Краток Ракав Цветни Блуза Повик Мода V-Вратот Блузи За Жени Бела XL

Краток Ракав Цветни Блуза Повик Мода V-Вратот Блузи За Жени Бела XL

DEN 1.67

Обновено

Достапно за нарачка

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Цветен. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39.37' Ракав : 22см/8.66' Рамо : 44см/17.32' Должина : 68см/26.77' Големина : М САД : 6 БИСТА : 108см/42.52' Ракав : 23см/9.06' Рамо : 46см/18.11' Должина : 70см/27,56' Големина : Л УС : 8 Биста : 116см/45,67' Ракав : 24см/9,45' Рамо : 48см/18,90' Должина : 72см/28,35' Големина : XL сад : 10 биста : 124см/48,82' Ракав : 25см/9,84' рамо : 50см/19,69' должина : 74см/29.13' Големина : 2хл сад : 12 биста : 132см/51.97' ракав : 26см/10.24' рамо : 52см/20.47' должина : 76см/29.92' големина : 3хл сад : 14 биста : 140см/55.12' ракав : 27см/10.63' рамо : 54см/21.26' Должина : 78cm/30.71' големина : 4xl сад : 16 биста : 148cm/58.27' ракав : 28cm/11.02' рамо : 56cm/22.05' должина : 80cm/31.50' големина : 5xl сад : 18 Биста : 156cm/61.42' Ракав : 29cm/11.42' рамо : 58см/22.83' Должина : 82СМ/32.28' тоа е супер меки Летни Врвови, удобна и пријателска за кожата ткаенина. обични женски врвови; дами блузи и блузи лето. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. дами блузи и блузи; женски блузи и блузи.

Избор на клиент

Авамо Лабава Краток Ракав Блузи За Жени Сончоглед Печатење Боемски Туника Врвот Блуза Обновено
Авамо Лабава Краток Ракав Блузи За Жени Сончоглед Печатење Боемски Туника Врвот Блуза

(Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СтилЖенски Маици, Блузи, Летна Тун�

DEN 0.67
Зајак Жени Топ Мода Блуза Со Долги Ракави Дуксер Секојдневна Маица За Женски Женски Летни Кошули Женски Долги Ракави Спанде Обновено
Жените Солидна V Вратот Чипка Трим Поместена Елек Топлинска Долна Облека Плус Кадифе База Кошула Обновено
Жените Солидна V Вратот Чипка Трим Поместена Елек Топлинска Долна Облека Плус Кадифе База Кошула

Големина : Биста Со Слободна големина : 6590см / 25,5935,43 "Должина : 54см / 21,26" Женски Цврсти V Вратот Чипка Трим О

DEN 377.44
Веацаер Женски Топ Половина Ракав Круг Вратот Писмо Печатење Маица Лето Култура Врвот Обновено
Веацаер Женски Топ Половина Ракав Круг Вратот Писмо Печатење Маица Лето Култура Врвот

●Ткаенина●маиците за печатење букви се изработени од висококвалитетна ткаенина, супер мека, еластичн�

DEN 351.84
Блузи За Жени Женски Трендови Печатени Обични В-Вратот Долги Ракави Лабава Маица Блуза Блузи Армија Грин С Обновено
Блузи За Жени Женски Трендови Печатени Обични В-Вратот Долги Ракави Лабава Маица Блуза Блузи Армија Грин С

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

DEN 441.28
Женски Блузи Блуза Лабава Фит Ракав Цветни Женски Кошули Екипажот Вратот Лето Сина м Обновено
Женски Блузи Блуза Лабава Фит Ракав Цветни Женски Кошули Екипажот Вратот Лето Сина м

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

DEN 367.84
Женски Врвови Графички Отпечатоци Со Долги Ракави Блуза Мода Женски Маици В-Вратот Летна Туника Маица Греј С Обновено
Женска Летна Маица Со Кратки Ракави Обична Лабава Блуза Основни Врвови За Маици Обновено
Женска Летна Маица Со Кратки Ракави Обична Лабава Блуза Основни Врвови За Маици

Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели Ови

DEN 431.84
Моден Женски Принт О-Вратот Пуловер Блузи Долг Ракав Удобна Блуза Дуксер Тиеток Обновено
Моден Женски Принт О-Вратот Пуловер Блузи Долг Ракав Удобна Блуза Дуксер Тиеток

Материјал : Полиестер.Карактеристики : Обични Врвови,Печатење,Секојдневен Дуксер,ОВрат,Модна Маичка,До�

DEN 2.00
CaComMARK PI Женски Плус Големина Повик Блузи Дозвола Лето V-Вратот Печати Лабава Краток Ракав Копче Блузи Морнарица Обновено