Glidden еден палто за внатрешна боја и буквар, волнени белезници жолти, галон, полу-сјај

Glidden еден палто за внатрешна боја и буквар, волнени белезници жолти, галон, полу-сјај

DEN 2.67

Обновено

Достапно за нарачка

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за супер-премиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*, исклучителна завршница за криење и дамки. Оваа формула со низок мирис/ низок VOC има одлична чистаност, така што таа стои до чести чистење. Идеално за употреба на правилно подготвени внатрешни wallsидови, тавани или трим составени од нов или претходно насликан сув wallид, гипс, asonидање, дрво и метал. Достапно во рамни, лушпи од јајце, полу-сјајни шеини. Внатрешна течна боја + буквар*. 100% акрилик. Најдобро скривање и покривање до 400 квадратни метри по галон. Одлична миење. Овозможува облога отпорен на мувла. Низок VOC, низок мирис; Суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Избор на клиент

Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, Американа сина, галони, полу-сјај Обновено
Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, Американа сина, галони, полу-сјај

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

DEN 1039.52
Внатрешна боја и буквар за внатрешно палто, колонијално бело бело, галон, лушпа од јајце Обновено
Внатрешна боја и буквар за внатрешно палто, колонијално бело бело, галон, лушпа од јајце

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

DEN 1.33
Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, рамен, хабанеро, галон Обновено
Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, рамен, хабанеро, галон

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, рамен, хабанеро, 1 галонис низок VOC, низок �

DEN 2.00
Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, рамен, април наутро, галон Обновено
Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, рамен, април наутро, галон

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, рамен, април наутро, 1 галонис низок VOC, ни�

DEN 527.52
Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, сатен, допир на вар Обновено
Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, сатен, допир на вар

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, допир на вар, 8 унци е низок VOC, низо�

DEN 575.52
Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, портокалова портокалова сабло, галони, полу-сјај Обновено
Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, портокалова портокалова сабло, галони, полу-сјај

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

DEN 1.33
Заглавен еден палто надворешна боја и буквар, тост бадем беж, галон, полу-сјај Обновено
Заглавен еден палто надворешна боја и буквар, тост бадем беж, галон, полу-сјај

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

DEN 0.33
Ултра внатрешна боја и буквар за внатрешни работи, кипарска трева, рамна, галон Обновено
Ултра внатрешна боја и буквар за внатрешни работи, кипарска трева, рамна, галон

Ultra Colorplace Ultra Enterior и Primer е врвен квалитет 100% формула за акрилна обвивка Оваа куќа и wallидна боја нуди одлич

DEN 3.00
Lidden Едно палто за внатрешна боја и буквар, сина боја, галон, лушпа од јајце Обновено
Lidden Едно палто за внатрешна боја и буквар, сина боја, галон, лушпа од јајце

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

DEN 1.33
Glidden еден палто за внатрешна боја и буквар, холандска плочка портокалова, галон, полу-сјај Обновено
Glidden еден палто за внатрешна боја и буквар, холандска плочка портокалова, галон, полу-сјај

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

DEN 575.04
Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, сатен, вода оаза Обновено
Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, сатен, вода оаза

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, вода оаза, 8 унци е низок VOC, низок м�

DEN 575.52
Монтажа потпис ентериер надворешна еко -пријателска боја, пиво - низок сјај, галон Обновено
Монтажа потпис ентериер надворешна еко -пријателска боја, пиво - низок сјај, галон

Нисковлијание, достапна боја за домашна и комерцијална употреба : Трансформирајте го вашиот дом со ажур

DEN 2.00
Монтажа потпис ентериер надворешна еко -пријателска боја, пустина Меса - низок сјај, галон Обновено
Монтажа потпис ентериер надворешна еко -пријателска боја, пустина Меса - низок сјај, галон

Носете и ќе бара бришење.Нисковлијание, прифатлива боја за дома и комерцијална употреба на вашиот дом с�

DEN 575.52
Ултра внатрешна боја и буквар во боја, црна, рамна, галон Обновено
Ултра внатрешна боја и буквар во боја, црна, рамна, галон

Ultra Colorplace Ultra Enterior и Primer е врвен квалитет 100% формула за акрилна обвивка Оваа куќа и wallидна боја нуди одлич

DEN 575.04
Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, рамна, вода од плажа, галон Обновено
Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, рамна, вода од плажа, галон

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, рамна, вода од плажа, 1 галонис со низок VOC,

DEN 1.33