Жени Плус Големина Туника Блузи Лето Краток Ракав V Вратот Копче Надолу Кошули, Мода Солидна Ручаа Основни Блузи, Маици И Блузи За Жени За Мајки Л-5ХЛ

Жени Плус Големина Туника Блузи Лето Краток Ракав V Вратот Копче Надолу Кошули, Мода Солидна Ручаа Основни Блузи, Маици И Блузи

DEN 255.84

Обновено

Достапно за нарачка

Жени Плус Големина Туника Блузи Лето Краток Ракав V Вратот Копче Надолу Кошули, Мода Солидна Ручаа Основни Блузи, Маици И Блузи За Жени За Мајки L-5 XL.информации За Производот : . Материјал : Сезона на полиестер : летна Пригода : Дневен, Секојдневен Врвен Тип : Декорација На Маица : Апликации За Чипка Должина На Облека : Редовен Стил : Секојдневен, Тип На Моден Модел : Должина На Цврст Ракав : Јака Со Кратки Ракави : Тип На Ракав Со Врат : Редовно што добивате : 1*Женски Врвови. Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 97cm/38.19"Shoulder : 37cm/14.57"Length : 68cm/26.77"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 104cm/40.94"Shoulder : 39cm/15.35"Length : 70cm/27.56"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 111cm/43.70"Shoulder : 41cm/16.14"Length : 72cm/28.35"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 118cm/46.46"Shoulder : 43cm/16.93"Length : 74cm/29.13"Size : XXXXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 125cm/49.21"Shoulder : 45cm/17.72"Length : 76cm/29.92"Size : XXXXXLUS : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 132cm/51.97"Shoulder : 47cm/18.50"Length : 78cm/30.71" женска блуза поставени ракави и рабови на рамената за подобро вклопување. Еднобојни/цветни врвови за печатење за хеланки, фармерки,шорцеви фустан, панталони!. Класичните врвови се вклопуваат и нежно прилагодени низ телото, удобност без чешање. Машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Повод : секојдневен, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, дом, одмор, забава.

Избор на клиент

Зајак Жени Топ Мода Блуза Со Долги Ракави Дуксер Секојдневна Маица За Женски Женски Летни Кошули Женски Долги Ракави Спанде Обновено
Жените Солидна V Вратот Чипка Трим Поместена Елек Топлинска Долна Облека Плус Кадифе База Кошула Обновено
Жените Солидна V Вратот Чипка Трим Поместена Елек Топлинска Долна Облека Плус Кадифе База Кошула

Големина : Биста Со Слободна големина : 6590см / 25,5935,43 "Должина : 54см / 21,26" Женски Цврсти V Вратот Чипка Трим О

DEN 377.44
Токмиса Мода Жени Краток Ракав Печатени Едно Рамо Обични Врвови Блуза-2806Ca Обновено
Токмиса Мода Жени Краток Ракав Печатени Едно Рамо Обични Врвови Блуза-2806Ca

€Карактеристики}Еднобојна, секојдневна, отпорна на абење, чипка, удобен, стилски и стилски дизајн...

DEN 1.33
Женски Врвови Графички Отпечатоци Со Долги Ракави Блуза Мода Женски Маици В-Вратот Летна Туника Маица Греј С Обновено
Женски Обични Дуксери Со Долги Ракави Врвови На Пуловерот На Екипажот Секојдневни Блузи Кошула За Жени Обновено
Женски Обични Дуксери Со Долги Ракави Врвови На Пуловерот На Екипажот Секојдневни Блузи Кошула За Жени

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL Ткаенина : материјал за мешавина од памук,дише и

DEN 2.33
Авамо дами Маица Екипажот Вратот Маица Краток Ракав Лето Блузи Жени Лабава Пуловер Плажа Туника Блуза Светло Сива М Обновено
Женски Есенски Врвови Модна Жена Есенски Маици Со Долги Ракави Печатење Џебови Со Качулка Блузи Обновено
Женски Есенски Врвови Модна Жена Есенски Маици Со Долги Ракави Печатење Џебови Со Качулка Блузи

26 " Должина : 69см / 27 Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни женски блузи облече�

DEN 0.33
Женски Печатење Краток Ракав V-Вратот Врвови Работен Џеб Блуза XXXXL Обновено
Женски Печатење Краток Ракав V-Вратот Врвови Работен Џеб Блуза XXXXL

Женски Печатење Краток Ракав VВратот Блузи Работен Џеб Блуза Оваа Модна ткаенина за кошула Со Кратки Ра�

