Киплики Трговија На Големо Трендовски Женски Цврсти Врвови Од Памук И Ленени Ракави Кардиган В-Вратот Блузи Кошула

Киплики Трговија На Големо Трендовски Женски Цврсти Врвови Од Памук И Ленени Ракави Кардиган В-Вратот Блузи Кошула

DEN 207.68

Обновено

Достапно за нарачка

Увезени. Повлечете го затворањето/Копчето/ пуловерите/ врвките за влечење. Машинско Перење / Миење Раце. Тип на ставка : Долг ракав Киплики Изработен од мека,ткаенина, издржлив, растеглив и дише, одличен избор за Есенска и зимска облека. Киплики има Долги Ракави, Кошула Со Долги Ракави, Качулка Со Долги Ракави, Качулка Со Долги Ракави, Кардиган, Фустан со Долги Ракави и така натаму. Прилика : Секојдневно Носење, Дом, Работа, Улично Носење, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики. Долгиот ракав киплики може совршено да се спари со ѓердан, слаби фармерки, хеланки и чизми за стилски изглед во потопло weather.It може да се користи како дно-кошула во палто, јакна или кардиган за да се загрее во постудено време. ●Инструкции за нега●Рачно перење во ладна вода или машинско перење со алишта,закачете или исушете ја линијата. `+Големина Забелешка Ве Молиме проверете ја табелата со големини во описот на нашиот производ пред да го купите. Бидејќи сме Азиски големини, може да има отстапување од 1-2 големини, ве молиме купете една или две големини поголеми,ве молиме разберете! Тип На Вклопување : Редовно Вклопување/Атлетско Вклопување/Класично Вклопување/Опремено / Лабаво Вклопување/Модерно Вклопување/Редовно Вклопување/Слабо Вклопување/Тенок Фит/Прилагодено Вклопување. Материјал : киплики долг ракав растеглива ткаенина,лесна,мека и дише. Овој секојдневен основен врв со Долги ракави киплики одговара на повеќето дами и лесно се комбинира со фармерки или хеланки, како и потпетици или патики.Можете да го носите во канцеларија, забави или дома во текот на зимата, пролетта и есента. Уникатен дизајн : опуштено вклопување,долги ракави,мека,густа изработка,без затворачи,не наредени. Повод : Кошули Со Долги ракави Киплики за жени погодни за секојдневна и надворешна рекреативна облека,како што се пешачење,риболов,сафар,патување,плажа,градинарство,пешачење и работа.

Избор на клиент

Женски Ноќта На Вештерките Долги Ракави Дух Печатење Дуксер Пуловер Блуза Обновено
Женски Ноќта На Вештерките Долги Ракави Дух Печатење Дуксер Пуловер Блуза

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см / 33.9" Рамо До Ракав : 60см / 23.6" Должина : 98см / 38.6"Голем

DEN 1.00
Topујорк за перење ракав со отворено предниот дел од кимоно, женски Обновено
Topујорк за перење ракав со отворено предниот дел од кимоно, женски

Удирајте ја облеката во голема брзина со живописен кардиган на Yorkујорк алишта Подолгите и отворените п�

DEN 1.00
Пионерската жена реверзибилна јакна, жени Обновено
Пионерската жена реверзибилна јакна, жени

Стил на ваш пат Реверзибилниот кардиган на Pioneer Woman има прекрасен принт од една страна и убав тон на наки�

DEN 239.84
Летен Заштеди Дозвола Обновено
Летен Заштеди Дозвола

Жени Мода Печатени Обични ВВратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блуза Карактеристики : изработен е од

DEN 0.67
Возбуда Краток Ракав Блузи За Жени Летен Екипажот Вратот Фустан Блуза Лабава Опремени Маица Обновено
Возбуда Краток Ракав Блузи За Жени Летен Екипажот Вратот Фустан Блуза Лабава Опремени Маица

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106см / 41.73 "Должи

DEN 239.84
Beppter Блузи За Жени Долг Ракав Чипка V Вратот Долг Ракав Врвот Слободно Време И Разноврсна Обновено
Beppter Блузи За Жени Долг Ракав Чипка V Вратот Долг Ракав Врвот Слободно Време И Разноврсна

Добредојдовте На Beppter, се надевам дека ќе имаат добар шопинг! Оваа женска блуза е дизајнирана со растегл�

DEN 239.84
Жените Обична Маица Шупливи Пролет Лето Маица Тенок Краток Ракав Врвот Чиста Боја Кратки ракави Врвот Обновено
Жените Обична Маица Шупливи Пролет Лето Маица Тенок Краток Ракав Врвот Чиста Боја Кратки ракави Врвот

Должина На Облека : Редовна Јака : ОВратот Тип На Ткаенина : Плетена Должина на ракавот(См) : Кратко Декора

DEN 3.33