Цврст 14к Жолто Злато 8х Овална Кубна Цирконија Ааа Симулиран ЦЗ Прстен

Цврст 14к Жолто Злато 8х Овална Кубна Цирконија Ааа Симулиран ЦЗ Прстен

DEN 1.67

Обновено

Достапно за нарачка

Во случај да не сте задоволни со купувањето после тоа, ве молиме контактирајте не директно. ПОДГОТВЕН ЗА ПОДАРОК : за себе или за некој близок, овој вистински златен златен прстен од 14к е совршен подарок за родендени, годишнини, дипломи, свадби, свршувачки, невестински забави, Денот на Мајката, Денот На Вљубените, Божиќ или само за да кажете "те сакам. Ние сме компанија со седиште ВО САД и се гордееме со супериорната услуга за клиенти."Тоа е совршена алтернатива за симулирани дијаманти ископани на земја и двојки, како и прстен" безбеден за одмор"," секојдневен "прстен и/или прстен" ветување". НАДГРАДБА НА ВИСТИНСКИ ДИЈАМАНТИ : Доколку се побара, можеме да ја монтираме и оваа ставка со симулирани дијаманти.

Избор на клиент

14к Жолто Злато Четиринасочен Медал Крст Свето Срце Свети Кристофер Чудесен Свети Јосиф Католички Шуплив Приврзок Шарм Обновено
2. Кт Брилијантна Принцеза Сече Синтетички Моисанит 14к Жолт Златен Пасијанс Со Акценти Прстен СЗ 10.75 Обновено
2. Кт Брилијантна Принцеза Сече Синтетички Моисанит 14к Жолт Златен Пасијанс Со Акценти Прстен СЗ 10.75

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 2.00
14к Злато Удобност-одговара Капка Наклон Сатен Центар Дизајн Бенд Обновено
14к Злато Удобност-одговара Капка Наклон Сатен Центар Дизајн Бенд

Овој Блескав Ситен Златар 14к Злато 8мм Удобноствклопуваат Капка Наклон Сатенски Центар Дизајн Бенд, дос

DEN 1.67
1. Кт Брилијантен Перница Намалување Симулирани Шампањ 14к Жолто Злато Пасијанс Прстен СЗ 10 Обновено
1. Кт Брилијантен Перница Намалување Симулирани Шампањ 14к Жолто Злато Пасијанс Прстен СЗ 10

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 14559.68
10к Жолто Злато Круг Дијамант Кластер Прстен Cttw Обновено
10к Жолто Злато Круг Дијамант Кластер Прстен Cttw

Тип на Благороден Метал : 10кт Жолто Злато Прибл Грам Тежина : 1.462 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1 / 8 �

DEN 3.33
1. Кт Брилијантен Круг Сече Природен АКВАМАРИН 18к Жолт Златен Бенд сз 7.5 Обновено
1. Кт Брилијантен Круг Сече Природен АКВАМАРИН 18к Жолт Златен Бенд сз 7.5

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 12543.68
10к Жолто Злато Круг Дијамант Кластер Прстен Cttw Обновено
10к Жолто Злато Круг Дијамант Кластер Прстен Cttw

Тип на Благороден Метал : 10кт Жолто Злато Прибл Грам Тежина : 1.97 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1 / 6 П

DEN 3.00
Цврст 14к Жолто Злато 6х Овален Симулиран Гранат Прстен Обновено
Цврст 14к Жолто Злато 6х Овален Симулиран Гранат Прстен

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Симулиран Гранетстон Боја_1 : Црвен Камен Кол

DEN 9520.00
4. Кт Брилијантен Смарагд Исечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Жолт Златен Пасијанс Со Акценти Три-Камен Прстен сз 6.75 Обновено
14к Жолто Злато Дијамант Сече Фацетирани Стандард Фит Бенд, Големина 7 Обновено
14к Жолто Злато Дијамант Сече Фацетирани Стандард Фит Бенд, Големина 7

Елегантна елеганција која го рафинира вашиот уникатен стил! Оваа лента од жолто злато од 14к има фацетир�

DEN 13650.40
0. Кт Брилијантен Круг Пресечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Изјава За Жолто Злато Прстен сз 5 Обновено
0. Кт Брилијантен Круг Пресечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Изјава За Жолто Злато Прстен сз 5

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 10303.68
1. Кт Брилијантен Тркалезен Природен Гранат 14к Жолт Златен Бенд сз 9.25 Обновено
1. Кт Брилијантен Тркалезен Природен Гранат 14к Жолт Златен Бенд сз 9.25

