Urbane by Landau landionsенски алексис удобност еластична мерка за половината, стил 9306

Urbane by Landau landionsенски алексис удобност еластична мерка за половината, стил 9306

DEN 240.00

Обновено

Достапно за нарачка

Удобноста го исполнува современиот стил со овие стружења на одблесокот со одблесоци со странични отвори и лента за влечење на половината што овозможува оптимална безбедност кога станува збор за поставување на повеќе големини и форми. Скрипките ги забележаа џебовите на колкот со држач за само-јамки/држач за пенкало и еден карго џеб лево. Конечно, чистете панталони што можете да ги носите цел ден. Стилски работно носење : Удобност го исполнува современиот дизајн со оваа силуета Пант-силуета, комплетна со странични отвори, дизајниран за современиот медицински работник; ИНСЕАМ : Редовно : 31 1/2 ”, Петит : 29”, висок : 34 ”. Двонасочна ткаенина за истегнување на удобност : Крајната ткаенина од ткаење на Твил е мека на допир и има суптилен дел за дополнителна удобност и подвижност. Флексибилност на влечење : Удобно и дизајнирано да одговара на многу големини, овие панталони за чистење имаат целосна лента за влечење на половината за максимална безбедност. Функционално складирање : 2 џебови Вкупно чувајте ги медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Урбан стил : Создадени од две медицински сестри, урбанинските стружења нудат модерни, удобни и разноврсни стилови кои ви овозможуваат да се чувствувате сигурни на работа и пошироко.

Избор на клиент

Scrubstar Women's Disney Mickey Еден и единствен боја блокиран од печатење на врвот WD723C47 Обновено
Scrubstar Women's Disney Mickey Еден и единствен боја блокиран од печатење на врвот WD723C47

Навивачите на Дизни ќе го сакаат овој стилски чистач за печатење на Mickey Mouse со боја блокирани раменици и

DEN 319.68
Wonderwink Wonderwink Pro 6319-Women's Четири џебни џебови со врвот на вратот со вратот со вратот Обновено
Wonderwink Wonderwink Pro 6319-Women's Четири џебни џебови со врвот на вратот со вратот со вратот

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

DEN 2.00
Зона за чистење Landau опуштена вклопена вклопена јакна од 2 џебни предци за жени 75221 Обновено
Зона за чистење Landau опуштена вклопена вклопена јакна од 2 џебни предци за жени 75221

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и медицински униформи со универзална привлечност...

DEN 441.12
Scrubstar Women's Disney Mickey Само сакате да висат V-вратот за печатење на врвот WD709X47 Обновено
Scrubstar Women's Disney Mickey Само сакате да висат V-вратот за печатење на врвот WD709X47

Овој врвен чистач на печатење се одликува со Мики Маус на Дизни, кој се дружи со неговиот разигран придр�

DEN 2.33
Scrubstar Women'sенска премиум колекција за влечење на рајонски чистач Обновено
Scrubstar Women'sенска премиум колекција за влечење на рајонски чистач

Премиум колекцијата за влечење Rayon Rayon Scrub pant од Scrubstar има вклопување во стил на нозе Еластична лента за з�

DEN 3.00
Hanes Comfortfit ги истегнете женските и жените плус Внек ребро чистење на врвот Обновено
Hanes Comfortfit ги истегнете женските и жените плус Внек ребро чистење на врвот

Преземање на работниот ден во стилска удобност со врвот на Ханес Овој врв има многу џебови и комунални ј

DEN 319.68
Urbane Ultimate Women's's's's's's Chelsea 2-насочен истегнување четири џеб V-вратот на вратот, стил 9063 Обновено
Urbane Ultimate Women's's's's's's Chelsea 2-насочен истегнување четири џеб V-вратот на вратот, стил 9063

Направете изјава во овој врвен врв со меко заоблено деколте и ново дизајнирана прилагодена линија на по

DEN 2.33
Чудоверот W женски удобно половината џогер, пантолона црна боја Обновено
Чудоверот W женски удобно половината џогер, пантолона црна боја

Водечка технологија за микрофибер на работ што вклучува функционална алатка Овој стилизиран џогерски �

DEN 2.67
Urbane Performance Брзо кул женски џебни патент предна мерка, стил 9876 Обновено
Urbane Performance Брзо кул женски џебни патент предна мерка, стил 9876

Сите го сакаат Quick Cool! Затоа ја искористуваме оваа модерна, сепак функционална јакна, која вклучува техн�

DEN 431.84
Чудата за чуда за чудо, влечење на панталони за патенти од панталони Обновено
Чудата за чуда за чудо, влечење на панталони за патенти од панталони

Чудата за чуда за чудо, влечење на панталони за панталони за панталони Карактеристики : Комплетна еласт�

DEN 1.00
Core Core Core Essentials Mechanical Strighter Put-On Jogger Scrub pant wd044 Обновено
Core Core Core Essentials Mechanical Strighter Put-On Jogger Scrub pant wd044

Лизгајте ги овие удобни пантолони со џогер исклучиво од Се одликува со еластична лента за половината за

DEN 1.67
CREUBSTAR CORE CORE CORE ENESTALES MECHANICASH STREAKET STRUCK ON SCRUB PANT Обновено
CREUBSTAR CORE CORE CORE ENESTALES MECHANICASH STREAKET STRUCK ON SCRUB PANT

Mechanical Essentials Mechanic Strighter Pant на Pant има сеопфатен еластичен лента за половината, предни џебови на лепенка и с

DEN 223.36
Urbane Performance Women's Mothive Modern Fit Two Pocket V-Neck Scrub Top, Style 9015 Обновено
Urbane Performance Women's Mothive Modern Fit Two Pocket V-Neck Scrub Top, Style 9015

Чувајте го едноставен и спортски со овој тонски зашиен поставен Vврат со биста пикадо...

DEN 159.84
Чудата за чуда за чудо, влечење на панталони за патенти од панталони Обновено
Чудата за чуда за чудо, влечење на панталони за патенти од панталони

Чудата за чуда за чудо, влечење на карго, панталони, панталони од 65% полиестер, 35% памук, увезено, машинско

DEN 271.68
Уникатен удобност дами V-вратот со два џебни чистачи на вратот Обновено
Уникатен удобност дами V-вратот со два џебни чистачи на вратот

Полиестер од 65% полиестер / 35% од памучна мешавина од ткаенината за удобност има длабоки, богати бои и ст

DEN 223.36
Wonderwink Wonderwink Pro 6519-Women's Pocket Wrap Scrub Top Обновено
Wonderwink Wonderwink Pro 6519-Women's Pocket Wrap Scrub Top

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

DEN 319.68