Една моќност паметна приклучок со 2-аутлет со USB порти и PS 4-Outlet Power Lite

Една моќност паметна приклучок со 2-аутлет со USB порти и PS 4-Outlet Power Lite

DEN 0.33

Обновено

Достапно за нарачка

Заштитете го вашето напојување и зајакнете ја врската со овој пакет од една моќност! Вклучува паметен приклучок со 2-аутлет со 2 USB порти и лента за напојување со 4-аутлет. Надградете го начинот на кој го осветлувате вашиот дом со овој паметен приклучок со 2-аутлет со 2 USB порти од една моќност. Со стилски дизајн и носивост на функционалност, секогаш ќе бидете во контрола на вашиот простор. Со поставување на распореди и тајмери ​​за овие паметни електрични приклучоци Wi-Fi, можете да креирате прилагоден распоред за автоматско вклучување/исклучување на какви било домашни електронски уреди како што се ламби, Божиќни светла, производители на кафе, итн. Во кои има 4 продажни места, One Power 4 -УТЛЕТ Енергетска лента со 2 стапки. Кордот ги чува сите ваши омилени уреди целосно наполнети и на вашите прсти. Удобниот дизајн на ленти за напојување дава достапен, елегантен и модерен изглед што одговара на кој било декор. Кабелот од 2 метри овозможува флексибилност и служи како продолжение за оние што тешко можат да стигнат до местата. Комплетот вклучува : Една моќност OWS221 Паметен приклучок 2-Outlet со 2 USB порти. Wi-Fi (2,4 GHz) паметни двојни приклучоци. Истовремено контролирана преку апликација Smart Life на паметен телефон или таблет. Не е потребен центар. 2 пристаништа за полнење USB-A (2,1 засилувачи) за безбедно наплата на USB-напојување уреди како паметни телефони, таблети, MP3 плеери, итн. Компатибилен со Alexa и Google Home за гласовна контрола. Вграден тајмер. ETL Intertek Сертифициран. Една моќност PS401 4-Outlet Power. Оценка на моќност до 15 засилувачи или 1.875 вати. 4 продажни места. LED прекинувач за напојување. Елегантен и модерен дизајн. Лесно за носење и ефикасно патување. 2 стапки. ETL Intertek Сертифициран.