USB C Кабел, 4ft Брзо Полнење Кабел ЗА ZTE Nubia Z Мини-Црна

USB C Кабел, 4ft Брзо Полнење Кабел ЗА ZTE Nubia Z Мини-Црна

DEN 159.84

Обновено

Достапно за нарачка

Име на производот : USB-А ДО USB Тип C Кабел За Полнење. Бренд : Урбанкс. Боја : Црна. Должина : 4 стапки. ТОПЛА ЗАБЕЛЕШКА. КАБЛИТЕ ОД ТИПОТ Ц НЕ РАБОТАТ СО МИКРО USB УРЕДИ ИЛИ IPHONE!. САМО За Тип-Ц Уреди!. Други 2 основни услови за брзо полнење. Ве молиме потврдете го вашиот телефон И USB адаптер (или други уреди за полнење ) поддржуваат брзо полнење, исполнете QC2. 0 QC3. 0 стандард. 2 Во 1 Функција. - Брзина на полнење ДО 3А, ова ви овозможува да го полните телефонот на најбрз начин. - Синхронизација на пренос на податоци, брзина до 480 Mb/s, ова ви овозможува да преземате HD филм или 1000 песни на секои 5 секунди. Кабелскиот Материјал и Конекторот се Направени со премиум алуминиумско куќиште. - Додава силни воени влакна кои можат да издржат 10000+ тест за свиткување, најлонската плетена јакна без Заплеткување го прави нашиот кабел од типот ц потрајни, флексибилни и цврсти!. - Беспрекорниот обликуван спој обезбедува сигурна спроводливост и стабилност. Реверзибилниот конектор може да се вклучи на двата начина за вашето практично полнење! Брза брзина на полнење : Во Согласност со верзијата ЗА спецификација НА USB Тип C 1.1, 56kilohm, обезбедувајќи максимално полнење ОД 3 A. внатрешната чиста бакарна жица со Низок отпор обезбедува максимална брзина на полнење до 3 A и пренесува податоци до 480 Mbits.За обезбедете ја брзината на полнење на вашиот уред, ве молиме користете го оригиналниот usb C ѕиден полнач или висококвалитетен полнач што може да поддржува брзо полнење QC 2.0/3.0. Издржлив : издржливиот Кабел е изработен од висококвалитетна алуминиумска обвивка што го прави кабелот за полнач отпорен на оксидација. Одлична отпорност на извртување и абразија. Со тестиран животен век од 10000+ свиткување. ШТО ДОБИВАТЕ : ние обезбедуваме 5-Пакет 4 FT USB a До C кабел.

Избор на клиент

- GEEK 6FT USB 2. Кабелски Кабел а До Б За Примера Браво Издавач НА Дискови XR Обновено
- GEEK 6FT USB 2. Кабелски Кабел а До Б За Примера Браво Издавач НА Дискови XR

Пакет вклучувајќи : 1 X USB2 0 Печатач / Скенер Кабел 6ft / 1.8 m кабел USB Кабел Опис : USB 2.0 Typa Машки До ТипБ Машки К

DEN 0.67
Кабел за пренесување на USB со голема брзина на наградата на ILUV со заштитен кабел за оптимален трансфер на сигнал помеѓу Mac Обновено
ТРИП ЛАЈТ УСБ 3. Активен Кабел За Повторување На Продолжување На Суперпрзина УСБ-А М Ф Обновено
ТРИП ЛАЈТ УСБ 3. Активен Кабел За Повторување На Продолжување На Суперпрзина УСБ-А М Ф

Трип Лајт?S U33015 M USB 3.0 Superspeed Активен Продолжен Повторувачки Кабел (M / F) ја зголемува должината на кабелот �

DEN 1874.40
Ксеро Работен Центар Печатач Компатибилен 10 стапки БЕЛ УСБ Кабел а До Б Плус Бесплатно Обновено
Ксеро Работен Центар Печатач Компатибилен 10 стапки БЕЛ УСБ Кабел а До Б Плус Бесплатно

