Уникатни поволни цени за женски пети од пети со петици со потпетици со потпетици

Уникатни поволни цени за женски пети од пети со петици со потпетици со потпетици

DEN 815.84

Обновено

Достапно за нарачка

Овие чизми на глуждот во велур со црна, жолта боја и карирани, покриени потпетици и кожа од надворешната страна. Класичниот дизајн на блок -потпетицата му дава безвременски додаток на овие вивински чизми. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија големина на ЕУ - петица до пети висина на потпетицата - Висина на платформата5. 5 - 3.5 35 8 5/6 3 8/9 - 3/56 4 - 36 9 - 3 8/9 3/57 5 - 37 9 3/8 - 3 8 /9-3/57.55.5.-3838 9 1/2 - 3 8/9 - - 3/58,5 - 6.5 39 9 5/ 6 - 3 8/9 3/59 - - 7 - 40 10 - 3 8/9 3/510 8- - 41 10 1/3 - 3 8/ 9; Аутсала : гума; Пета : Абс. Чизми на глуждот. Блок пета. Чунки чизми со потпетици. Затворање на поштенски патенти. Висина на пета : 3 8/9 инчи. Висина на платформата : 3/5 инчи. Чизми со високи потпетици, боја со црна, жолта, карирана, пресечен дизајн.

Избор на клиент

Бринли Ко. Обновено
Бринли Ко.

Умните современи детали го дефинираат Дарио од страна на Бринли Ко Внатрешен патент и стриптичен плете�

DEN 480.00
Бринли Ко. Обновено
Бринли Ко.

Подготвени за датум ноќ, грешки и сè што е помеѓу, Лиза од Бринли Ко Оваа основна, но убава бута, има добро

DEN 3.00
Дух, женски коубојски каубојски бути Обновено
Дух, женски коубојски каубојски бути

Овој стилски бути е направен со оригинален велур, потпетица инспирирана од западно и двојно истегнувањ�

DEN 1087.84
Бринли Ко. Обновено
Бринли Ко.

Додадете шик обувки во вашиот стил со корсети чизми за чипка на глуждот од Brinley Co Овие чизми се карактери

DEN 959.84
Lugz женски мантија здраво моден чизми Обновено
Lugz женски мантија здраво моден чизми

Додадете стил и алатка со солиден и сигурен женски мантија Здраво Одликувајќи се со удобност со удобнос

DEN 3.33
Collectionенска колекција на списанија Анеил колено Висока двојка чизма Таупе Фау Суде М. Обновено
Collectionенска колекција на списанија Анеил колено Висока двојка чизма Таупе Фау Суде М.

Свитајте во стил облечен како крајна мода со колекцијата ournouree, анеил колено со високи чизми...

DEN 630.08
fvwitlyh Глуждот Чизми За Жени Чизми За Жени Со Пета Жени Глуждот Чизми Aut И Зима Мода Надворешно Трговски Чизми Со Столпчиња Обновено
Одебан Женски Глуждот Клин Чизми Дами Зима Секојдневен Патент Удобна Пета Топла Работа Чевли Обновено
Одебан Женски Глуждот Клин Чизми Дами Зима Секојдневен Патент Удобна Пета Топла Работа Чевли

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Жени, Жени, Дами, Дама, Женски Стил : Челзи Чизми, Жен�

DEN 431.84
Патување Колекција Жени Санора Наредени Петици Јава Чизми Обновено
Патување Колекција Жени Санора Наредени Петици Јава Чизми

Додадете класичен стил на вашиот изглед Со Колекцијата Патување Санора Колено Висока Подигање...

DEN 560.00
Патување Колекција Женски Риплее Бадем Пети Платформа Глуждот Чизми Обновено
Патување Колекција Женски Риплее Бадем Пети Платформа Глуждот Чизми

Пад од суштинско значење со детали позајмени од 70тите Години, Колекцијата Рипле по Патување Оваа силует

DEN 557.44
Gournee Collection omensенски каавија вир удобна пена посочена со колена високи чизми Обновено
Gournee Collection omensенски каавија вир удобна пена посочена со колена високи чизми

Зашилените прсти и ниските потпетици отсекогаш биле стилски комбо, воведувајќи ја колекцијата „Каавиј

DEN 640.00
Collectionенска колекција на списанија Кајсон Екстра широко теле над коленото Длауч багажник сив фау велур м Обновено
Collectionенска колекција на списанија Кајсон Екстра широко теле над коленото Длауч багажник сив фау велур м

Попрскајте ја колекцијата на обувки со колекцијата ournoughte kaison екстра широко теле над багажникот на коле�

DEN 1.33
Патување Колекција Жени Одрина Тру Удобност Пена Назад Пета Патент Наредени Петица Чизми Обновено
Патување Колекција Жени Одрина Тру Удобност Пена Назад Пета Патент Наредени Петица Чизми

Основна класика по Колекција На Патувања, одрина бути Високата блок пета додава лифт за издолжување на �

DEN 480.00