Женски Маици Летни Печатени Обични Блузи Со Кратки Ракави За Жени

Женски Маици Летни Печатени Обични Блузи Со Кратки Ракави За Жени

DEN 2.67

Обновено

Достапно за нарачка

Карактеристика : Женските Летни Врвови Се Секојдневни, Лабави, Печатени Шаблони, Со О Врат, Со Кратки Ракави, Изработени Од Мешавина Од Памук, Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате Ткаенина : Направена од Памучна Мешавина, Која Е Лесна И Растегливаприменлива Сезона : За Цело Лето, Лесната Ткаенина Ве Одржува Ладни Во текот на Целиот ден.Прилика : Погоден За Надворешен, Надворешен, Дневен, Одмор, Патување, Плажа, Забава, Плажа И Улица : За Девојчиња и Женска Табела : . Големина : С Биста : 100см/39.37" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 17см/6.69" Должина : 68см/26.77"Големина : М Биста : 106см/41.73" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 18см/7.09" Должина : 69см/27.17"Големина : Л Биста : 112см/44.09" рамо : 50см/19.69" ракав : 19см/7.48" должина : 70см/27.56"големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 51см/20.08" ракав : 20см/7.87" должина : 72см/28.35"големина : ххл Биста : 124см/48,82" рамо : 52см/20,47" ракав : 21см/8,27" должина : 74см/29,13" : женската маица е лабава, Лежерна, Модна, со кратки ракави и изработена од памучна мешавина, ќе ја направи поудобна против кожата, погодна за лето, Дневно, Забава, плажа, одмор и патување, Ќе го Создаде најкул што некогаш сте биле. Големината : S M L XL XXL(Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите .Нашата Големина Е Азиска Големина). Дизајн Стил : . Нашата Женска Маица е Лабава, Лежерна, Модна, Со Кратки ракави И Изработена од Памучна Мешавина. Со Отпечатоци, Шема, Тркалезен Врат И Моден И Модерен Дизајн. Доаѓа Со Црна, Портокалова И Бела Боја, Што Е Мода И Трендовски. Ако Не Знаете Како Да Го Користите Овој Производ, Можете Да Испратите Порака За Да Не Прашате. Ткаенина : Изработена Од Памучна Мешавина, Која Е Лесна И Еластична.

Избор на клиент

Блузи за жени Женски Врвови V Вратот Дневни Обични Маици Жолти + САД: 12 Обновено
Блузи за жени Женски Врвови V Вратот Дневни Обични Маици Жолти + САД: 12

Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и голе�

DEN 1.00
Модни Врвови За Жени Жени Мода Обичен Принт В-Врат Лабава Маица Со Кратки Ракави Врвна Блуза Пуловер Женски Блузи И Блузи Обновено
Кетиј-чн Женска Маица Со Долги Ракави Кошули Со Копчиња Работа Дами Обични Блузи Зелена, XL Обновено
Кетиј-чн Женска Маица Со Долги Ракави Кошули Со Копчиња Работа Дами Обични Блузи Зелена, XL

Женска Маица Со Долги Ракави Кошули Со Копчиња Надолу Работни Дами Секојдневни Блузикарактеристика : Ж�

DEN 431.84
Жени Обични Маици - Печатени Екипажот Вратот Краток Ракав Слободно Време Блузи Пуловер Симпатична Удобни Врвови Црна 6 Обновено
Женски Врвови Облечени Секојдневни, Модни Жени Обични Лабави Карирани Печатени Врвови Со Пуловер Со Долг Ракав Обновено
Удобна облека за жени црвен печатење v вратот од три четвртина ракав Туника врв Обновено
Удобна облека за жени црвен печатење v вратот од три четвртина ракав Туника врв

Удобната мода никогаш не треба да недостасува стил и овој прекрасен врв на туника е доказ за тоа...

DEN 1.00
Киплики Женски Дуксер Клиренс Fall Печатење Круг Вратот Лабава Долги Ракави Маица Врвот Блуза Пуловер Обновено
Киплики Женски Дуксер Клиренс Fall Печатење Круг Вратот Лабава Долги Ракави Маица Врвот Блуза Пуловер

Киплики имаат пуловер дуксери за жени слатки / качулки без качулка / дуксери со патент за жени исечени / д

DEN 255.84