ксиух жени плус големина еднобојно плисирано копче лабава блуза маица со долги ракави

ксиух жени плус големина еднобојно плисирано копче лабава блуза маица со долги ракави

DEN 377.44

Обновено

Достапно за нарачка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : с сад : 4 велика Британија : 8 еу : 34 БИСТА : 90СМ/35.43" ДОЛЖИНА : 68см/26.77" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40 "Должина : 69см/27.17". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 70см/27.56". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105cm/41.34 "Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Должина : 72cm/28.35". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 115cm/45.28 "Должина : 73cm/28.74" Дами Мода V-Вратот Копче Плисирани Долги ракави Ракави Две-носат Лабава Врвот Материјал : Полиестер, Тоа е мека и удобна ткаенина. Повод : Погоден За внатрешна, надворешна,празнична, секојдневна дневна облека или секојдневно носење. Боја : Виолетова,Црна,Небесно Сина,Вино Црвена, Армиска Зелена. Големина : S, M, L, XL,XXL, XXXL, ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да ја поставите нарачката. Бидејќи нашата големина Е Азиска Големина, ве молиме изберете ја големата големина отколку што обично носите. Инструкции за перење : Машинско перење, не белење, сушење на ниска температура.

Избор на клиент

Плус Големина Блузи Стилски Краток Ракав Екипажот Вратот Летни Женски Кошули М Обновено
Плус Големина Блузи Стилски Краток Ракав Екипажот Вратот Летни Женски Кошули М

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.00
Женски Екипажот Вратот Основни Маица Сончоглед Печатење Летна Блуза Лабава Повик Туника Маици Обновено
Женски Екипажот Вратот Основни Маица Сончоглед Печатење Летна Блуза Лабава Повик Туника Маици

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави

DEN 255.84
Лејлајреј Женски Врвови Женски Модни Лабави Копчиња Кошула Со Кратки Ракави Врвови За Коса Вино Л Обновено
Лејлајреј Женски Врвови Женски Модни Лабави Копчиња Кошула Со Кратки Ракави Врвови За Коса Вино Л

Женски Врвови Женски Модни Лабави Копчиња Кошула Со Кратки Ракави Врвови За Коса Розова, Вино,Светло Си�

DEN 255.36
Глонме Жени Екипажот Вратот Лабава Лето Блузи Боемски Одмор Маица Краток Ракав Работа Туника Блуза Маица Обновено
Глонме Жени Екипажот Вратот Лабава Лето Блузи Боемски Одмор Маица Краток Ракав Работа Туника Блуза Маица

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф

DEN 0.67
Жените Солидна V Вратот Чипка Трим Поместена Елек Топлинска Долна Облека Плус Кадифе База Кошула Обновено
Жените Солидна V Вратот Чипка Трим Поместена Елек Топлинска Долна Облека Плус Кадифе База Кошула

Големина : Биста Со Слободна големина : 6590см / 25,5935,43 "Должина : 54см / 21,26" Женски Цврсти V Вратот Чипка Трим О

DEN 377.44
Женски Блузи Блуза Лабава Фит Ракав Цветни Женски Кошули Екипажот Вратот Лето Сина м Обновено
Женски Блузи Блуза Лабава Фит Ракав Цветни Женски Кошули Екипажот Вратот Лето Сина м

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

DEN 367.84
Женски Летен Печатен Врат Без Ракави Врзан Моден Обичен Трегер Врвни Блузи Елек Обновено
Женски Летен Печатен Врат Без Ракави Врзан Моден Обичен Трегер Врвни Блузи Елек

Сезона : Пролет, лето : Женски Повод : Секојдневен,Партиски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На �

DEN 287.84
Веацаер Женски Топ Половина Ракав Круг Вратот Писмо Печатење Маица Лето Култура Врвот Обновено
Веацаер Женски Топ Половина Ракав Круг Вратот Писмо Печатење Маица Лето Култура Врвот

●Ткаенина●маиците за печатење букви се изработени од висококвалитетна ткаенина, супер мека, еластичн�

DEN 351.84
Алегра К Сатенска Блуза За Женски Штанд Јака Цветна Свиленкаста Работна Блуза Врв Обновено
Алегра К Сатенска Блуза За Женски Штанд Јака Цветна Свиленкаста Работна Блуза Врв

Со сатенска ткаенина, овој цветен врвен детал со штанд јака и v вратот.Елегантен и шарм, со лесен свилен д

DEN 303.84
Авамо дами Маица Екипажот Вратот Маица Краток Ракав Лето Блузи Жени Лабава Пуловер Плажа Туника Блуза Светло Сива М Обновено
Женски Летен Принт О Врат Печатени Блузи Со Кратки Ракави Облека Маица Полиестер Греј 2Xl Обновено
Женски Летен Принт О Врат Печатени Блузи Со Кратки Ракави Облека Маица Полиестер Греј 2Xl

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" Рамо : 42cm / 16.54" Должина : 64cm / 25.20" Ракав : 18cm / 7.09" Големина : M Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 4

DEN 287.84
Кратки Ракави Шарени Блузи Слободно Време Лето Хенли Блузи За Жени Темно Сива Л Обновено
Кратки Ракави Шарени Блузи Слободно Време Лето Хенли Блузи За Жени Темно Сива Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 184.16
Женски Модни Лабави Памучни И Ленени Печатени Темпераментни Врвови На Екипажот Кафе XXL Обновено
Женски Модни Лабави Памучни И Ленени Печатени Темпераментни Врвови На Екипажот Кафе XXL

Жените Мода Лабава Памук И Лен Краток Ракав Печатени Темперамент Вратот На Екипажот Ве молиме, Не Само У

DEN 303.84