Овој USB кабел ЗА печатач Huetron обезбедува БРЗ пренос на податоци Поврзете уред со USBпортата НА вашиот комп

DEN 208.00
STARTECH 32.8 ' USB 3. А ДО УСБ 3. Б Машки До Машки Кабел Црно Обновено
STARTECH 32.8 ' USB 3. А ДО УСБ 3. Б Машки До Машки Кабел Црно

Не треба да бидете ограничени со УСБкабел со стандардна големина Овој активен USB 3.1 Gen 1 (5 Gbps) кабел, попоз�

DEN 207.84
КРУЖНА Замена УСБ Кабел За СИНХРОНИЗАЦИЈА На Податоци Олово ЗА JVC ГЗ-Е10АУ, Гз-Е10аус Камера Обновено
КРУЖНА Замена УСБ Кабел За СИНХРОНИЗАЦИЈА На Податоци Олово ЗА JVC ГЗ-Е10АУ, Гз-Е10аус Камера

CIRCUIT Замена USB КАБЕЛ За СИНХРОНИЗАЦИЈА На Податоци / Олово ЗА JVC GZE10 AU, GzE10 AКамера Kircuit Адаптер / Полнач / Моќ

DEN 167.20
ТРИП ЛАЈТ УСБ Активен Продолжен Кабел УСБ-А, УСБ 3. Генерал 1, До Gbps Пренос На Податоци, 0. Засилувачи Моќ, Прозорци и макос Обновено
EPICDEALZ USB Кабел За Canon Mf212w Печатач-Бела Беж Обновено
EPICDEALZ USB Кабел За Canon Mf212w Печатач-Бела Беж

Компатибилен со КОМПЈУТЕРСКИ Компјутери и USB 2.0 Уреди Компатибилен со КОМПЈУТЕРСКИ Компјутери и USB 2.0 Ур�

DEN 196.48
StarTech.com Приклучок Конектор НА USB Кабел ЗА ASUS ' ® Трансформатор Рампа И Eee Рампа Трансформатор Лизгач Обновено
StarTech.com Приклучок Конектор НА USB Кабел ЗА ASUS ' ® Трансформатор Рампа И Eee Рампа Трансформатор Лизгач

USB2 ASDC3 M 3 M ASТРАНСФОРМАТОР USB кабел има еден USB Тип 'a' машки конектор и еден (40пински) ASмашки конектор, обезб

DEN 167.20
PWRON USB Кабел За ПОДАТОЦИ Кабел Замена ЗА BEHRINGER XENY X1622USB X1222USB X1204USB X2442USB Обновено
PWRON USB Кабел За ПОДАТОЦИ Кабел Замена ЗА BEHRINGER XENY X1622USB X1222USB X1204USB X2442USB

USB 2.0 Кабелот за Печатач е идеален за поврзување на вашиот скенер, печатач, сервер, камера како ШТО се HP, Can

DEN 2.00
Урбан USB C ДО USB C Кабел 10ft 100W, USB 2. Кабел За Полнење Од Типот Ц Брзо Полнење За Realme X3, iPad Pro , iPad Air 4, Samsung Обновено
Урбан USB C ДО USB C Кабел 10ft 100W, USB 2. Кабел За Полнење Од Типот Ц Брзо Полнење За Realme X3, iPad Pro , iPad Air 4, Samsung

Зошто Да Го Користите ОВОЈ USB C ВО USB C Кабел од Урбанкс? Нов стандард за брзо полнење е поставен со Револуц

DEN 207.84
В ДО HDMI Кабел 6ft, [USB 3. Тип Ц ДО HDMI 4K, ГОЛЕМА Брзина] USB Тип Ц До HDMI Кабел За Домашна Канцеларија, [Компатибилен Обновено
В ДО HDMI Кабел 6ft, [USB 3. Тип Ц ДО HDMI 4K, ГОЛЕМА Брзина] USB Тип Ц До HDMI Кабел За Домашна Канцеларија, [Компатибилен

1 или thunderbolt 3 порт интерфејси кои поддржуваат " Display Port Алтернативен Режим" Прекинувачот НЕ е поддржан Ед�

