустан За Миленичиња Со мека текстура и фина изработка, овој фустан за миленичиња е пријателски за кожата, топол и удобен за носење на вашето куче. Во меѓувреме, дизајнот на затворање на копчињата го олеснува ставањето и полетувањето. Со карактеристика На Кинески гроздобер стил, цветна шема, ретро декор и светла боја, фустанот за миленичиња ќе го направи вашето домашно милениче поубаво, модерно, елегантно и привлечно. Фустанот за миленичиња е изработен од врвен материјал од акрилни влакна.

Избор на клиент

Крајната Видео Колекција Обновено
Крајната Видео Колекција

Три 6 мафијата не само што се прават некои од најдобрите хитови на клубот сцена, тие, исто така, е создава�

DEN 330.88
Сан Џамар Бел Емајл Диспензерот За Ракавици За Еднократна Употреба, Три Кутии, 18w 3 4d 10h Обновено
Сан Џамар Бел Емајл Диспензерот За Ракавици За Еднократна Употреба, Три Кутии, 18w 3 4d 10h

Диспензерот за ракавици за еднократна употреба спречува оштетување или контаминација на кутиите и ги о

DEN 1.00
Хелиум РАК Рудар 6DBI 915MHZ омни антена 10ft кабел За Синкробит Бобкет Небра Обновено
Хелиум РАК Рудар 6DBI 915MHZ омни антена 10ft кабел За Синкробит Бобкет Небра

Карактеристики : сосема нов висококвалитетен изработен од висококвалитетен материјал, издржлив Рудар �

DEN 3.00
Хајки Електрокардиограм Нерѓосувачки Челик Сјај Прстен Креативна Љубов Двојка Прстен Прстен Прстен Обновено
Хајки Електрокардиограм Нерѓосувачки Челик Сјај Прстен Креативна Љубов Двојка Прстен Прстен Прстен

Електрокардиограм Нерѓосувачки Челик Сјај Прстен Креативна Љубов Двојка Прстен Прстен Прстен Каракте�

DEN 2.33
Модна Куќа на стринген Обични Стотици Спортски Панталони со хеланки широки панталони за нозе за жени Обновено
Модна Куќа на стринген Обични Стотици Спортски Панталони со хеланки широки панталони за нозе за жени

Женска Модна Куќа Обични Стотици Спортски Панталони со Хеланкикарактеристики.01 Изработен е од високок�

DEN 1.67
Кабина Филтер За Воздух Одговара изберете: 2003-мазда 6 Обновено
Кабина Филтер За Воздух Одговара изберете: 2003-мазда 6

Филтрите НА Кабината ЗА Замена НА АТП чуваат честички таму каде што припаѓаат, надвор На медиумот за фил

DEN 3.00
Алера Нератоли Серија Замена Рака Влошки, Црна, Пар Обновено
Алера Нератоли Серија Замена Рака Влошки, Црна, Пар

Нератоли Серија Замена Раката Pads Easy за инсталирање Замена на раката влошки за нератоли столици Боја : Цр

DEN 0.33
Компатибилна замена ЗА лан482 - - Магента Обновено
Компатибилна замена ЗА лан482 - - Магента

КОМПАТИБИЛНОСТ НА МАШИНАТА : Замена На Бренд Компатибилен Со Печатач (17000 Принос На Страница) ЗА LAN LP440 C /

DEN 2.33
Одговара За Corsair Темно Јадро RGB Pro SE Игри На Глувчето Полнење Литиум Полимер Li-Po Батерија 1200mAh CP-DCRP Обновено
Одговара За Corsair Темно Јадро RGB Pro SE Игри На Глувчето Полнење Литиум Полимер Li-Po Батерија 1200mAh CP-DCRP

Спецификација : Тип : Липолимер Напон : 3.7 V Капацитет : 1200m Ah (4.44 Wh) Граничен напон на полнење : 4.2 V...

DEN 287.84
MOTHYSKINS APIPH12-Орел Око Кожата За apple iPhone - Орел Око Обновено
MOTHYSKINS APIPH12-Орел Око Кожата За apple iPhone - Орел Око

Карактеристикакин за apple i Phone 12 Орел Заштитен За Очи, Издржлив И Уникатен винил Налепница за Обвивка лес

DEN 0.67