Џемпер за печатење на жени

Џемпер за печатење на жени

DEN 287.84

Обновено

Достапно за нарачка

Останете модерно топло од пролет до есен со овој женски џемпер за печатење на starвезди од убовта Сади. Направено од супер-мека и лесна ткаена плетена ткаенина Hacci, топло е без да биде рестриктивно и ќе ве одржува пријатно од ден на ноќ. Одликувајќи се со јака на екипаж и долги ракави, овој топол џемпер на пуловер е модерен додаток на вашата гардероба со ладно време. Опуштено фит-каросерија создава силуета за драпење што може да ги ласкави местата на половината и стомакот, додека сеопфатната шема на starвездите го комплетира стилскиот изглед. Пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека за да се карате низ куќата. Loveубов Sуди женска starвезда печати џемпер : 100% акрилик. Женски џемпер за повлекување. Фабриката за плетење на Хачи. Јака на екипаж. Долги ракави со плетени манжетни. Опуштено вклопување. Сеопфатен шема на starвезди. Достапно во црна везда. Рачно миење ладно, не бели, немој да се спушташ суво, ладно железо доколку е потребно.

Избор на клиент

Жените V Вратот Предвремени Копче Долг Ракав Плетени Кардиган Обновено
Жените V Вратот Предвремени Копче Долг Ракав Плетени Кардиган

Вашиот дневен кардиган со дизајн на копче за прицврстување со ребрести детали Долг Ракав кој е растегли

DEN 430.08
Женски џемпери со високи половини со џемпери удобни јога -дневни панталони лабави трчање панталони со џебови со џебови Обновено
Жени Обична Почва Плетен Пуловер Со Долги Ракави Џемпер Палто На Екипажот Тиеток Обновено
Жени Обична Почва Плетен Пуловер Со Долги Ракави Џемпер Палто На Екипажот Тиеток

Сезона : Зима Должина на ракавот : редовно Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Џемпер палто Карактерист

DEN 2.33
Џемпери За Жени Есенски И Зимски Лабави Секојдневни Модни Еднобојни В Џемпери Без Грб На Вратот Обновено
Џемпери За Жени Есенски И Зимски Лабави Секојдневни Модни Еднобојни В Џемпери Без Грб На Вратот

Големина : М Биста : 90см / 35,43" Должина : 70см / 27,56" Ракав : 47см / 18,50" Големина : Л Биста : 94см / 37,01" Должина : 71см /

DEN 2.67
Дуртебеуа Маица Лесни Џемпери За Жени Плус Големина Пуловер Џемпер Со Долги Ракави Обичен Кабел Плетени Врвови На Скокачи Обновено
Алвак Женски Џемпери Паѓаат Со Долги Ракави V Боја На Вратот Блок Пуловер Со Пруги Врвови На Џемпери Обновено
Алвак Женски Џемпери Паѓаат Со Долги Ракави V Боја На Вратот Блок Пуловер Со Пруги Врвови На Џемпери

Добредојдовте во нашата продавница Алвак!Женски 2023 Пролет Fall Долг Ракав V Боја На Вратот Блок Пуловер Со

DEN 1.33
Кардиган Со Долги Ракави За Жени Паѓаат Отворен Преден Кардиган Со Џебови Обичен Прашина Лесен Кардиган Џемпер Обновено
Само мојата големина, женски плус во големина на руно, џемпери, достапни во редовни и ситни должини Обновено
Само мојата големина, женски плус во големина на руно, џемпери, достапни во редовни и ситни должини

Овие екстрамеки џемпери џемпери џемпери ќе бидат вашите дното на избор за релаксирање или забава на отв

DEN 413.44
Como Blu женски атлетичарска вратоврска боја џемпери Обновено
Como Blu женски атлетичарска вратоврска боја џемпери

Овој тренд десен атлетичарски панталос прави голем главен дел во плакарот на сите Совршено за опуштање

DEN 0.67
Еднобоен Џемпер Со о-Врат За Жени Средни Ракави Плетени Врвови Зимски Обичен Пуловер Со Лабаво Вклопување Обновено
Еднобоен Џемпер Со о-Врат За Жени Средни Ракави Плетени Врвови Зимски Обичен Пуловер Со Лабаво Вклопување

Ткаенина : Удобна, мека, лесна, со добра дишење и издржливост, без триење или деформирање на кожата Може д

DEN 1.00
Јубнлви Машки И Женски Мода Обичен Ретро Печатен Пуловер Екипаж Вратот Двојка Џемпер Блузи Обновено
Јубнлви Машки И Женски Мода Обичен Ретро Печатен Пуловер Екипаж Вратот Двојка Џемпер Блузи

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи И Жени Повод : Работа Стил : Мода Материјал : Влакна Тип На Шема : Печатени О�

DEN 319.84
StrungtenWomen ' S Ноќта На Вештерките Печати Неправилни Три четвртини Ракав Кардиган со џеб Јакна Тежина кардиган жени Обновено
Женски Обични Џемпери Со Скокач Со Цврст Долг Ракав Џемпери Блуза Врвови Џемпери За Жени Пуловер Џемпер Кафе ХХХЛ Обновено