DEN 1.00
Фт Панел Монт Усб Кабел А До А-Ф М Обновено
Фт Панел Монт Усб Кабел А До А-Ф М

ОВОЈ USB ДО USB панел монтирање се одликува СО USB тип машки конектор на едниот крај и USB панел монтирање (жен�

DEN 3.00
Замена 2. ГОЛЕМА БРЗИНА USB Кабел За Tqka 10000mah Моќ Банка B06XBCBJDL Обновено
Замена 2. ГОЛЕМА БРЗИНА USB Кабел За Tqka 10000mah Моќ Банка B06XBCBJDL

Голема Брзина (30 FT) 2.0 USB Кабел / OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната Излезна З�

DEN 238.40
3. SATA Кабел Sata НА USB 3. Адаптер До Gbps Поддршка Надворешен Хард Диск HDD SSD Пин Sata III Кабел Обновено
3. SATA Кабел Sata НА USB 3. Адаптер До Gbps Поддршка Надворешен Хард Диск HDD SSD Пин Sata III Кабел

Карактеристики на производот : 1 SATA III USB 3.0 Адаптер Надворешен USB Хард Диск Кабел На Сериски Hard 22pin Конвер�

DEN 239.84
Нипон Лаборатории Црна фт. USB кабел Машки до женски продолжување USB 6ft Кабел Модел USB-6-MF-bk нозе Обновено
Нипон Лаборатории Црна фт. USB кабел Машки до женски продолжување USB 6ft Кабел Модел USB-6-MF-bk нозе

Нипон Лаборатории Црна 6 стапки USB кабел A / Машки До A / женски продолжен USB 6ft Кабелски Модел USB6MFBK 6 стапки �

DEN 175.84
Нов USB КОМПЈУТЕР Брз Кабел За Синхронизација На Податоци Компатибилен Со Epson EPL-5700i Печатач Обновено
Нов USB КОМПЈУТЕР Брз Кабел За Синхронизација На Податоци Компатибилен Со Epson EPL-5700i Печатач

Нов USB КОМПЈУТЕР / Кабел За Синхронизација На Брзи Податоци Компатибилен Со Epson EPL5700i Печатач Kircuit Адаптер

DEN 97.44
КЕНТЕК Стапала ФТ УСБ Синхронизација Кабел За Полнење ЗА РЕНФО БЛУТУТ ПАМЕТНИ ТЕЛЕСНИ МАСТИ СКАЛА Е-30М-САД Обновено
КЕНТЕК Стапала ФТ УСБ Синхронизација Кабел За Полнење ЗА РЕНФО БЛУТУТ ПАМЕТНИ ТЕЛЕСНИ МАСТИ СКАЛА Е-30М-САД

ОВОЈ USB 2.0 Тип машки до микро б машки кабли обично се користат НА USB уреди како што се мобилен телефон, пам�

DEN 63.84
StarTech.com УСБ 2. Адаптер за брзо Полнење А До А, М Ф Со Синхронизиран Прекинувач За Брзо Полнење Обновено
StarTech.com УСБ 2. Адаптер за брзо Полнење А До А, М Ф Со Синхронизиран Прекинувач За Брзо Полнење

Брзо наполнете ги вашите мобилни уреди како што се таблети (i Pad, Samsung, итн.) или паметни телефони ОД БИЛО К�

DEN 223.84
Урбан USB C ДО USB C Кабел 10ft 100W, USB 2. Кабел За Полнење Од Типот Ц Брзо Полнење ЗА Lenovo Z Pro 5G, iPad Pro , iPad Air Обновено
Урбан USB C ДО USB C Кабел 10ft 100W, USB 2. Кабел За Полнење Од Типот Ц Брзо Полнење ЗА Lenovo Z Pro 5G, iPad Pro , iPad Air

Зошто Да Го Користите ОВОЈ USB C ВО USB C Кабел од Урбанкс? Нов стандард за брзо полнење е поставен со Револуц

DEN 207.84