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 1.33
Карат Во Карати 14к Жолто Злато Подвижно Висечко Срце И Клучен Приврзок Шарм СО 14к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир од Јаже Обновено
3. Кт Брилијантен Круг Сече Природен Аметист 14к Жолто Злато Три-Камен Прстен СЗ 8 Обновено
3. Кт Брилијантен Круг Сече Природен Аметист 14к Жолто Злато Три-Камен Прстен СЗ 8

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 1.00
0. Кт Брилијантен Круг Намалување Симулирани Тиркизна 18к Жолто Злато Редење Бенд СЗ 8.75 Обновено
0. Кт Брилијантен Круг Намалување Симулирани Тиркизна 18к Жолто Злато Редење Бенд СЗ 8.75

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 9535.68
2. Кт Брилијантен Смарагд Исечен Природен Швајцарски Син Топаз 14к Жолт Златен Ореол Пасијанс Со Акценти Прстен сз 3.5 Обновено
Денот на етиката Денот на сонувачот памук тасела изјава обетки во праска и злато Обновено
Денот на етиката Денот на сонувачот памук тасела изјава обетки во праска и злато

Овие обетки со сонувач на етика сонувачи се направени со две нијанси на памучна нишка од праска и метал �

DEN 2.33
1. Кт Брилијантен Круг Намалување Симулирани Танзанит 18к Жолто Злато Бенд сз 6.25 Обновено
1. Кт Брилијантен Круг Намалување Симулирани Танзанит 18к Жолто Злато Бенд сз 6.25

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 12303.68
0. Кт Брилијантен Маркиза Намалување Симулирани Црвен Дијамант 14к Жолто Злато Редење Бенд СЗ 5 Обновено
0. Кт Брилијантен Маркиза Намалување Симулирани Црвен Дијамант 14к Жолто Злато Редење Бенд СЗ 5

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 3.33
14к Жолто Злато Полиран Текстура Був Приврзок Шарм Обновено
14к Жолто Злато Полиран Текстура Був Приврзок Шарм

Овој популарен Неверојатен Приврзок За Шарм е одличен за секоја пригода и секојдневно...

DEN 4239.84
14к Жолто Злато Руби Вистински Дијамантски прстен Обновено
14к Жолто Злато Руби Вистински Дијамантски прстен

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип 1 : Рубистоун Тип 2 : Дијамантски Камен Боја 1 : Црвен Камен коли�

DEN 1.33
10к Жолто Злато Тркалезно Кафеав Дијамантски Срцев Прстен 1-Cttw Обновено
10к Жолто Злато Тркалезно Кафеав Дијамантски Срцев Прстен 1-Cttw

Тип на Благороден Метал : 10кт Жолто Злато Прибл Грам Тежина : 3.52 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1 & 1 /

DEN 2.67
Цврст 14к Жолто Злато 8х Овален Родолит Симулиран Гранат ЦЗ Прстен Обновено
Цврст 14к Жолто Злато 8х Овален Родолит Симулиран Гранат ЦЗ Прстен

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Симулиран CZStone Тип_2 : Родолит Симулиран Garnet S

DEN 1.33
Хајхајуп Прстен Разделба На Подароци Дами Прстен Позлатена Златна Боја Роза Легура Накит Прстени Прстени Не Обновено
Хајхајуп Прстен Разделба На Подароци Дами Прстен Позлатена Златна Боја Роза Легура Накит Прстени Прстени Не

Прстен Подарок Поделба Дами Прстен Позлатени Злато Боја Роза Легура Накит Прстени Прстени Бр.2.Поради р�

DEN 2.33
Тојела Креативна Разнобојна Рака Држејќи Дами Во Облик На Срце Прстен Зелен Број7 Обновено
Тојела Креативна Разнобојна Рака Држејќи Дами Во Облик На Срце Прстен Зелен Број7

Информации за производот : Материјал : бакар : облик на срце материјал за обложување : позлатени инкрусти

DEN 6704.00
Дијамант Камен Крал 3. Кт Перница Виолетова Аметист 18к Жолто Позлатен Сребрен Прстен Обновено
Дијамант Камен Крал 3. Кт Перница Виолетова Аметист 18к Жолто Позлатен Сребрен Прстен

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 0.33
Карат Во Карати 10к Жолто Злато Мало Фенси Скрипта Почетен Д Приврзок Шарм СО 14к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир од Јаже Обновено