Фери-Морс Босилек Виолетова Темна Опал Растителни Семиња-Семе Градинарство, Целосна Сончева Светлина

Фери-Морс Босилек Виолетова Темна Опал Растителни Семиња-Семе Градинарство, Целосна Сончева Светлина

DEN 3.33

Обновено

Достапно за нарачка

Основана во 1856 година, сите ферибот-Морс семиња се Не-Гмо. Ние се гордееме со нашата свежина на семето.. Фери-Морс беше пионер во практиката на продажба на само свежо цвеќе, семки од билки и зеленчук, спакувани за тековната сезона. Свежо семе значи подобри стапки на germење. Секогаш проверувајте за свежина барајќи го датумот на задниот дел Од пакетот Пополнете Тежина-250мг. Победник На Сите Американски Селекции кој има длабоко виолетова, миризлива зеленило. Користете како украсен во градината и лисјата сепак може да се користат за готвење исто како и стандардниот сладок босилек.

Избор на клиент

Бурпи Органско Слатко Семе Од Билка Од Босилек, 1-Пакување Обновено
Бурпи Органско Слатко Семе Од Билка Од Босилек, 1-Пакување

Ароматичен и вкусен, органски Сладок босилек прави силно песто Користете како арома со домати и зеленчу

DEN 1.67
Бурпи Фордхук Омилени Мешани Бои Настурциум Цвет Семе, 1-Пакет Обновено
Бурпи Фордхук Омилени Мешани Бои Настурциум Цвет Семе, 1-Пакет

Топло црвено, портокалово и жолто Фордхук Омилени Мешани Бои облекуваат рабови, цветни леи, ѕидови и кар

DEN 1.67
Фери-Морс Сее Лесно Оригано Билка Растителни Семиња - Семе Градинарство Полно Сонце Обновено
Фери-Морс Сее Лесно Оригано Билка Растителни Семиња - Семе Градинарство Полно Сонце

Повеќегодишна Билка Ова грмушко растение произведува лисја кои се суштинска состојка во италијанските

DEN 207.84
Фери-Морс 3.6 Гр Диви Цвеќиња Птица И Пеперутка Мешавина Цвет Семиња Пакет - Семе Градинарство, Целосна Сончева Светлина Обновено
Фери-Морс Органски Сите Слатки Лубеница-Семе Градинарство, Целосна Сончева Светлина Обновено
Фери-Морс Органски Сите Слатки Лубеница-Семе Градинарство, Целосна Сончева Светлина

Основана во 1856 година, сите фериботМорс семиња се НеГмо Ние се гордееме со нашата свежина на семето....

DEN 2.33
Фери-Морс Сее Лесно Босилек Компактен Обновено
Фери-Морс Сее Лесно Босилек Компактен

Основана во 1856 година, сите фериботМорс семиња се НеГмо Ние се гордееме со нашата свежина на семето....

DEN 2.00
Бурпи Сун Кинг Хибридна Брокула Семе Од Зеленчук, 1-Пакет Обновено
Бурпи Сун Кинг Хибридна Брокула Семе Од Зеленчук, 1-Пакет

Атрактивна синозелена Сонцето Кралот брокула глави седат подготвени да се соберат преку топлина и засл

DEN 1.00
Бурпи Кралското Семејство Мешани Бои Петунија Цвет Семе, 1-Пакет Обновено
Бурпи Кралското Семејство Мешани Бои Петунија Цвет Семе, 1-Пакет

Нека нашите Кралско Семејство Мешани Бои петунија владее во сончеви области на вашиот двор, без разлика

DEN 608.00
Фери-Морс 2.6 Гр Цвекло Детроит Темно Црвен Морс Вирус Зеленчук Растителни Семиња Пакет Обновено
Фери-Морс 2.6 Гр Цвекло Детроит Темно Црвен Морс Вирус Зеленчук Растителни Семиња Пакет

Детроит Темно Црвената Боја е богата со витамини А, Б2, Б6 и Ц.Темноцрвените и корените во форма на глобус

DEN 319.68
Фери-Морс 26МГ Алисум Кралски Тепих Цветни Семиња-Семе Градинарство, Целосна Сончева Светлина Обновено
Фери-Морс 26МГ Алисум Кралски Тепих Цветни Семиња-Семе Градинарство, Целосна Сончева Светлина

Основана во 1856 година, сите фериботМорс семиња се НеГмо Ние се гордееме со нашата свежина на семето. Фер�

DEN 2.00
Фери-Морс 3,6 Гр Диво Цвеќе Мирисна Мешавина Цвет Семиња Пакет-Семе Градинарство, Целосна Сончева Светлина Обновено
Фери-Морс 3,6 Гр Диво Цвеќе Мирисна Мешавина Цвет Семиња Пакет-Семе Градинарство, Целосна Сончева Светлина

Оваа Мешавина Од Цвеќиња од годишни и повеќегодишни диви цвеќиња обезбедува изобилство на омилени исеч

DEN 2.67
Фери-Морс 1300мг Ротквица Ран Црвен Глобус Растителни Семиња Полно Сонце Обновено
Фери-Морс 1300мг Ротквица Ран Црвен Глобус Растителни Семиња Полно Сонце

Ротквица Раниот Црвен Глобус е многу рана сорта со светло црвена кожа и бело месо Толку крцкава, крцкава

DEN 239.84