1- Карат Т.Г.В. Создадени бели сафир и карат Т.В. Прстен за ангажман со црни дијаманти Стерлинг сребрен три-камен

1- Карат Т.Г.В. Создадени бели сафир и карат Т.В. Прстен за ангажман со црни дијаманти Стерлинг сребрен три-камен

DEN 4464.00

Обновено

Достапно за нарачка

Безвременски симбол на вашата loveубов и посветеност, овој создаден бел сафир и црниот дијамантски прстен за ангажман е направен во бујно сребро сребро. Овој прстен за ангажман со три камен се карактеризира со тркалезен сет, создаден бел сафир (6,5 мм) во неговиот центар со фенси црн дијамант од двете страни. Групата е исто така пас сет со 12 црни дијаманти со кружен дел, давајќи му на овој прстен карактеристичен и трендовски изглед. Овој прстен за ангажман на црниот дијамант е совршено парче накит за модерната невеста.Блак дијамантите се погусти и тежат повеќе од белите дијаманти. Затоа, црните дијаманти може да се појават значително помали од белите дијаманти со иста големина на каратот. 1-3/8 Carat T.G.W. Создадени бели сафир и 1/3 карат Т.В. Црн дијамант Стерлинг Сребрен прстен за ангажман со три-камен : Изработен во Стерлинг Сребрена1-3/8 КТ. Т.Г.В. Создадено бел сафир1/3 КТ. Т.В. Црн дијамантсарн за дијаманти.

Избор на клиент

Прстен на родител на родител на бело злато од бело злато перидот Обновено
Прстен на родител на родител на бело злато од бело злато перидот

Овој елегантен прстен на перидот ќе додаде блескав акцент на вашата официјална или обична облека Делик�

DEN 2.67
Примарно злато Карат бело злато создаде сафир и дијамантски прстен Обновено
Примарно злато Карат бело злато создаде сафир и дијамантски прстен

Прекрасно направено од 14 карат бело злато Овој впечатлив прстен ќе додаде боја и одблесок на вашиот сти�

DEN 14064.00
Брилијантен моисанит монтиран во стерлинг сребро Моисанит современ дизајн машки моден прстен Обновено
Брилијантен моисанит монтиран во стерлинг сребро Моисанит современ дизајн машки моден прстен

Ова е ажурирање на класичен изглед, што го прави многу кул прстен за венчавки за мажи Се одликува со совр

DEN 2.67
Карат Т.В. Црн дијамант 14KT бело злато црно родиум позлатен прстен за ангажман на солитер Обновено
Карат Т.В. Црн дијамант 14KT бело злато црно родиум позлатен прстен за ангажман на солитер

Додадете допир на елеганција во вашиот ансамбл со овој неверојатен прстен за ангажман на црниот дијама�

DEN 1.33
Miaенски Carat Carat T.G.W. Перница со бела боја создаден прстен за ангажман со 3-камен со 3-камен, стерлинг сребро Обновено
Miaенски Carat Carat T.G.W. Перница со бела боја создаден прстен за ангажман со 3-камен со 3-камен, стерлинг сребро

Подигнете се со овој класичен Миабела Вајт го создаде прстенот за ангажман со трикамен со трикамен...

DEN 3.00
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Овално скратено морнитско тркалезно бело сафир и карат Т.В. Тркалезен дијамант 10kt розово Обновено
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Овално скратено морнитско тркалезно бело сафир и карат Т.В. Тркалезен дијамант 10kt розово

Додадете додаток на кралицата во вашата колекција со овој раскошен Миабела Морганит, Белиот сафир и диј

DEN 12223.84
14K бело злато перниче за перниче за перниче за перниче за перничиња Обновено
14K бело злато перниче за перниче за перниче за перниче за перничиња

Украсете се себеси или некој близок со овој 2 КТ перница исечен прстен со агтрин солитер во 14к бело злато

DEN 6143.84
10к бело злато CZ принцеза солитер прстен Обновено
10к бело злато CZ принцеза солитер прстен

Известете ја вашата вечна убов Овој зачудувачки принцеза го намали кубниот цирконија прстен е поставен

DEN 1.00
Miaенски Carat Carat T.G.W. Sky-Blue Topaz Carat T.W. Дијамант 10kt Бело злато октагон прстен Обновено
Miaенски Carat Carat T.G.W. Sky-Blue Topaz Carat T.W. Дијамант 10kt Бело злато октагон прстен

Изведете ја дивата во вас со овој прекрасен миабела небосино топаз и дијамантски октагон прстен...

