Есенски И Зимски Жени Обични Божиќни Карирани Печатени Кошули Со Долг Ракав Туника Со Висок Врат Блуза Дуксери Со Врат Од Крава Врвови Топки6sl871230

Есенски И Зимски Жени Обични Божиќни Карирани Печатени Кошули Со Долг Ракав Туника Со Висок Врат Блуза Дуксери Со Врат Од Крава

DEN 1.33

Обновено

Достапно за нарачка

—————————- Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било женски модни стилови што ги сакате, тие се ефтини и поквалитетни - . Ако имате какви било прашања, можете да не консултирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ————————————————————————————————————————————— . Прашање за големина : П : мојата редовна големина Е мала, јас сум 5 '5" 130 фунти каква големина треба да добијам ? О : Ние Сме Азиски Димензии, трчаме помали од нас, па затоа ќе ви предложам да изберете една или две големини поголеми од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. ————————————————————————————————————————————— Hot6sl Продавница Опис На Производот Пол : Жени, Женски, Дами, тинејџерски девојки Прилика : Забава, Клуб, Свадба, Секојдневно, Секојдневно, Плажа,Патување, Одмор, Дипломирање церемонија, плажа и Одмор должина на Ракавот : Краток Ракав, Половина Ракав, 3/4 Ракав, Долг Ракав, Должина Без Ракави : Должина На Коленото, Макси, Долга, Средно Теле, Над Коленото, Мини Должина На Глуждот, Кратка Должина На Подот, деколте : Врат Од Каул, Врат На Екипажот, О-Врат, У-Врат, Тркалезен Врат, Оглавник, Висок Врат, Потсмев На Вратот, Едното Рамо, Вратот На Лажичката, Без Прерамки, Тркачки Грб, цевка, Врат, Врат На Брод, Надвор Од Рамото - Забелешка : ① најдобро се трудиме да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја разлика во бојата на светлината предизвикана од различни монитори и светла. ②сите димензии се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што се нормални. ● Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата и изберете ја соодветната големина.————————————————————————————————————————————- Есенски И Зимски Жени Обични Божиќни Карирани Печатени Кошули Со Долг Ракав Туника Со Висок Врат Блуза Дуксери Со Врат Од Крава Врвови Топки6sl871230.

Избор на клиент

Chamaенски женски ролни ракави Туника врвови Paisley Флорална печатење V вратите Обични кошули со блуза Обновено
Chamaенски женски ролни ракави Туника врвови Paisley Флорална печатење V вратите Обични кошули со блуза

Земете ја вашата гардероба до изрез со овој 3 / 4 ракав печатен туничен врв од Чама Есенско цветно / печат�

DEN 319.84
Киплики Женски Дуксер Клиренс Fall Печатење Круг Вратот Лабава Долги Ракави Маица Врвот Блуза Пуловер Обновено
Киплики Женски Дуксер Клиренс Fall Печатење Круг Вратот Лабава Долги Ракави Маица Врвот Блуза Пуловер

Киплики имаат пуловер дуксери за жени слатки / качулки без качулка / дуксери со патент за жени исечени / д

DEN 255.84
Жените Еднобојни Кошули V-Вратот Долги Ракави Кошула Повик Лабава Блуза Копче Надолу Врвови Обновено
Жените Еднобојни Кошули V-Вратот Долги Ракави Кошула Повик Лабава Блуза Копче Надолу Врвови

Силно препорачуваме да изберете една големина нагоре.74" Големина : Xxl Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Би�

DEN 1.67
Време и време на женски текстурален врвен ракав за ракав Обновено
Време и време на женски текстурален врвен ракав за ракав

Додадете малку без напор стил на вашата секојдневна гардероба со овој текстуриран пуловер од време и TRU.

DEN 1.00
Еккаме Женски Врвови Клиренс Жени Чипка Вратот На Екипажот Цврсти Маици Маица Со Кратки Ракави Блуза Лабави Врвови Вино Обновено