DEN 0.33
Женски Модни Лабави Памучни И Ленени Печатени Темпераментни Врвови На Екипажот Кафе XXL Обновено
Женски Модни Лабави Памучни И Ленени Печатени Темпераментни Врвови На Екипажот Кафе XXL

Жените Мода Лабава Памук И Лен Краток Ракав Печатени Темперамент Вратот На Екипажот Ве молиме, Не Само У

DEN 303.84
Авамо дами Лабава Екипажот Вратот Туника Блуза Шарени Основни Мета Крпеница Работа Маица Пинк С Обновено
Авамо дами Лабава Екипажот Вратот Туника Блуза Шарени Основни Мета Крпеница Работа Маица Пинк С

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Шарени Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Тептер

DEN 0.67
Глонме Копчиња Декор Туника Блуза За Жени Удобна Дневна Облека Врвови Основни Маици Со Долги Ракави Светло Виолетова Л Обновено
Женски Блузи Женски Кратки Ракави V-Вратот Денот На Независноста Печати Џеб Негувател Врвот Црвена XXXL Обновено
Женски Блузи Женски Кратки Ракави V-Вратот Денот На Независноста Печати Џеб Негувател Врвот Црвена XXXL

Женски Кратки Ракави VВратот Денот На Независноста Печати Џеб Негувател Врвот Ве молиме, Не Само Упатет

DEN 382.08
Фронтвалк Жените Надвор Рамо Обичните Шарени Култура Блузи Краток Ракав Лабава Мета Дами V Вратот Секси Летна Блуза Обновено
CaComMARK PI Женски Плус Големина Повик Блузи Дозвола Лето V-Вратот Печати Лабава Краток Ракав Копче Блузи Морнарица Обновено
Женски Летен Принт О Врат Печатени Блузи Со Кратки Ракави Облека Маица Полиестер Греј 2Xl Обновено
Женски Летен Принт О Врат Печатени Блузи Со Кратки Ракави Облека Маица Полиестер Греј 2Xl

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" Рамо : 42cm / 16.54" Должина : 64cm / 25.20" Ракав : 18cm / 7.09" Големина : M Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 4

DEN 287.84
Моден Женски Принт О-Вратот Пуловер Блузи Долг Ракав Удобна Блуза Дуксер Тиеток Обновено
Моден Женски Принт О-Вратот Пуловер Блузи Долг Ракав Удобна Блуза Дуксер Тиеток

Материјал : Полиестер.Карактеристики : Обични Врвови,Печатење,Секојдневен Дуксер,ОВрат,Модна Маичка,До�

DEN 2.00
Женски Врвови, Летен Клиренс Женски Секси Цветни Врвови За Печатење Обични Маици Шифон Блуза Врвови Со Долги Ракави Обновено
Женски Екипажот Вратот Основни Маица Сончоглед Печатење Летна Блуза Лабава Повик Туника Маици Обновено
Женски Екипажот Вратот Основни Маица Сончоглед Печатење Летна Блуза Лабава Повик Туника Маици

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави

DEN 255.84
Wrcnote Жените Шупливи Вратоврска Боја Маица Пролет Празник Долг Ракав Мета Екипажот Вратот Туника Блуза Вино Црвена XXL Обновено
Женска Мода Печатење Краток Ракав V-Вратот Блузи Работен Џеб БЛУЗА XL Обновено
Женска Мода Печатење Краток Ракав V-Вратот Блузи Работен Џеб БЛУЗА XL

Женска Мода Печатење Краток Ракав VВратот Блузи Работен Џеб Блуза Оваа Модна ткаенина за кошула Со Крат�

DEN 1.67
Женски Летни Врвови Врвови Со Долги Ракави Секојдневни Кошули Блузи Со Копчиња Основни Ребрести Плетени Маици Обновено
ксиух жени плус големина еднобојно плисирано копче лабава блуза маица со долги ракави Обновено
ксиух жени плус големина еднобојно плисирано копче лабава блуза маица со долги ракави

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 377.44
Жени 4. оз. Мек Стил Помлади Одговара Резервоарот Врвот Пакет Обновено
Жени 4. оз. Мек Стил Помлади Одговара Резервоарот Врвот Пакет

100% памук делукс 30 Синглови Предиво Во Мек Стил; широки ремени; сатенска етикета; плетена облога на ребра

DEN 351.36
Жените Повик Писмо Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи Обновено
Жените Повик Писмо Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи

Жените Повик Писмо Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичо�

DEN 431.84