DEN 3.33
Miaенски Carat Carat T.G.W. Овален проверувач-табла со зелена кварц и тркалезен дијамантски акцент 10kt бело злато ореол коктел Обновено
Машка забодена кубна кубна цирконија удобност одговара на прстенот за венчавки од волфрам Обновено
Машка забодена кубна кубна цирконија удобност одговара на прстенот за венчавки од волфрам

Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен ораво за машка машка кубна кубична цирконија 7 мм удобност

DEN 3.33
1- Карат црно-бел дијамант и карат Т.Г.В. Руби 10KT розово злато двојно ореол прстен Обновено
1- Карат црно-бел дијамант и карат Т.Г.В. Руби 10KT розово злато двојно ореол прстен

Издвоите се со овој миабела црно бел дијамант и рубин ореол прстен Изработено во светло розово злато, ов

DEN 1.00
Империјал скапоцен камен 10К бело злато смарагд исечен аметист КТ два дијамантски три камени ореои женски прстен Обновено
Стабилни изрази Карат бело злато Аквамарин и дијамантски прстен Обновено
Стабилни изрази Карат бело злато Аквамарин и дијамантски прстен

Изработено од 14 карат бело злато Овој аквамарин и дијамантски прстен ќе одат добро со скоро сите ваши ом

DEN 8191.84
Карат Т.В. Тркалезен дијамант 10к бел златен свадбен бенд Обновено
Карат Т.В. Тркалезен дијамант 10к бел златен свадбен бенд

Овој 1 / 2 Carat T.W Тркалезен дијамант 10к бел златен свадбен бенд Нека овој исклучителен дијамант зборува за

DEN 11519.84
Миабела Карат Т.В. Дијамант 10K розово злато свадба бенд Обновено
Миабела Карат Т.В. Дијамант 10K розово злато свадба бенд

Додадете малку треперлива во вашата облека со овој свадбен бенд на дијамантски дијамантски дијаманти И

DEN 11519.84
14K розово злато ласерско обетки за обетки - жени Обновено
14K розово злато ласерско обетки за обетки - жени

14 K розово злато од 8мм ласерски обетки со топка жени Обетките со обетки издвојуваат елегантна и софисти

DEN 2.67
Miabella Women have 5- Carat T.G.W. Перница со сина боја, сина топаз создаде бел сафир и дијамантски акцент 10kt бело злато Обновено
Miabella Women have 5- Carat T.G.W. Перница со сина боја, сина топаз создаде бел сафир и дијамантски акцент 10kt бело злато

Простори и песни поставени камења Полиран на брилијантен сјај, овој прстен може да се спари со која било

DEN 4767.84
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Емералд-исечен аметист и дијамантски акцент 10kt прстен за ангажман на коктел со бело Обновено
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Емералд-исечен аметист и дијамантски акцент 10kt прстен за ангажман на коктел со бело

Земете скок на верата со овој елегантен миабела аметист и дијамантски акцент прстен за ангажман на кокт

DEN 5376.00
2- Карат Т.Г.В. Moissanite 10K бело злато полу-етејски прстен Обновено
2- Карат Т.Г.В. Moissanite 10K бело злато полу-етејски прстен

Направете изјава за стил со овој зачудувачки миабела Моисанит полуверен прстен направен во бело злато �

DEN 1.00
Накитници 14к розово злато обетки од обетки изработени со кристали Сваровски бокс Обновено
Накитници 14к розово злато обетки од обетки изработени со кристали Сваровски бокс

14 K злато 7мм обетки со кружни обетки изработени со кристали од метал Сваровски : 14 K цврсто розово злато о

DEN 3680.00
Карат Т.В. Црн дијамант 14KT бело злато црно родиум позлатен прстен за ангажман на солитер Обновено
Карат Т.В. Црн дијамант 14KT бело злато црно родиум позлатен прстен за ангажман на солитер

Изразете ја својата loveубов и посветеност со овој прстен за ангажман на црниот дијамант во Миабела Монти

DEN 8464.00
Miaенски Carat Carat T.G.W. Белата круша и октагон, создаден моисанит Стерлинг сребрен 2-камен прстен за ангажман Обновено
Miaенски Carat Carat T.G.W. Белата круша и октагон, создаден моисанит Стерлинг сребрен 2-камен прстен за ангажман

Bedazzle на гледачите со овој исклучителен Миабела Вајт го создадоа прстенот за ангажман со двокамен на Мои

DEN 4912.00
2- Карат Т.Г.В. Црн Они и создаден бел сафир жолто-позлатен сребрен машки бенд Обновено
2- Карат Т.Г.В. Црн Они и создаден бел сафир жолто-позлатен сребрен машки бенд

Изгледајте извонредно во оваа црна оникс во Миабела и создадете белиот плоштад бел бел сафир...

DEN 2399.84
Прстен од аметист на примарно злато карат бело злато аметист Обновено
Прстен од аметист на примарно злато карат бело злато аметист

Зачудувачкиот дизајн на овој прстен во 14 карат бело злато сигурно ќе импресионира Одликувајќи се со пре

DEN 1.00
Империјал скапоцен камен Стерлинг сребрен круг создаден рубин и создаден прстен за ангажман на белиот сафир ореол Обновено
Прстен на примарно злато карат бело злато цитрин Обновено
Прстен на примарно злато карат бело злато цитрин

Елегантен и класичен, овој прстен е совршен по својата едноставност и сигурно е дека е вистински богат п

DEN 13264.00
Карат Т.Г.В. Синиот Топаз Лондон и Карат Дијамант 10kt Дво тон прстен за ангажман на перница Обновено
Карат Т.Г.В. Синиот Топаз Лондон и Карат Дијамант 10kt Дво тон прстен за ангажман на перница

Гледајте го нејзиниот сјај светло со овој прстен за ангажман на Topaz Topaz London London London и Diamond Cushion Изработено

DEN 2.33